Jde originalni the sims 4 do dvou PC ?

Máte akýkoľvek problém s hrou The Sims 4? Sem s ním!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované administrátormi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Jde originalni the sims 4 do dvou PC ?

Poslaťod hanzlik » Ned 14 Feb 2016, 23:25

Zdravím, mam dotaz koupil sem The sims 4 a přítelkyně to chce taky hrát tak jestli to můžeme hrát oba na obou PC když máme 1 hru koupenou a druhá otázka když ta první pujde tak jestli pujde to samé s originem jestli budeme moct hrát přez origin já i ona? Děkuji za odpověď :)
hanzlik
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned 14 Feb 2016, 23:20
Pohlavie: Sim

Re: Jde originalni the sims 4 do dvou PC ?

Poslaťod Emerald » Pon 21 Mar 2016, 12:18

Áno, dá sa to. Dobrá správa, však? :wink:

Hru máš normálne v Origine, to je základ. No a teraz postup. V jednom PC to máš nainštalované, tam to nechaj, nič s tým nerob, dôležité je aby si v momente keď začneš spojazdňovať hru na druhom PC či notebooku bol ten prvý Origin vypnutý alebo aspoň v režime Offline.
V druhom PC/notebooku si stiahni aplikáciu Originu a nainštaluj si ju. Keď sa prihlásiš pod menom a heslom z tvojho Originu uvidíš tam všetky svoje hry, len nebudú nainštalované. Teraz si stiahni čo chceš, čiže Sims :plumbob: počkaj kým prebehnú všetky inštalácie hier. Potom keď je hra nainštalovaná aj v druhom PC/notebooku stále maj ten prvý s vypnutým alebo offline Originom. Prvý krát musíš totiž všetko zapnúť ONLINE s pripojením na internet.
Zapni hru u priateľky aby si hra spravila čo potrebuje a hru kľudne vypni.

A teraz ako hrať naraz. Na hociktorom notebooku si zapni Origin, počkaj kým prebehnú aktualizácie ak nejaké sú a hoď sa do offline režimu v Origine a spusti hru. Potom zapni Origin aj hru na druhom notebooku.

Pozor treba dávať pri novom dodatku, rozšírení... možno niekedy aj pri väčšej aktualizácii, ktorá do hry niečo pridáva. Vtedy treba po nainštalovaní spraviť prvé spustenie s novým obsahom online.

Neviem či stačí takto... však napíš, či to funguje ;)
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Jde originalni the sims 4 do dvou PC ?

Poslaťod Kiwy639 » Uto 25 Apr 2017, 23:53

Dá sa obsah hry (teda jednotlivé rodiny a celkovo mestá, v ktorých mám rozohraných viacero rodín, a pod.) presunúť z jedného notebooku do druhého?

Asi blbá otázka, ale nainštalovala som si Origin aj TS4 na druhý notebook, na ktorom by som chcela pokračovať v hraní tam, kde som prestala (s tým, že si to potom z toho prvého ntb odinštalujem), ale žiadnu moju "históriu" som tam nemala, teda akoby som hru nikdy nehrala a mala začať úplne od začiatku.

Takže jednotlivé rodiny, pozemky si môžem uložiť iba cez ich uloženie do Mojej knižnice? Alebo sa dajú všetky data nejako skopírovať z úložného priestoru? Ak, tak ktoré konkrétne? (v tomto sa veľmi nevyznám, odpusťte možnú nezmyselnosť tohto príspevku :oops: )
Stále sa usmievaj. Nikdy nevieš, komu sa tvoj úsmev zapáči. :)

Zapáliť svetlo je lepšie ako nadávať na tmu.
Obrázok užívateľa
Kiwy639
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Uto 03 Jún 2008, 20:58
Bydlisko: Košice :)
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia