Nedá sa načítať rodina

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Nedá sa načítať rodina

Poslaťod sashmash » Ned 27 Mar 2011, 19:27

Ahoj mám taký problém. Mala som vytvorenú rodinu v Krasohlídkove a chcela som ju premiestniť do Podivína. Keď som ju chcela nasťahovať v Podivíne tak sa mi v ponuke neukázala a tak som ju dala do ponuky s celou parcelou. V Podivíne som si ju vybrala s ponuky, ale keď som ju umiestnila, tak sa mi tie hodinky krútili strašne dlho asi 5 minút a preto som zrušila celú hru, lebo sa nič nedalo robiť. Keď som ju zapla znovu tak tam rodina bola nasťahovaná len s dvomi osobami a dom sa nedal spustiť, nechala som to načítavať aj 10 minút a nespustilo sa to. Presťahovať sa nedala pretože som sa najprv musela dostať do domu, do ktorého som sa nevedela. Tak som to teda skúsila v inom dome premiestniť ich teleportačnou kvetinou. V názve rodiny sa zobrazili iba 2 osoby a ostatné som našla v Default, ale ktorékoľvek som premiestnila ležali na zemi a hýbali s rukami a nohami, vydávali zvuky ako novorodenci a neskôr začali aj plakať ako novorodenci, nič sa však s nimi nedalo robiť ani zodvihnúť ich, nemali žiadne spomienky ani príbuzných, nevedela som dať ani pomocou špirály života generačný skok. Takže moja otázka znie čo mám robiť, ako by som vedela rodinu napraviť, prípadne vrátiť ju späť na to isté miesto v Krasohlídkove.
Obrázok
Obrázok
sashmash
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned 27 Mar 2011, 18:36
Pohlavie: Simka

Re: Nedá sa načítať rodina

Poslaťod Sašena » Ned 27 Mar 2011, 22:07

Obávám se, že jsi o tu rodinu přišla, s tímhle stavem toho moc nenaděláš.Ta první část je v pořádku, samotné rodiny jsou jen v tom sousedství, kde jsi je vytvořila, pokud je chceš přesunout do jiného sousedství, jde to jedině s domem nebo případně je nastěhovat na prázdnou parcelu, spustit ji, uložit a pak se ti objeví v tom druhém sousedství. Tak to dělám já, ono když v domě a se simíky moc dlouho hraješ, bývá dost nabalený a pak se špatně umisťuje. Základní chyba byla už v tom, že jsi po umístění nepočkala a hru uzavřela, dům ani rodina se ti pořádně nenačetly a proto se k nim nemůžeš dostat a rodina není úplná. Spravit by se to dalo možná pomocí SimPE, ale bylo by to dost obtížné a zdlouhavé. Pokud SimPE máš a umíš s ním aspoň trochu zacházet, tak ti napíšu, jak na to.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Nedá sa načítať rodina

Poslaťod sashmash » Ned 03 Apr 2011, 19:45

SimPE mám, niekoľko krát som s ním robila, ale iba také jednoduchšie veci ako zmena mena atď. :/ Keby si mi ale napísala postup tak by som sa s tým skúsila trochu potrápiť.
sashmash
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned 27 Mar 2011, 18:36
Pohlavie: Simka

Re: Nedá sa načítať rodina

Poslaťod Sašena » Uto 05 Apr 2011, 18:28

Kdyby ti fungoval aspoň ten dům, dalo by se to obnovit komplet, takhle si můžeš jen vytáhnout ty jednotlivé simíky, uložit si je do hotových simíků a udělat si pak tu rodinu ve hře znovu.
Takže si otevřeš SimPE, pak si otevřeš to městečko, ve kterém teď ty simíky máš. Pak si nahoře na liště najdeš Tools, je to myslím druhá položka, když na ni klikneš, vybereš si Sim Surgery. Otevře se ti takové okénko, v něm jsou po levé straně všichni simíci ze sousedství. Najdeš si jednoho z těch tvých, klikneš na jeho obrázek, aby se zvýraznil, pak si vedle toho klikneš pod nápisem Patient sim na tlačítko Use. Obrázek simíka se ti objeví v tom prvním okénku, teď už stačí kliknout jen na Export, otevře se ti další okénko Saved Sims (to jsou ti předvytvoření nebo vytvoření v Bodyshopu), simíka si pojmenuješ, rozhodně tam nenechávej to, co je v tom okénku, duplicita by mohla způsobit nefunkčnost Bodyshopu, ale nedávej mu úplně stejné to původní jméno, trochu ho pozměň. Pak klikneš na Save a je to hotové. Stejně nalož s ostatními simy z té rodiny. Potom zavři SimPE, otevři si Bodyshop a všechny ty simíky si naklonuj a ty vyexportované vymaž, snadno poznáš, který je který, protože ti naklonovaní se ti uloží na začátek a ti vyexportovaní budou různě rozházení v zástupu ostatních. No a pak si z nich můžeš ve hře udělat novou rodinu, stejnou, jako byla ta původní, ale nebudou mít původní zaměstnání ani vědomosti, ale to se dá opět napravit v SimPE, případně, pokud máš ten trojdílný obraz, tak přímo ve hře s ním.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia