Downloady@Luana

Hľadané objekty, nájdené objekty, vaše vlastné downloady...

Moderátor: Sašena

Poslaťod Majo358 » Uto 04 Nov 2008, 00:00

fakt nádheraaa :shock: to prvé sa mi páči o trošišišilinku menej ako to druhé :lol: ale trochu menej ružovej :cry:
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod Luana » Uto 04 Nov 2008, 21:24

Nevďačníci, nepáči sa vám ružová :twisted: :lol: :lol:
Och, schnegy :oops: Neviem, či som sa červenala pre to, že ma to potešilo, alebo pre to, že sa mi zdá, že aj tak oblečeniu príliš času nevenujem, a veľa vecí by som mohla urobiť precíznejšie :roll:
Každopádne som si po prečítaní tvojho príspevku spustila BodyShop v prívale kreatívnej nálady :P
No, tentoraz to veľká sláva nie je, a s výsledkom popravde veľmi spokojná nie som.
Opäť paradox - najviac mi dal zabrať najmenej výrazný prvok, sveter. Robila som ho tak hodinu, kým som dosiahla viac-menej želaného efektu. A dokonca som lemovanie okolo krku spravila asi za 7 minút, sadlo mi na prvý krát, žiadne posúvanie :o Šatičky boli za chvíľku, a to sú tam najdôležitejšie :? Bohužiaľ, majú dosť divokú farbu, a z každého uhlu osvetlenia sa javia inak.
Pôvodne som plánovala vložiť tam aj pančuchy, veľmi pekné s vianočným vzorom, ale ich textúra bola nakoniec nepoužiteľná, a ešte som si dokafrala aj už urobené, medzi iným aj topánky. A keďže už som nemala nervy ďalej, odniesli to práve ony.
Dosť sa na seba hnevám, že som to nevydržala a tie pančuchy nedorobila :(
Obrázok
Tak a toto je zrejme na dlhú dobu posledné detské oblečenie, vraciam sa späť ku teenom a dospelým :)
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Poslaťod Barbiika2 » Uto 04 Nov 2008, 21:30

velmii peknuckeee :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Barbiika2
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 402
Registrovaný: Pon 31 Mar 2008, 17:45
Bydlisko: mám xDxD

Poslaťod Hanka » Uto 04 Nov 2008, 21:37

Podla mna je to velmi vydarene..Len tiez mam pocit,ze tie topanky trosku odflaknute..Ale vlemi to nevidno :P No a ta cervena farba je pekna..Inak ams uzasnu kvalitu fotiek :roll: :lol:
Obrázok užívateľa
Hanka
Starec
Starec
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 13:02
Bydlisko: pri potravinach

Poslaťod Luana » Uto 04 Nov 2008, 21:42

Jj, cez topánky je len krížom natiahnutá textúra obohatená o taký červený pásik. Dosť sa za to hanbím :cry: Sama topánky veľmi dobre robiť neviem.
Čo sa týka tej kvality, tak je to robené veľmi populárnou metódou "nastav na najvyššie detaily - stlač PrintScreen - zhoď hru a obrázok ulož". :twisted: Viem aj o nástroji, ktorý PrintScreeny ukladá automaticky, ale mne nefunguje.
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Poslaťod Majo358 » Uto 04 Nov 2008, 21:45

toto je ešte lepšie. nádhera, máš veľký talent :inlove:
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod eva » Uto 04 Nov 2008, 22:18

A kedy poletia na stránku? :P U mňa aktuálne letí LianaSims a LuanaSims :lol: Ale nie...

Tie šatočky sú milé a krásne ako všetko "tvoje". Mňa by odstrelilo, keby že mám niečo robiť 2 hodiny :shock: Topánky keď nepovieš, tak si ani nevšimnem, také pekné je to celé vianočné (?) :oops:
No vážne keby tam boli ešte tie pančušky, tak je to úplná bomba, ale veď to sa dá ešte napraviť, však? :oops: :lol:
Á, teeni!! :love: Ja sa tak teším, dúfam, že začneš niečím jesenným alebo zimným, čo sa mi bude hodiť :)

EDIT: Odkiaľ berieš textúry? :roll: Ja mám takéto kreatívne nálady veľmi často ale nie je z čoho tvoriť :(
Naposledy upravil eva dňa Uto 04 Nov 2008, 22:39, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Amyna » Uto 04 Nov 2008, 22:33

:shock: :shock: :shock: :shock: kráááásne ...
Moje RPG
Vždy ťa budem ľúbiť Čačinka
Obrázok užívateľa
Amyna
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 331
Registrovaný: Štv 23 Okt 2008, 17:52
Bydlisko: u Hilarky :D

Poslaťod Syyya » Uto 04 Nov 2008, 22:35

WAAAU, vážne je to uplne užasne :)
Obrázok užívateľa
Syyya
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 189
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 20:13

Poslaťod Bambi » Uto 04 Nov 2008, 22:36

prekrasne važne super :shock:
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Poslaťod Luana » Uto 04 Nov 2008, 23:08

Juchú! *vždy sa teší, keď vidí komentár od evy*

Obávam sa, že už s tým nič robiť nebudem - dokážem robiť oblečenie bez prestávky aj viac ako tri a pol hodiny, ale k rozrobenému sa vrátiť nedokážem :lol: A topánky sú vec, ktorej skutočne nikdy neporozumiem :roll:
Na textúry využívam skvelú stránku http://www.polyvore.com/cgi/app#foo
:wink: Keď som ju videla po prvý krát... no, ako sa vraví v knihách "až mu padla sánka od prekvapenia", tak to sa na mňa hodilo vtedy dosť dobre :lol: A to som ešte netušila, že sa napríklad oblečenie dá filtrovať podľa farieb - koniec zdĺhavému hľadaniu ladiacich textúr!
No a s teenmi asi čoskoro začnem, len škoda, že na nich nemám dosť meshov :( Jesenné/zimné (pre mňa súhrnne nazývané "svetrové") je v pláne :P

Na stránku poletia oficiálne šiesteho spolu s kolekciou obrazov. Zajtra to nakódujem a uploadnem, a tak k večeru to tam už bude :)
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Uto 04 Nov 2008, 23:13

Jezis to je perfektne :shock: :shock: To je take profesionalne, take mkrasne, taku uzasne, take perfektne a take decky rozkosne!!! :shock: :shock: Si moja OBLUBENA tvoritelka, a dokonca si u mna prekrocila aj Bruna.. Mas velky telan dievca 8)
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Uto 04 Nov 2008, 23:17

tie tvoje výtvory sú úžasné :shock: :shock:
nemajú ani jednu chybu
fantastické obrovsky profesionálne
:what:
*na chvíľu odpadne od úžasu*
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sugar » Uto 04 Nov 2008, 23:39

Luana, neuveriteľne sa mi páčia a to všetky tri oblečenia, najviac asi posledné, potom predposledné a najmenej (čo však neznamená málo) tie prvé. Občas aj ja skúšam tvorbu oblečenia, čoraz zriedkavejšie, ale nikdy som sa nedokázala tak veľmi popiplať s detailami. Zvyčajne som už stratila nervy a skrátka som dva krát skopírovala tú istú stranu. :cry: Ale naozaj, tvoje výtvory majú skvelý šmrnc a hoci teraz sims veľmi nehrám, ak sa mi vráti elán do hrania a šaty budú na stránke, určite ich stiahnem :) je fakt že na iných stránkach väčšinou detské oblečenie nerobia :roll:
Mimochodom, ja som princíp akým treba robiť v Bodyshope topánky, tiež nikdy nezistila a predpokladám že ani nezistím :cry:
doesn't anybody hate it when the street light turns red ?
doesn't anybody want five more minutes in bed ?
doesn't anybody, doesn't anybody have a letter to send ?
doesn't anybody wish they had just one more friend ?

Beloved Quabdur
Obrázok užívateľa
Sugar
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 11:35
Bydlisko: Na orlích krídlach :p
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Uto 04 Nov 2008, 23:43

Luana píše:Juchú! *vždy sa teší, keď vidí komentár od evy*


To fakt? :love: Ty máš super schopnosti, normálne som práve dokončila čierno-žlto-fialovo-bodkované šaty :shock: A tá stranka je fakt dobrá ale na tú, čo som objavila pred pár minútami nemá :P :lol:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Downloady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia