Preklady zaujímavých článkov

Voľná diskusia k všetkým datadiskom a balíčkom (minidatadiskom).

Moderátor: Sašena

Poslaťod Karmen » Pon 11 Aug 2008, 10:11

hej je ochudobnený o poschodové postele a strkania simíkov do odpadovej šachty :lol: a normálnych otváracích okien :?
"Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská tuposť; a tým vesmírom si nie som tak istý." Einstein
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod Patty » Pon 11 Aug 2008, 15:19

ja som si tiez myslela ze to spravia tak ze sa budu dat okna otvarat ale oni nie oni musia otvorena okna napchat do stavebneho rezimu :? :?

(mysleme si o tom svoje, vsak?) :evil: :evil:
Patty
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pia 08 Aug 2008, 18:11

Poslaťod Kalypso » Sob 23 Aug 2008, 13:01

Ahojte, z konferencie v Lipsku o Sims 3 som preložila jeden článok, myslím, že vás bude zaujímať:

Sims 3 v predaji 20. Februára 2009

Electronic Arts dnes na konferencii hier v Leipzigu oznámili, že Sims 3, toľko očakávaná vlajková loď novej generácie PC hier značky Sims sa po celom svete začne predávať 20.2.2009.

Sloboda v Sims 3 vás inšpiruje nekonečnými kreatívnymi možnosťami a zabaví vás neočakávanými chvíľami prekvapenia a darebáctva. Jednou z čŕt hry je neprerušované, otvorené susedstvo, nové vytváranie Simov, nové jedinečné charakterové črty, nové neobmedzené možnosti prispôsobenia si hry a rýchly a zaujímavý herný zážitok.

Zberateľská edícia Sims 3 sa v obchodoch takisto objaví 20.2.2009. Bude obsahovať nielen hru, ale aj rôzne zberateľské suveníry a bonusové talianske autíčko z hry, ktoré nebude možné dostať nikde inde. Počet kusov Zberateľskej edície Sims 3 vo svete bude limitovaný, a tí, ktorí si ju predobjednajú u vybraných predajcov, získajú navyše exkluzívny model športového veterána z hry a zberateľský plagát zobrazujúci prvý pohľad na susedstvo, to všetko až do vypredania zásob.

Rod Humble, šéf Sims Studio k tomu povedal: „Veľmi sa teším, že sa vlajková loď novej generácie PC hier od značky Sims, Sims 3 dostane do rúk hráčom po celom svete už 20.ferbuára. Zberateľská edícia Sims 3, ktorá vychádza v ten istý deň, ponúkne našim verným fanúšikom naozaj výnimočný zážitok zo Sims.“

Sims 3 prichádza s úplne novým mechanizmom, ktorý vám umožní voviesť vašich jedinečných Simov do otvoreného, živého susedstva, kde sa môžu potulovať a objavovať nové okolie ako napr. pláž, hory a centrum mesta. Susedstvo je živé a stále sa vyvíja, takže to, čo sa stane jednému Simovi na jednom konci susedstva môže ovplyvniť vašich Simov na druhom konci! Ak budú vaši Simovia v správnom čase na správnom mieste, ktovie, čo sa môže stať? A teraz po prvý krát, majú vaši Simovia typické osobnosti vďaka celej škále nových charakterových čŕt. Máte možnosť vyberať z tuctov charakterových čŕt, napr. odvážny, umelecky založený, kleptomaniak, nešikovný, paranoidný alebo romantický. Skombinujte až 5 čŕt, aby ste vytvorili neobmedzené množstvo naozaj rozmanitých charakterov.

Úplne nové vytváranie Simov vám umožňuje dokonale prispôsobiť vzhľad vášho Sima a urobiť tak každého Sima výnimočným. Táto črta hry sa veľmi ľahko používa a je výraznejšia než kedykoľvek predtým, pretože vám umožňuje upraviť do dokonalosti každú časť tváre vášho Sima, prispôsobiť farbu jeho vlasov, vybrať presný odtieň farby jeho kože, a dáva oveľa viac možností vytvoriť Sima ako zo skutočného sveta. Nikdy nebolo ľahšie urobiť Sima štíhleho, okrúhleho alebo svalnatého a všetko medzi tým! Pravdu povediac, čo sa týka Sims módy, môžete prispôsobiť všetko. Sims 3 vám dáva nekonečné možnosti pri tvorbe interiérov ako aj exteriérov v okolí vášho Sima.

Navyše si môžete vychutnať výzvu v podobe krátkodobých a dlhodobých cieľov a získať odmenu! V závislosti od charakterových čŕt, schopností a výberu kariéry majú vaši Simovia krátkodobé a dlhodobé želania, ktoré poskytujú neustále zábavné výzvy, veci, čo treba urobiť a dosiahnuť. Máte maximálnu slobodu vybrať si, či naplníte ich osud tým, že ich privediete k celoživotnému šťastiu a odmenám alebo nie! Váš Sims sa doslova cez noc stane z upratovača verejných záchodov astronautom, z oddaného fanúšika športovou legendou, alebo si vyberie iný osud?

V Sims 3 je život taký, aký si ho urobíte!
Kalypso
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Uto 05 Aug 2008, 10:58

Poslaťod David » Sob 23 Aug 2008, 14:01

dobrá práca kalypso a ja by som chcel tu zberateľskú edicíu vyzerá to super, už sa neviem dočkať :)
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod Maggi » Sob 23 Aug 2008, 14:08

nemala to ísť do témy: Preklady zaujímavých článkov týkajúcich sa TS3 ? :roll: ak nie tak sorry :oops:
inak sa veľmi veľmi veľmi teším :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Sob 23 Aug 2008, 18:51

už som to tam presunula, komentujte to potom už tam alebo v diskusii k TS3 ;)
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia