The sims 4 nereaguje

Máte akýkoľvek problém s hrou The Sims 4? Sem s ním!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované administrátormi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

The sims 4 nereaguje

Poslaťod Katka » Štv 26 Mar 2015, 20:42

Zdravíčko :) simsov 4 mám už 2 mesiace, dnes som sa po pár týždňoch chcela zahrať, no pri kliknutí na ikonku (zeleného diamantu), sa mi zobrazila len malinká lišta s klasickým krížikom a možnosťou zväčšiť a zmenšiť obraz. Na dolnej lište som mala normálne ikonku zeleného diamantu, ako keby som mala hru spustenú. Pri kliknutí na tú druhú lištu sa však nedialo nič. Proste hra akokeby bežala, len ja som ju nevedela otvoriť. Tak som čakala, a keď sa nič nedialo, zatvorila som to. Následne sa mi otvorilo okienko s možnosťou ukončiť program, alebo čakať kým zareaguje. Bolo tam napísané, že program nereaguje.

Kupovala som si hru cez internet aj s dodatkom. Poradíte mi niečo prosím vás?
Katka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv 26 Mar 2015, 20:37
Pohlavie: Simka

Re: The sims 4 nereaguje

Poslaťod Emerald » Uto 31 Mar 2015, 22:44

Skús najskôr spustiť Origin, počkať kým ti prebehnúť všetky aktualizácie a potom z Originu z knižnice s tvojimi hrami skús spustiť TS4 :wink:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia