The Sims™ Medieval

Diskusia k všetkým titulom stredovekých Simov vrátane dodatkov.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod schischa » Pon 21 Jún 2010, 17:24

Darkmanes nemôžem :good: :sarcastic: :laugh2:
ach Flora, nič proti, ale to má od županu na hony ďaleko :lol:
vrrr, už nech to jeee, aspoň nejaké fotky, som na to zvedavá :roll:
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod Elli » Pia 25 Jún 2010, 09:38

Podľa mňa to vôbec nemusia dať ako samostatnú hru,sú to len dohady.kedže už v samotnej hre sú k tomu indície tak to podľa mňa bude skôr další datadisk,že samostatné mesto a možno na tom stroji času tam bude vedieť prejsť aj simík zo súčasnosti prípadne naopak,simík z minulosti do súčasnosti,to by bolo celkom fajn :D mňa by takýto datadisk maximálne potešil,veľmi som chcela niečo také už pri dvojke,aj ked je mi jasné že som možno jedna z mála ale mňa dosť stredovek a všetko čo s ním súvisí fascinuje,život bol vtedy pokojnejší a pritom svojím spôsobom aj zaujímavejší :oops: a poteší ma aspoň nachvíľu tam nahliadnuť aspoň prostredníctvom hry :D
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod Flora Kreslená » Pia 25 Jún 2010, 17:28

Tak toto bolo vtipné! Že pokojnejší život! :slap: Ty sa učíš dejepis Elli?
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod schischa » Pia 25 Jún 2010, 17:51

no neviem ako Elli, ale ty očividne nie Flora :down: ... pokojnejší = nebol stres kvôli práci, peniazom, neboli mobily, internet, tv, pc,... už len keď si vezmeš život pred 50timi rokmi, tak bol pokojnejší, pomalší. Teraz sa každý za niečim náhli a zrazu na nič nemáme čas.
A Flora... vojny neboli vkuse a všade :wink:
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod schnegy » Pia 25 Jún 2010, 20:26

No ja by som stredovek skor odsudila pre nabozensky fanatizmus, nadvladu cirkvi a vlastne to bolo "obdobie temna". Ked uz, tak by som zila radsej na zaciatku 19. storocia, to uz zacinalo byt trochu vzruchu ale zivot bol v podstate pokojny :) No ale aby som nebola off topic, moc ma to po pravde nezaujalo. Teda neviem si celkom predstavit, o com to bude. Lebo ak to ma byt len zasadenie do stredovekeho prostredia, nejake saty a 3 nove vlastnosti a celozivotne priania, bude to slabota. No necham sa prekvapit. Radsej ziadne ocakavania.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod Max » Pia 25 Jún 2010, 23:00

no ja neviem, myslím si, že ako stredovekú hru nič neporazí Assassins Creed 1... ale súhlasím so schnegy, že tá doba nebola nič moc, všade iba samá cirkev.. ja by som najradšej žil v renesancií, to obdobie ma vždy neuveriteľne fascinovalo :)
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod Flora Kreslená » Sob 26 Jún 2010, 13:42

Nehovorím len o vojnách ale boli aj chudoby a tak. To podľa mňa nieje pokoj.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod Elli » Ned 27 Jún 2010, 12:10

Flora áno dejepis som sa zhruba pred desiatimi rokmi ked som ešte chodila do školy učila :lol: ovládam dejepis a aj napriek tomu si dovolím tvrdiť že život bol vtedy pokojnejší,že ľudia sa tak neponáhľali,čas nezabíjali internetom a telkou,nepracovali 8-12hodín denne mimo domu,mali viac času na rodinu.Netvrdím že to bolo ideálne samorejme,vojny vtedy boli častejšie,vláda panovníkov z ktorých mnohí boli diktátori, ale ani teraz to v tomto smere nie je ideálne to že Slovenska sa chudoba a vojny momentálne osobne nedotýkajú to neznamená že neexistujú..svet sa mi teraz zdá byť skazenejší,ale zase je pravda že som v tých časoch nežila takže naisto to tvrdiť nemôžem :D ale v hre si to chcem každopádne skúsiť
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod Flora Kreslená » Ned 27 Jún 2010, 15:10

Každý má asi trochu iný názor na slová "pokojný život". Dobre je mi to jedno.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod peach33 » Ned 27 Jún 2010, 22:42

Pokojnejsi zivot to asi nebol....bola hierarchia, ak si bol poddany no proste chudak clovek, bola cholera, blchi,..same chorobi dnesna doba je lepsia aj zhladiska telesnych trestov 8)
Obrázok užívateľa
peach33
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia 25 Jún 2010, 20:33
Bydlisko: Zilina
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod Flora Kreslená » Pon 28 Jún 2010, 16:39

Konečne ma niekto chápe.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod peach33 » Pon 28 Jún 2010, 17:30

Jj a samozrejme nepracovali 8-12h ale skôr 17h a este k tomu na poli zemepana... :o
Obrázok užívateľa
peach33
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia 25 Jún 2010, 20:33
Bydlisko: Zilina
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod Elli » Uto 29 Jún 2010, 10:20

no ide aj o to do koho role sa vžívaš či do toho zemepána alebo roľníka a tak :D ja som sa nato dívala viac romanticky,že nemali autá ale mali kone na ktorých mohli jazdiť s vetrom o preteky:)že nemali telku ale zato mali jasnú oblohu plnú hviezd bez stôp po lietadlách,že nemali mobilné telefóny a mohli len tak zmiznúť niekam na lúku bez toho aby im zazvonil každú chvíľu mobil alebo mali blbý pocit že ho vypli,mali ticho namiesto nepretržitého hluku aut,električiek,televízorov.My máme bazény a oni mali nekonečné rieky a jazerá ktoré boli v tej dobe ešte čisté.Nemali samopaly ale meče,nemali jadrové zbrane...veľa ľudí bolo utláčaných a boli aj choroby ale tie sú predsa aj teraz..možno nie mor a týfus a podobne,ale sú možno aj horšie ako rakovina. ale tie choroby to nebolo vkuse,aj u nás predsa teraz nedávno dosť ľudí zomrelo na chrípku a pritom nemôžme tvrdiť že celá táto doba je zlá len kvôli tomu.netvrdím že technika je zlá,že nemám rada internet,telku..napriek tomu som dosť vdačná že v čase môjho detstva ešte internet neexistoval,viem si predstaviť o koľko menej zážitkov by som mala,vidím to na dnešných deťoch,ani zdaleka nie sú vonku toľko ako sme boli my,oni si skôr budú písať cez facebook alebo pokec :D to mi príde to čarovné na tých starých časoch..ale to je len môj názor.aj tak sa veľmi teším na sims medieval..na účesy a oblečenie a som zvedavá aké tam budú interakcie a o čo všetko to bude iné,či tam budú hrady a aké a či tam budú kone namiesto aut.juj proste sa teším
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod Flora Kreslená » Uto 29 Jún 2010, 14:50

Áno ale berieš to nereálne. Lebo oni na tie vymenované veci ani čas nemali.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ Medieval

Poslaťod peach33 » Uto 29 Jún 2010, 15:00

Mali rieky..v ktorich sa nemohli kupat bo podla nich to bolo nezdrave.. a liali do nich prasacie kali...a ja sa na to divam s tej realnej stranky a nie filmovej..a ked si sa pozrela s okna tak tam bola mozno spina a hlad..a pohlad na hviezdy??..sak boli radi ti obicajny ludia ked mohli spat... :huh:
Obrázok užívateľa
peach33
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Pia 25 Jún 2010, 20:33
Bydlisko: Zilina
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ Medieval spolu s dodatkami

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia