opalovanie The Sims 2 Seasons

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

opalovanie The Sims 2 Seasons

Poslaťod luky25 » Uto 28 Dec 2010, 08:37

ja by som sa chcel opytat ked mam the sims 2 seasons a sa chcem opalovat preco sa neda opalovat normalne na svojom dvore pri dome a ked chcem aby ho spalilo na cerveno som to videl na obrazku ako sa to da som bol na dovolenke a som tam dal simika opalovat aleho nespalilo iba ho opalilo na hnedo sa odpoved dakujem :D
luky25
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Ned 31 Okt 2010, 11:32
Pohlavie: Sim

Re: opalovanie The Sims 2 Seasons

Poslaťod Sašena » Uto 28 Dec 2010, 13:44

Opalovat se jde jen na dovolené, ale pokud bys o to moc stál, tak si stáhni tohle: http://forum.thesims2.cz/viewtopic.php?t=15265 a půjde ti to i doma.
Spálit se při opalování může každý simík, je to víceméně na náhodě, ale náchylnější ke spálení jsou světlí simíci, čím světlejší, tím větší šanci má, že se neopálí, ale spálí.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: opalovanie The Sims 2 Seasons

Poslaťod luky25 » Str 29 Dec 2010, 17:26

kde mam ulozit ten subor package do akeho priecinka nevedela by si nahodou do eagames downloads alebo kde ked som rozbalil cez winrar
luky25
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Ned 31 Okt 2010, 11:32
Pohlavie: Sim

Re: opalovanie The Sims 2 Seasons

Poslaťod Totodile7625 » Str 29 Dec 2010, 22:08

Dokumenty/EA Games/Downloads
Sem umiestni ten "Package" súbor ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: opalovanie The Sims 2 Seasons

Poslaťod Sašena » Štv 30 Dec 2010, 10:14

Totodile, odpovídej pořádně, nebo vůbec ne, když to neví, je mu tvoje rada na dvě věci.
Dokumenty - EAGAMES - TheSims2 - Downloads. Pokud tam tu složku nemáš, tak si ji vytvoř, to snad umíš, a musíš si dát pozor na správné pojmenování.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia