Ako premeniť Sims3Pack na Package ( Návod pre základnú hru )

Zbierka rôznych návodov, prehľadov, trikov a iných tipov do hry.

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Ako premeniť Sims3Pack na Package ( Návod pre základnú hru )

Poslaťod Totodile7625 » Pon 09 Jan 2012, 22:35

Obrázok

13. Zmena .Sims3Pack downloadu na .Package download

Pre úspešné použitie návodu sa predpokladá, že dokážete nainštalovať .package downloady.
Viz. viewtopic.php?p=140129#p140129


A o čo ide? Ide o konvert downloadu z formátu Sims3Pack, do formátu Package. Jak viete, package sa inštalujú jednoduchšie, rýchlejšie a pre hru sú "lepšie stráviteľné". Nám ide ale hlavne o rýchlosť inštalovania. Sims3Packy sa inštalujú hodne pomaly. Kým sa spustí spúšťač, načíta inštalácia, nainštaluje ... každopádne strčiť súbor iba do jednej zložky je jednodduchšie.

Týmto spôsobom môžte nainštalovať aj viac Sims3Packov naraz. To je výhodné pri inštalácií sveta, ku ktorému potrebujete mnoho downloadov. Inštalácia pri tom netrvá viac než 2 - 3 sekundy.

Ja som si stiahol jeden Sims3Pack. Uložil som si ho na pracovnú plochu.

Obrázok

Potom som si stiahol Delphyho Sims 3 Pack Multi-Extracter. pre stiahnutie musíte byť registrovaný a prihlásený na Mod The Sims.

Obrázok

Tento jednoduchý program sa nemusí ani inštalovať. Iba ho otvorte a a v prvom riadku kliknite na browse a následne vyhľadajte priečinok, kde sa vaše Sims3Packy nachádzajú. Môj sa nachádza na pracovnej ploche.

Sims3Packy vidieť nebudete! Takže sa nebojte, ak sa Vám pri vyhľadávaní priečinku nezobrazia.

Obrázok

Potvrdte "OK" a v druhom riadku si navolte stlačením browse cestu k zložke Packages. U mňa to je Dokumenty --> Electronic Arts --> The Sims 3 --> Mods --> Packages. ( Viz. obrázok )

Obrázok

Zakliknite "Rename files on Save". Ponechá Vám to tak pôvodný názov downloadu, aby ste ho potom v zložke mohli lahšie nájsť. Potom už len kliknite na Extract a hotovo.

Obrázok

Extrahovanie trvá iba jednu sekundu, maximálne 3, takže nemajte strach z toho, žeby ten program prestal pracovať, alebo ani nezačal pracovať.

Pre kľud Vašej duše si môžte ešte skontrolovať zložku Packages, aby ste sa presvedčili, že tam súbor naozaj je.

Obrázok

POZOR! Nepoužívajte na inštaláciu svetov. Svety inštalujte normálne ako Sims3Pack.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Ako premeniť Sims3Pack na Package ( Návod pre základnú h

Poslaťod charlie » Str 14 Mar 2012, 14:53

Naopak sa to nedá? mne totiž .package súbory nefungujú... :(
charlie
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto 13 Mar 2012, 16:57
Pohlavie: Simka

Re: Ako premeniť Sims3Pack na Package ( Návod pre základnú h

Poslaťod Totodile7625 » Str 14 Mar 2012, 15:20

Bohužiaľ ( alebo skôr našťastie ) sa to nedá. Musia Ti ísť Package. Ak ich inštaluješ presne podľa návodu. ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim


Späť na Tipy, triky, návody

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia