The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Odhaľujme spoločne nové vlastnosti "štvrtých Simov"!

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Simko » Ned 15 Sep 2013, 19:26

V trojke sú ty simíci asi všemocný! :D Tiež chcem mať za úlohu jeden papier ako oni :D
Inak dnes som sa dočítal že v 4-ke sa nebude dať upraviť farba korienkov, končekov a a nebude sa dať ani melír urobiť, lebo vraj sa zamerali na iné veci, aby bola hra poriadna. A tak isto že nástroj vytvor štýl nebude pridaný ani neskôr :? Tak za toto majú odo mňa veľké -, lebo v trojke som si to fakt obľúbil! Zatiaľ má odo mňa tá hra viacej mínusov ako plusov :D
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Angeloo » Ned 15 Sep 2013, 21:25

Jednou vetou: Celé zle! :cry:

Zrejme (ako už bolo povedané) sa budú zameriavať na emócie a multitasking postáv.

Taktiež som sa dočítal, že by mali v hre pribudnúť nové miesta na WooHoo. ... jedným z nich je podľa mňa aj tá raketa, ktorú sme mali možnosť vidieť v gameplay trailery. Zrejme sa znova stretneme s UFO simíkmi, čo poviete?
Obrázok užívateľa
Angeloo
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Štv 29 Aug 2013, 16:48
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod PrincessLeia » Ned 15 Sep 2013, 21:32

Popravdě mě zrovna nová woohoo místa zrovna moc nevzrušují :lol: Na to mě nenalákají :P
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Simko » Ned 15 Sep 2013, 23:24

Ani mňa nie.
Podľa mňa je tá hra okopírovaná trojka s pár "novými" funkciami a graficky horšia než dvojka. Vážne nechápem zmysel tej rakety. Neviem prečo sa nezamerajú ná ničo potrebnejšie :?
Asi aj preto pude mať nižšie požiadavky na PC ako trojka :roll:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Simko » Uto 17 Sep 2013, 19:17

Tak práve som sa na facebooku dočítal že v sims 4 bude Woo-Hoo nová zručnosť (skill) :D
Toto by som fakt nečakal! :D
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Fuzz33 » Uto 17 Sep 2013, 19:31

Je to vôbec ešte hra pre nižšiu vekovú kategóriu? :D
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Simko » Uto 17 Sep 2013, 20:15

Neviem :D
Ale nemusela by byť! :mrgreen:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod dandi252 » Str 18 Sep 2013, 12:09

ja neviem, preco tu vsetci nadavate. zatial ta hra vyzera totiz podla mna uplne super, a aj budovaci a nakupny mod bude super :D http://simsworld.cz/pojdme-stavet-v-the-sims-4/
http://simsworld.cz/desatero-zasadnich- ... he-sims-4/
dandi252
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Ned 02 Jún 2013, 17:11
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod PrincessLeia » Str 18 Sep 2013, 16:00

To já zas vím velice dobře, proč... ne nadáváme, jen nejsme moc nadšení a dáváme volno svým obavám.
Ve stavění ty novinky nezní nejhůř, ale velice mě děsí, že nezmínili Vytvoř si styl. To mne VELMI zneklidňuje. A i tak v tom nevidím více než pár ne převratných vychytávek.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Simko » Str 18 Sep 2013, 16:10

Leia, ono v tom článku na facebooku písali ži vytvor štýl v žiadnom prípade už nebude. Tu je to napísane. Ale naozaj toto mi bude v 4-ke veľmi chýbať. Keď si ju vôbec kúpim :(
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod dandi252 » Str 18 Sep 2013, 16:53

mne osobne vytvor si styl chybat nebude. A svet sa z toho nezruti. Ja sa najviac tesim na ten budovaci mod, pretoze toto mi v trojke velmi chybalo :( a aj tak to bude mat podla mna velke predaje napriek vsetkym tym veciam, ktore tam chybaju
dandi252
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Ned 02 Jún 2013, 17:11
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod PrincessLeia » Str 18 Sep 2013, 19:08

Budovací mod byl v TS3 nebo co máš na mysli?

A jinak mě bude VSS strašně chybět!! Zbláznili se?!!!!!!! Jak mohli něco tak úžasného vyhodit??! :o :shock: :evil:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Angeloo » Str 18 Sep 2013, 20:31

No namiesto toho nám zrejme poskytnú farebné koliesko...
Obrázok

Hra by mala že vraj spĺňať vekovú kategóriu 12+, takže sa netešte na nemravný obsah :roll: . No a keď sme už pri tejto „Woohoo“ téme, nejaký zdroj uviedol, že hra by mala byť obohatená aj o prvok „solo woohoo“... autori to hneď dementovali. A toto je typický príklad pretekania konkurenčných stránok o to, kto ako prvý poskytne novinku... len či je aj pravdivá. Rovnako to bolo aj s týmto videom: link. Dávajte si na to radšej pozor a zhodnoťte, či sa dá veriť každému zdroju na internete...

No a teraz z iného súdku. Na internete som našiel príspevok, ktorý končil približne s týmito slovami: „..Dúfame, že The sims 4 bude dobré a nie tak zlé ako The sims 3, od ktorého sa hráči vracali k The sims 2.“
Čo na to hovoríte?
Obrázok užívateľa
Angeloo
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Štv 29 Aug 2013, 16:48
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Simko » Str 18 Sep 2013, 20:46

To farebné koliesko je blbosť. Teraz v trojke si sám vytvorím akej farby bude oblečenie, pekne si ho zladím. Takže pre mňa to je veľké ale strašne veľké mínus že v 4-ke nebude. A ďalej tá otrasná grafika, stále rovnaký príšerný vkus EA v oblečení a účesoch :roll:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 4 - diskusie/špekulácie

Poslaťod Flora Kreslená » Str 18 Sep 2013, 22:49

Angelo: Ja osobne poznám oveľa viac ľudí, ktorí majú radšej trojku ako dvojku a to si najskôr ani trojku nechceli kúpiť, čiže ten, kto to povedal, skôr prenášal svoj osobný názor do množného čísla.

A to farebné koliesko je úplne na dve veci oproti Vytvor si štýl :slap:
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 4

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia