Downloady@Luana

Hľadané objekty, nájdené objekty, vaše vlastné downloady...

Moderátor: Sašena

Poslaťod savi3 » Ned 23 Nov 2008, 23:59

jj luana vidis tie ramienka mali byt ako snurky alebo take nieco a nie na sirku :lol:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Luana » Ned 14 Dec 2008, 20:54

Ďakujem vám všetkým za skvelé názory a postrehy, budem na ne myslieť :)

EDIT 14/12/08: Šaty spolu s dvoma staršími vykopávkami konečne na stiahnutie na mojom downloadovom smetisku :) Väčší náhľad sa vám poskytne po zvolení voľby Adult v menu.
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Poslaťod Luana » Ned 21 Dec 2008, 16:47

Takže... nasledujúce dva kúsky by sa dali výstižne opísať jedným jediným slovom, ale keďže si... hmmm... neželám jednosmerný lístok do Kraja zabanovaných, vymyslela som im oveľa slušnejšie pomenovanie - dilematické.
Dilema číslo jedna nasla pri prvom kúsku hneď niekoľko krát. V prvom rade, keď som podľa pôvodnej textúry začala pridávať sako, a zistila som, že mi tam veľmi nesedí. Ibaže - nebude to bez saka priveľmi jednoduché? A čo tie rifle? Nie sú veľmi rozmazané? A ich boky - nie sú tie záševy priveľmi vpredu? A čo kolená, panebože, veď vyzerajú, ako keby ich požula krava... tak prečo mi aj tak príde ten výsledok ako vcelku schopný??? Popravde, ani sama neviem, prečo som vlastne klikla na Áno, Importovať, a nie na Áno, Zmazať. Napriek všetkému, čo som vymenovala, sa mi ten kúsok páči.
A ďalšia dilema? Tá nastala pri druhom oblečení, pri nohaviciach, ktorých textúra sa zliala do čistej čiernej a nešlo s ňou urobiť nič. Žiadna iná mi tam nesedela...
...rovnako ako tam nesedeli ani topánky, na ktoré sa nemôžem ani pozrieť :x Ostáva mi len modliť sa, nech si ich nikto priveľmi nevšimne, lebo, hoc svoju prácu verejne zhadzujem nerada, sú desné. Vyskúšala som hádam všetky možné farby, ale žiadna, žiadna sa mi tam nehodila. Ach jaj. A nakoniec, niekoľko dilém som mala ohľadom vrchnej textúry, tie čierne šmuhy nie sú najlepším riešením... škoda, že som si toho nevšimla v BS. Opäť ale nastala situácia ako pri prvom kúsku - nakoniec sa mi to ako celok páčilo.
Myslím, že ostatné dilemy, ktoré som zažila pri fotení si nechám pre seba - každopádne by som rada poznala váš názor na ten prvý kúsok, či vám niečo také nepripadá ako download priveľmi jednoduché :)
Obrázok
EDIT: Možno by som vás ešte poprosila o odozvu, čo vo všeobecnosti považujete za jednoduché oblečenie :oops:
Naposledy upravil Luana dňa Ned 21 Dec 2008, 17:36, celkovo upravené 1
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Ned 21 Dec 2008, 17:28

Luana, ty si sa tuším zbláznila :shock: Veď je to úžasné, hlavné to žlté :love: A už len čakám, kedy to poletí na stránku :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Luana » Ned 21 Dec 2008, 17:39

Pokiaľ mi ľudia hovoria, že som sa zbláznila, je to fajn - horšie bude, ak za mnou príde niekto s tým, že som celkom normálna :lol: Ale tak - mne sa to ako celky páči, mám len výhrady ku čiastkovým procesom :P

Každopádne - nepripadá ti to prvé priveľmi jednoduché? Myslím tým, že to vlastne nie je nič ako biele tričko s obrázkom a rifle ku tomu :oops: Nenapadá ma, čo by som už mohla ku tomu pridať :?
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Poslaťod ELLiE » Ned 21 Dec 2008, 18:03

Hmmm... Mne sa to celkom páči, to žlté, no ale neviem, tie šedé nohavice u toho prvého outfitu sa mi teda vážne nepáčia, neviem, sú také.. príliš rovné, hm.
I'am rockstar!

<b>ELLiE!</b> ! ^^;
Obrázok užívateľa
ELLiE
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 13:24
Bydlisko: SR, Bratislava

Poslaťod Maggi » Ned 21 Dec 2008, 23:37

prvé jednoduché? :)
je hrozne málo oblečení ktoré sú také jednoduché, voľné, "na doma"
však čo sú simky modelky aby chodili vyfintené ?
páči sa mi to hlavne že je to jednoduché :lol:
a to druhé.... :lol: ja by som si to neobliekla, asi preto že veľmi nerada nosím bezrukávové tričká a mám takú...echuť dávať ich simkám :lol:
ale spravené super
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Pon 22 Dec 2008, 02:41

Prve je velmi pekne, hlavne nohavice su uplne uzasne. Druhe do kancelarie ako stvorene. Tri krat hura pre Luanine uzase kusky :) .
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Vodofkov » Pon 22 Dec 2008, 14:32

Zdá sa mi to také obyčajné že jedno použijem vo svojom príbehu...supeeer
Vodofkov
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Štv 13 Nov 2008, 18:59

Poslaťod babyblue » Pon 22 Dec 2008, 14:40

Hmmm no Tak Luana, technicky je to velmi dobre, pri prvom sa mi nepacia nohavice do zvona ale ked uz to musi byt, tak by som k
šedým nohaviciam dala určite tričko zo živou farbou, ale to je len otázka vkusu, to druhé sa mi páči o niečo viac, v poslednej dobe sa mi začína páčiť kombinácia žltej a čiernej :D a tu mi tie nohavice do zvonu až tak nevadia a tie topánky by som dala čierne :oops: :D
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Pon 22 Dec 2008, 18:57

Luana, ja zisťujem, že presne rovnaký obrázok trička prvého outfitumám stiahnutý v počítači :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Luana » Pon 22 Dec 2008, 19:22

No, to zas bude sloh... :lol:

Veľakrát sa tu obmiela vkus, že by sa vám páčilo niečo inak... :oops: ja obyčajne vyskúšam pri tvorení oblečenia niekoľko variant: začnem napríklad tričkom, čo sa mi páči, a potom vyskúšam dvoje-troje nohavice, alebo naopak, a vyberiem si najlepšiu variantu :) A potom, aj čo sa týka vkusu, asi sa od vás dosť líšim - keď sa mi totiž vo Finds niečo páči, príde tak 5-6 užívateľov a skritizuje to pod čiernu zem, a zase naopak, to, čo sa mi nepáči, býva obyčajne nesmierne kláááásne... takže asi tak :P

ELLiE -> tak na tú rovnosť len poznamenám, že som chcela, aby boli rovné - dokonca som cez ne naniesla jednu vrstvu "rovnej" textúry, aby nevyzerali veľmi dokrčene :)

Maggi -> ono mi pripadá, že urobiť niečo "na doma" je veľmi ťažké :oops: Akosi totiž neviem skĺbiť to, čo si predstavujem pod slovom "domáce oblečenie" so svetom simov :oops:

babyblue -> ja nie som mesher, pracujem s tým, čo sa ponúka, a niečo ako tvar nohavíc neovplyvním. Možno by som aj niekde našla, ibaže nie je mesh ako mesh, čo autor to iný systém, a ja preferujem meshe od Liany, ktoré majú podobný systém ako maxisácke (v prípade núdze ešte beriem od Simchic, ale ku tým mám výhrady ohľadom topánok). S niečim ako tvar mesha teda nemám šancu niečo urobiť :( A topánky som tiež skúšala, dala som ich čierne hneď ako druhú možnosť... možno som len nevystihla ten správny odtieň čiernej ale vyzeralo to príšerne :(

eva -> cheche, ja som na tom podobne, ten tvoj kvetinový top som tiež mala v počítači uložený na spracovanie :mrgreen:
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Pon 22 Dec 2008, 19:57

Luana, mňa drbne :o Aj obrázok toho žltého topu je tam na stránke a ja som ho nestihla spraviť pred tebou :napkin:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Luana » Pon 22 Dec 2008, 20:01

Kľudne ho urob, bola by som zvedavá, ako si s tým poradíš :) Ja mimochodom tvorím z tej stránky veľmi často, najmä vďaka tomu, že mi vždy ponúknu obrázok hotového outfitu aj s linkami na jednotlivé časti :)
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Pon 22 Dec 2008, 20:04

Nie, to by ma dráždilo, keby som si porovnávala obrázky :oops:
Inak práve som si uvedomila, že už riadne dlho som nebrala zo žiadnej inej stránky :o
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Downloady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia