We Are Replayed-Sme vrátené

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Prajete si aby Veronica ostala hlavnou postavou?

áno
6
67%
nie
3
33%
 
Celkom hlasov : 9

We Are Replayed-Sme vrátené

Poslaťod Manitoss » Pia 01 Jan 2010, 00:46

PREDSTAVOVANIE
...keby som nebrala život len ako zábavu, nemusela som sa vrátiť...

Wedings,Oklahoma,U.S.A, Oktober 20. 2009

Ani neviem ako by som začala.Volám sa Veronica a mám 17 rokov.Narodila som sa ako normálne dieťa Melody a Patrickovi Smithovým . Ešte aj to priezvisko je normálne.Žila som normálny život , až do mojich 16 rokov, kedy moju mamu pred obchodným domom okradli a zastrelili dvaja zlodeji, ktorých doteraz nechytili.Mňa a môjho otca to úplne zničilo.Ja som preplakala neuveriteľné množstvo nocí .Môj otec bol na tom ešte horšie.Ten prestal pracovať, bol zatvorený v spálni a odtiaľ sa nikde nepohol.Navštevoval len pánsku miestnosť a kuchyňu.Jedine čo sme mohli spraviť, bolo presťahovať sa.A teraz sme tu.V malebnom mestečku Wedings pri hraniciach. Žije tu asi 3000 ľudí.Ale som tu spokojná.Zo začiatku som sa obávala, aké to tu bude,ale teraz som úplne štastná.No a toto som ja.
Obrázok
Vidíte tam aj moju malú izbietku.Som s ňou spokojná.Mám tam plagát Joela Maddena( :D ),môj staručký počítač a krásnu bielu skrinku. Taktiež mám znamienko na tvári po mojej mame. Spolužiaci vravia, že je to sexy.No ja som to tak nikdy nevnímala. Ale nič iné po mame,že vraj nemám.Skôr po otcovi.
Obrázok
Toto je on.Jediná robota, ktorá ho kedy bavila, bola byť trénerom vo fitness centre.A to aj teraz robí.Pri tom jedinom nedokáže myslieť na moju mamu.Nie je to nič také, za čo by dostával veľa peňazí, ale nám dvom to bohato stačí.Kedže sa navzájom podporujeme, vôbec sa nehádame.Nikdy.Párkrát sme sa, ale to len kvôli prefarbeniu vlasov, novému oblečeniu a podobným každodenným problémom.No dosť bolo rodiny.Asi aj kvôli tomu že nikoho iného nemám.Sú tu ale dve osoby, bez ktorých si život v tomto mestečku neviem predstaviť.Sú to moje dve najlepšie kamarátky.Poznám ich síce len pár mesiacov, no viem , že sú tie pravé.Teda ako kamarátky.Obrázok
Toto je tá lenivejšia, Melanie. Moja drahá blondína Melanie. Čo by som robila bez tvojich módnych rád. Melanie je také naše slniečko. Optimistka vždy a všade. Vo Wedingse žije od narodenia. Ako jediná z nás troch má kompletnú rodinu.Tú vám ale predstavím neskôr.Tá jej modrá izba je centrum kde sa stretávame.Býva skoro v strede mesta, rovno oproti Park of Liberty a hneď vedľa kina.Samozrejme každý štvrtok chodíme na premiéry všetkých noviniek. Melanie tam má aj VIP vstupenku.
Obrázok
No a toto je Cindy. Tá úprimnejšia. Tu vidíte ako flirtuje s Melaniným bratom.Zase.Je nahnevaná na svoju farbu vlasov, lebo nikto jej neverí , že je pravá.Cindy žije so svojou babkou. Jej rodičia... . Nie, nezomreli pri autonehode. Otec od nich odišiel a matka sa o ňu nevedela postarať , tak ju položila /samozrejme v košíku/ pred babkin byt.Cindy mi povedala, že to svojim rodičom nikdy neodpustí, a že ich ani stretnúť nikdy nechce.Už sa s tým totiž zmierila.
Obrázok
Melanin brat Mike. Narcis. Len v zrkadle sa obzerá. A to hlavné, stále ma prenasleduje.Teda v dobrom.Ja ho mám rada, ale len ako kamaráta. Musím mu povedať , že to Cindy ho má rada viac ako kamaráta.Ešte som zabudla, že spolu s Melanie sú dvojičky. Ich mama mala komplikovaný pôrod , ale nakoniec to dobre dopadlo.
Obrázok
Melanina mama Lucy je starostkou Wedingsu.Vedie naše mesto k lepšiemu.Teda aspoň to hlási v svojej predvolebnej kampani.Ale je pravda , že pre naše mesto spravila toho viac než dosť.Dostali sme sa až na regionálnu mapu Oklahomy. Máme aj obchodný domček, doslova domček a v Park Of Liberty je obrovská fontána.Lucy!Ďakujeme.
Obrázok
Melanin otec.Aké iné typické meno môže mať ako Jack.Ekonomický poradca.Aj keď sama neviem čo robí, dobre mi to znie. Pomohol môjmu otcovi keď sme sem presťahovali. Minuli sme všetky úspory na presťahovanie, tak nám pán Rowie musel požičať . Otec to však už všetko vrátil.Teraz sú z nich dobrí priatelia.
Obrázok
A toto je Cindyna babka.Skvelá osoba. Hlavne keď sa snaží byť mladá.Ale celkom dobre jej to ide.Tiež je typická babka ohováračka.Keď sme sa nasťahovali, povedala Cindy nech sa so mnou nebaví, že počula o našej rodine samé zlé veci.Ale neskôr , keď ma spoznala, odvolala to.
Obrázok
Akurát dopisujem tento ´´introducing´´.Ale chvíľu počkajte.Niekto klope.
Naposledy upravil Manitoss dňa Uto 05 Jan 2010, 00:10, celkovo upravené 1
... y ya no quiero que me entiendas.
Obrázok užívateľa
Manitoss
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Sob 15 Nov 2008, 11:33
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Sim

Re: We Are Replayed-Sme vrátené

Poslaťod babyblue » Sob 02 Jan 2010, 18:01

no precitala som si zaciatok, len nechapem troska ten koniec s tym zaklopanim :oops: ale nevadi, inak este neviem poriadne ohodnotit, neviem o com pribeh bude ale tento uvod sa ti vydaril :D
urcite budem citat dalej :)
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Re: We Are Replayed-Sme vrátené

Poslaťod Manitoss » Sob 02 Jan 2010, 22:05

1.Kapitola - 1. Časť - Stále niekto klope

Nechápala som, kto mi teraz mohol klopať, kedže Melanie a Cindy, vchádzaju bez klopania.
Uprimne mala som trochu strach, ale to len taký jemný.Otvorila som.No nikto tam nebol.
Vyšla som z dverí,rozhliadla som sa...
Obrázok
,,Čauko , ja som Tim.Ty budeš asi Veronica , však?´´
,,Odkiaľ si sa.No nič.Hej , som Veronica.´´
Bol celkom pekný,aj keď som ho poznala len 3 minúty.
Obrázok
,,A ako ti môžem pomôcť ,Tim?´´
,,Som tu nový.Bývam tam , v tom zelenom dome.Asi si si ma dnes v škole nevšimla.
Riaditeľka mi povedala, že mám ísť za tebou, že vraj mi máš ukázať mesto a ták.´´
,,Nechcem ťa sklamať, ale pani riaditeľka ti poradila zle. Ja tu bývam asi pol roka a jediné ,
čo poznám, je škola,kino,obchodný domček a Melanin dom.´´
,,No však to je celé naše mestečko.´´
,,To je tiež pravda.´´
,,Tu máš moje číslo , keď budeš niečo potrebovať.´´
,,To skôr ty budeš niečo potrebovať.´´
,,Maj sa´´
,,Ahoj.´´
No zlatý bol.Aj keď nepôsobil ako najinteligentnejší, je pekný.Bola som príliš unavená na to ,
aby som rozmyšlala nad niečim takým ako chalani.Obrázok
Poslednú vec, ktorú som v tento deň urobila , bol spánok.
Mala som veľmi zvláštny sen.
Obrázok
Videla som ženu.Nevidela som jej do tváre.Stála na na pláži zahalenej nocou a nohy sa jej ako keby rozpíjali vo vode.
Pozerala na starý maják.Len som počula, ako nejaký hlas vraví.
,,Zlatko už musíme ísť.´´
Obrázok
Keď to dopovedal, hneď sme sa ´´presunuli´´ do Park of Liberty. Tam tá žena sedela na múriku fontány. Nevidela som zase jej tvár.Zase nejaký hlas.
,,Melody, nerob to.´´
Melody?Veď to je moja mama.
Obrázok
Konečne som jej videla do tváre.Mala som pravdu, bola to ona.Vyzerala ustarostene.Nechápala som tým hlasom.A prečo je v Park of Liberty.Veď tu v živote nebola.Ničomu som nechápala.Zrazu sa pozrela smerom ,odkiaľ som sa pozerala ja na ňu.
,,Veronica? Čo tam tak stojíš, poď si ku mne sadnúť.´´
,,Mami?Ty ma počuješ?´´
,,Prečo by som ťa nemala počuť?´´
Mala som toľko otázok.Bola som mimo.A zrazu zo mňa vyskočilo
,,Mami, čo sa ti stalo v tú noc , keď ta zabili?´´
Keď som sa to spýtala.Počula som zase nejaký hlas.
,,Melody to nesmieš.´´
,,Mami nié.´´
Zobudila som sa.Ja som to vedela.Ja sa musím zobudiť vždy keď príde niečo doležité.Bola som z toho v takom šoku, že som nevedela prečítať hodiny na nočnom stolíku.Po 4 minútach som to konečne dokázala.Bolo 7 hodín.Presne.Ešte aj ten čas ma mrazil.Mamu zabili presne o 7.Nohy sa mi triasli ,ledva som prešla tu vzdialenosť z mojej izby do kuchyne.Tam som videla svojho otca ako mi niečo pripravuje do školy.
Obrázok
,,Oci nie je ti zima?´´
,,Nie prečo?´´
,,Kvôli tým trenírkam´´
,,Ani nie zlatko.No ty vyzeráš dosť zničene.Stalo sa ti niečo?´´
,,Ale len sa mi sníval zvláštny sen.´´
,,Aj mne.Prišla si neskoro do školy.Tak šup šup , tu máš jedlo a bež.´´
,,Oci!Ja si nerobím srandu.´´
,,Však ani ja nie.´´
Podal mi ten sáčok a ja som sa šla obliecť.Niekto klopal.Zase.
,,Veronica, miláčik , môžeš ísť otvoriť, všetko mi to tu kypí.
Ja dobré dievčatko , vždy otvorím.No toto som nečakala.Vyskočila na mňa barbína.
Obrázok
,,Ahoj , ja som Nicki.´´
No to ma neprekvapuje, pomyslela som si.
,,No ja som Veronica.Môžem ti nejako pomôcť´´
,,Som tu nová a...´´
,,A riaditeľka ťa poslala aby som ti to tu ukázala.´´
,,Ježíš, to ako vieš?´´
,,Som jednoducho dobrá.Ale teraz nie,lebo ak si si nevšimla mám,vlastne máme 15 minút kým začne škola.´´
,,A mohla by som ísť s tebou do školy?´´
Chcela som sa tomu vyhnúť, lebo nechcem aby ma strápnila pred celým mestom.Zrazu som cítila, že niekto stojí za mnou.Nemala som odvahu otočiť sa.No počula som zase len hlas.
Obrázok
,,My sme ťa vychovávali aby si ľudom pomáhala.´´
Zmrazilo ma.
,,Počula si to?´´
,,Čo či som počula?´´
,,Vlastne nič.Tak dobre, poďme do tej školy aby sme neprišli neskoro.Celé som to nechápala .Čo sa to deje?Zo školy si nič nepamatám.Celý čas som totiž rozmýšlala nad dnešnou nocou.
... y ya no quiero que me entiendas.
Obrázok užívateľa
Manitoss
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Sob 15 Nov 2008, 11:33
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Sim

Re: We Are Replayed-Sme vrátené

Poslaťod Gigushka » Ned 03 Jan 2010, 00:41

Úvod aj prvá časť ma zaujali, takže určite budem čítať ďalej :)
Obrázok užívateľa
Gigushka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Ned 28 Jún 2009, 11:28
Pohlavie: Simka

Re: We Are Replayed-Sme vrátené

Poslaťod Manitoss » Ned 03 Jan 2010, 00:41

1.Kapitola- 2. časť-Nepríjemné


To isté ráno, ale rodina Rowieová



Obrázok
,,Mike!Zase si sa mi hrabal v počítači.´´
,,Chcel som len zistiť , či ti o mne Veronica niečo nepísala.´´
,,Nie nepísala.Aj keby hej, čo teda dosť pochybujem, tak ti to poviem.´´
,,Ale naozaj mi to povieš!´´
Nikdy som nechápala, čo na mne Mike vidí.Veď sa ani k sebe nehodíme.Keby nás postavili vedľa seba, začali by sa smiať.Ja vysoká , on malý.Ja normálne oblečená, on trochu.Je pravda, že protiklady sa priťahujú, ale takéto protiklady ako sme my, by sa ani stretnúť nemali.
Obrázok
,,Keby si sa aspoň chvíľu pozeral na niečo iné ako seba a Veronicu, zistíš, že baba , ktorá ťa má naozaj rada ako chalana je Cindy.´´
,,Čo?Cindy.To si robíš srandu.´´
,,Ty sa fakt nedívaš okolo seba.Kto vždy keď prší stojí pred školou , aby ti podal dáždnik.Kto ti v jedálni drží miesto pri nás.Kto ti nosí úlohy , keď si chorý.
Kto ti...´´
,,Mňa to nikdy nenapadlo.Až teraz som si uvedomil , že to Cindy mi celý život pomáha.´´
,,No že si si to všimol.Tak na čo čakáš,bež za ňou.´´
,,Teraz?Veď prší.´´
,,Kto ti drží dáždnik, keď....´´
,,Chápem ,chápem.´´
Konečne mu to Melanie povedala, lebo keby nie ona, tak už nikto.Cindy ho v škole naozaj čakala s dáždnikom . Však ako inak.V škole mu držala miesto a všetko to čo Melanie povedala.Na konci dňa jej dal obrovskú pusu.Doteraz ju jej babka ovievala , keď odpadla pred školou.Melanie tiež nečakala , čo sa jej dnes stane.Keď sa vracala zo školy, po tom ako sanitka prišla po Cindy, niekto ju pred domom potľapkal po ramene.
Obrázok
,,Ahoj Melanie´´
,,Ahoj Steve.´´
Len tak pre informáciu , toto je Melanin vysnívaný chalan.Pamätám si, keď mu pred mesiacom na školskom výlete dala facku, keď jej povedal, že chodí s Amy.Doteraz nevie, za čo mu tu facku dala.Melanie mu ju dala , len zo zúrivosti, že si nevšíma , že ide po ňom ona.
Obrázok
,,Čo chceš Steve?´´
,,Len chcem vedieť, prečo sa so mnou už mesiac nebavíš.´´
,,Však sa s tebou bavím.Nevidíš?´´
,,No tak Melanie, prečo?Je to kvôli Amy.To som ti vtedy povedal, len preto lebo som chcel vedieť ako zareaguješ.´´
,,No však si aj videl.´´
,,Ale no Mel.´´
,,Nevolaj ma Mel.Tak ma može volať len Robbie.´´
,,Kto je Robbie?´´
,,Môj veľmi dobrý kamarát.´´
,,Žiadneho Robbieho nepoznám.To si si vymyslela.´´
,,Bože,ty si hrozný.Neznášam ťa.Ty vôbec nežiarliš.´´
,,A prečo by som mal , keď viem že chceš len mňa´´
,,Prosím ťa , nefandí si hej.Mám ťa rada, to ešte neznamená, že ťa chcem.´´
,,Tak čo v sobotu o 8 tu oproti v kine.´´
,,Platí.´´
,,Dobre ešte ti zavolám´´
Tak to bola ale rýchlovka . Melanie mu všetko odpustila za sekundu.
Obrázok
,,Drahá, máme problém.´´
,,Preboha, čo sa stalo?´´
,,Volala mi tvoja sestra.´´
,,Tak to je viac než problém.´´
,,Zlatko, to nie je vtipné.Volala, kvoli vašej matke.´´
,,Naša matka je mrtva.´´
,,Veď práve.Ten testament, podľa ktorého si ty zdedila tento dom je neplatný.Právoplatne, je tento dom vás oboch.´´
Pani Rowieová už nič nepovedala.Len si sadla za počítač, a snažila sa nemyslieť na tú hrôzu.
Obrázok
Začala surfovať po internete,písať na svoj blog starostky a rozmýšlala, nad tým ako sa to mohlo stať.Veď ten testament bol toľkokrát overovaný.Nie je predsa možné , že zrazu je neplatný.Len tak. A čo keď prídu o dom , kde budú bývať.Starostka kde bude bývať.To sa predsa nemôže stať.
Obrázok
Potom si uvedomila, že ešte nepozerala maily . Prehrabávala sa hrbou mailov od fanúšikov.No jeden si všimla,lebo mal zvláštne meno. Bolo tam napísané sitoty@..... . Tak ho otvorila.Načítaval sa dlhšie než obvykle.No keď zistila , čo v ňom je stratila reč.Bolo tam:
Milá Lucy, ako sa mi máš?Dúfam, že dobre, lebo nechcem aby si sa mala zle.Aj keď ti možno pokazím náladu, prepáč.Nerád to vravím,ale ak nezaplatíš 1 500 000 dolárov na tento účet , tvoje deti sa stratia z povrchu zemského.Rozumela si?
Pani Rowieová spadla zo stoličky.Potom sa postavila a zasa si sadla.Hlavu sklonila ku stolu, a predstavila si čo sa jej deťom môže stať.Začala plakať no nikto tam nebol , aby jej pomohol.Potom odišla do spálne a tam ostala celý deň a celú noc.
Obrázok
Zatiaľ nič netušiaca Melanie volala Cindy,aby jej oznámila tú radostnú správu, že v sobotu ide do kina so Steveom.
Cindy samozrejme zneužila situácia a hneď ako skončila s Melanie, zavolala mne.
,,Ahoj Veronica, počuj v sobotu, teda zajtra , ide Melanie so Steveom do kina a ja som rozmýšlala, čo keby som kúpila lístky pre nás dve a sadneme si vedľa nich.´´
,,A čo ju tam pozdravíš , akože sa nič nedeje.´´
,,Nie, veď sa prezlečieme.´´
,,Ty si blázon.´´´
,,Ja viem.Tak čo ideš?´´
,,No dobre.Kedy sa tam stretneme.´´
,,Film začina o 8 takže 7.45, ok?´´
,,Dobre dohodnuté,zatiaľ ahoj.´´
Takže ja som si zobrala dlhý zelený kabát veľké čierne okuliare a zelenú šiltovku.Cindy to trochu prehnala s hnedým dlhým kabátom, tiež okuliarmi a klobúkom ako zo starého francúzskeho filmu.Tak sme si tam sadli a čakali kedy prídu.Už sme ich videli prichádzať.Išli k nášmu radu.A sadli si vedľa nás.Ja len, že ´´bože´´ a Cindy ´´super´´.
Obrázok
Takto komicky vyzerala naša sledovacia akcia.Po tri štvrtine filmu som Cindy chytila za ten klobúk a pritiahla k sebe ,aby sa stale nepozerala na nich dvoch.
Obrázok
,,Veronica, veď čo robíš?´´
,,Tichšie, snažím sa zachrániť situáciu.´´
,,Však sa nič nedeje, on pozerá len ten film a nič iné a ona je nasratá.´´
No potom sa stalo čosi čo nikto nečakal.Steve chcel chytiť Melanie za ruku, ale akosi si pomýlil strany.
Na to samozrejme Cindy vykríkla.
Obrázok
,,To čo robíš?´´
,,Prepáčte,nechcel som sa vás dotknúť.
,,Cindy?´´povedala Melanie.
,,No tak ja už radšej pôjdem.´´
Obrázok
,,Nikam nepôjdeš.A tam sedí Veronica?´´
,,Ahoj Melanie, ako sa máš?´´
,,Cindy to bol tvoj nápad, že?´´
,,No tak trochu.´´
,,Dávam ti 10 sekúnd náskok, potom ťa zabijem.A ty Steve, si si ma pomýlil so Cindy?.Tebe tiež dávam 10 sekúnd.Vidíte, môžete bežať spolu.
,,Ale ved Melanie.´´
Obrázok
,,Mel,láska moja.´´
,,4,5,6,radím vám bežte,7,8.
,,Pomoc´´
Cindy bežala, čo jej nohy stačili, len Steve,chudák, akosi poľavil.Ja som si dopozerala film a potom spokojne odišla domov.
Obrázok

Túto noc sa mi nič nesnívalo.Chválabohu.

V tú samú noc:
Obrázok
,,Tak čo vybavil si to?´´
,,Ano. Už má strach.´´
,,To mne je jedno, hlavne nech zaplatí.Ďakujem ti za tvoje služby.Možno ich ešte využijem.Dopočutia´´
V tom sa rozsvietilo svetlo a....
Obrázok




Koniec prvej kapitoly
... y ya no quiero que me entiendas.
Obrázok užívateľa
Manitoss
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Sob 15 Nov 2008, 11:33
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Sim

Re: We Are Replayed-Sme vrátené

Poslaťod Gigushka » Ned 03 Jan 2010, 12:21

Trošku mám z toho kina miš maš, ale nevadí :D Tak som zvedavá ako sa to všetko vyvinie :)
Obrázok užívateľa
Gigushka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Ned 28 Jún 2009, 11:28
Pohlavie: Simka

Re: We Are Replayed-Sme vrátené

Poslaťod Lincey » Ned 03 Jan 2010, 21:47

úvod a prvá polovica sa mi páčili, z druhej mám totálny chaos a už vôbec neviem kto je kto, myslím, že si tam toho dala príliš a isté veci sa mali vyvíjať dlhšie.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: We Are Replayed-Sme vrátené

Poslaťod Krpec » Pon 04 Jan 2010, 01:12

no takze teraz ja: co sa tyka pribehu celkom fajn napad len dej ide akosi prirychlo, tiez si myslim ze niektore veci by sa mali vyvijat trosku dlhsie. A co mi velmi vadi je ten text. Opisujes to ako keby to bol len nejaky komix pri nom par riadkov a pod tym obrazok. Vobec tam nedavas pocity nerozvinies ziadnu vetu. A este co sa tyka tych rozhovorov ocenila by som keby si aspon niekde dodala ze kto co hovori alebo trochu obohatila tu priamu rec lebo aj ja mavam mis mas v tom kto co povedal, hoci priama rec je pod sebou... takze ked napravis tieto chyby tak ja budem spokojna :wink:
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: We Are Replayed-Sme vrátené

Poslaťod Manitoss » Pon 04 Jan 2010, 13:20

Dik za komenty,budem sa to snažiť v dalšich dieloch napravit, inak Lincey ja som chalan :P :D
... y ya no quiero que me entiendas.
Obrázok užívateľa
Manitoss
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Sob 15 Nov 2008, 11:33
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Sim

Re: We Are Replayed-Sme vrátené

Poslaťod Krpec » Pon 04 Jan 2010, 14:29

ups prepac ja som si tiez myslela ze si dievca :oops:
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: We Are Replayed-Sme vrátené

Poslaťod Manitoss » Pon 04 Jan 2010, 15:30

to asi robí tá Shakira :D
... y ya no quiero que me entiendas.
Obrázok užívateľa
Manitoss
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Sob 15 Nov 2008, 11:33
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Sim

Re: We Are Replayed-Sme vrátené

Poslaťod Lincey » Pon 04 Jan 2010, 21:29

:oops: ospravedlňujem sa
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: We Are Replayed-Sme vrátené

Poslaťod oskar123511 » Pon 04 Jan 2010, 21:40

Smiem vedieť, koľko máš rokov? :nose: Lebo píšeš z pohľadu dievčaťa a ak ešte nemáš ani 17 ako hlavná hrdinka, tak to ti držím palce, lebo takto písať je fakt nemožné, ťažké, nevžívateľné (ak také slovo existuje, asi nie, ach O.o). Dosť nereálne to potom vyzerá. Si chlapec a chceš opisovať dievčenské pocity? Ver mi, v nich sa len málo XY vyzná. :nose:
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Re: We Are Replayed-Sme vrátené

Poslaťod Manitoss » Pon 04 Jan 2010, 23:46

diki za komenty :P no uvidím, s vašou podporou to dokážem :D a ak nie, tak sa hlavnú postavu možeme potom prehodiť :D ak budete chcieť .
... y ya no quiero que me entiendas.
Obrázok užívateľa
Manitoss
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Sob 15 Nov 2008, 11:33
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Sim

Re: We Are Replayed-Sme vrátené

Poslaťod Manitoss » Uto 05 Jan 2010, 01:01

Kapitola 2

Berieme zatáčky jednu za druhou

Odpusťte mi , že táto časť bude bez obrázkov, ak sa mi podarí editnem zajtra ráno.Fakt prepáčte :napkin:

Doma som bola v zmätku, pretože v dnes ideme na chatu s Melanie a jej mamou.Tak som balila odušu, a zapakovala som si toľko vecí, a isto budem stále v tom istom.Dobre som sa najedla dietných jogurtov, ktoré priam neznášam.Môj otec sa snažil o hemendex, ale nevzniklo z toho nič také, čo by sa na to podobalo.Potom odišiel do práce, tak som sa musela trepať s tachuľami pred Melanin dom pešo.Ešteže býva blízko pri mne, inak by som asi tie tašky zhodila a šla by som bez ničoho.Tak som sa konečne dokotúlala ku Melaninim dverám, zazvonila som a Melanie mi odomkla.Melanie bola sama doma, pretože jej mama odišla na pracovné stretnutie a vráti sa až poobede.Otec je tiež v práci,a Mike je so Cindy v meste.Ja šťastná , že konečne vidím gauč, sadla som si naň , vystrela sa, zapla telku a takto som si vegetila.Melanie sa na mňa pozrela a povedala:
-V pohode si ľahni na gauč, a zapni si telku, však ako doma,nie?
Ja som jej s úsmevom na tvári prikývla a provokačne prepla program.Ona na mňa zazrela aa šla do kuchyne.
-Chceš niečo na pitie?
-Jasné, stači mi minerálka.
-Dobre.
-Ale prosím ťa daj mi tam trochu ľadu.
Ona len nahlas povzdychla, dala mi tam ten ľad, doniesla mi to , sadla si na kreslo a povedala , že musíme ešte počkať na mamu , a potom pôjdeme.Tak ja som si šťastne prepínala programy, Melanie si bola ešte pobaliť to svoje haraburdie.Veselo sme čakali na Melaninu mamu.Tá sa z ničoho nič objavila vo dverách.Spýtala sa , či máme všetko nachystané , a že , či už môžeme vyraziť .Ja som sa tak nevedela dočkať, že budem na chvíľu preč z domu, že som do auta hádzala tie kufre, tak že Melanie s mamou si len stihli sadnúť.My sme s Melanie sedeli vzadu a rozprávali sa .Potom sa nás opýtala , že či budeme blačať ešte dlho , tak sme si pustili spoločne pesničky a začali si spievať.Bohužiaľ , ani jedna z nás nikdy nebola na spev nejako špeciálne zameraná, tak sa celým autom ozývalo, v úplne iných tónoch, naše ,,spievanie´´.Ku tomu spievanie pridám radšej ešte dve úvodzovky ,,,,spievanie´´´´.Okolo nás šiel nejaký zaľubený pár.My sme mali samozrejme otvorené okienko a oni tiež. Tak si veselo počúvali našu škriekavú Leonu Lewis.Melanina mama podotkla , že by sme všeobecne v celom živote mali brať ohľad na ostatných ľudí.A tak som pre istotu vypla MP3, a kukala som na mobile film.Melanie sa len dívala z okna , a rozprávala sa s mamou.Keď som v ďiaľke konečne uvidela tie kopce , kde budeme bývať, tak ma to napumpovalo , že som nikoho nepočúvala, len som sa tešila na svoju izbu s Melanie a ako sa budeme o všetkom môcť rozprávať.Melanina mama z adrenalínu, dupla na plyn, a snažila sa splniť svoj dávny sen, byť rýchlejšia ako kedysi býval Schumacher.Zatáčky brala v tej 100 fakt , na to koľko má rokov, fakt dobre.Katka sa trošku bála, pretože jej skúsenosti vravia, že jej mama zachvíľu niekomu neurve len náraznik.Nič sa chvala bohu nestalo , a my tri veselé devy sme sa rozbehli smerom na recepciu.Vypátali sme si našu rezerváciu, dali sme light-boyom naše kufre a krásne sme sa výťahom dostali na 5, mimochodom , najvyššie poschodie.Melanina mama mala vlastnú izbu vedľa nás, ale videla som, že Melanie je rada , keď budeme mať my dve súkromie.Ja som odomkla izbu, a náruživo som vybehla do tej krásnej izby.Bola tam telka, krásna veľka skriňa a o kupeľni už ani nehovorím.Tam som si rezervovala vaňu .Ta výryvka bola taká super.Isto v ňej strávim veľa času.Melanie zavolala Cindy, lebo jej sľubila, že keď prídeme , tak jej prezvoni.Avšak Cindy to nebrala, tak Melanie povedala, že zavolá neskôr.Vybalila som si svoje saky-paky, obliekla sa do niečoho pohodlnejšieho, a rozhodla som sa ísť spolu s Melanie okúpať.Skočila som si šipku , a nikomu to ani nevadilo, lebo v bazénoch sme boli naozaj iba my dve.Melanie chcela ísť do sauny, tak sme šli.Ja teda tie sauny moc nemusím, tak som pochvíľi odišla.Melanie tam ešte ostala, lebo sa jej to veľmi páči.Bože.Ja som si fénovala v šatni vlasy, a prezliekla sa .Vyšla som na chodbu, nastúpila do výťahu.Keď som z neho vystupovala, stala sa mi jedna z najkrajších vecí v mojom živote.Narazila som do nejakého chalana, ktorý bol ale fakt veľmi pekný.Nemohla som z neho.
-Ach , prepáč.Nevidel som ťa v tej rýchlosti.
-To je v pohode.
-Počkaj pomôžem ti s tým.
-Nie to je v poriadku.
-Ja som David(Dejvid :D ) . A ty?
- Veronica, teší ma.
-Dobre Veronica.Kam sa tak ponáhlaš?
-To skôr , ty kde sa ponáhlaš.
-Ja som chcel isť do baru si sadnúť.Ale radšej budem tu.
-No ja musím ísť.
-Počkaj
Rýchlo som valila, ako som len mohla.Nevedela som či za mnou beži.Ale ako som si myslela.Nebežal.Rýchlo som vošla dnu, zavrela a zamkla dvere.
Oprela som sa o ne a čakala , čo sa bude diať.Nič sa chvíľu nedialo.No zrazu niekto zaklopal.
-Kto je to?Nikoho koho nepoznám do mojej izby nepustím.
-To som ja Melanie a budeš taká dobrá a pustíš ma do našej izby.
-Ach prepáč.Poď , poviem ti , čo sa mi stalo.
Všetko som jej povedala.Od toho ako som si sušila vlasy , až potom ako som sa zamkla v izbe.Melanie sa len na mňa kukala, a kričala , že prečo som mu utiekla.Problém je ale v tom , že ja som tiež poriadne nevedela, prečo bežím.Asi to bol taký reflex, a teraz si bude o mne myslieť , že som nejaká prifazovaná pizda.Melanie mi povedala, že keď ho stretnem nemám robiť paniku, čo je pre mňa zložite pretože , ja robím paniku vždy a všade , kde sa dá.Tak sa posnažím.Konečne sme sa dovolali tej našej kamarátke.
-Ahoj.Cindy počúvaj neuveríš.Máme výryvku v izbe.
-Veronica, prestaň.
-No tak čo.Ako je doma?
-Je tu strašná nuda , podte ma zachrániť.
-Aha, my s Melanie prídeme až v utorok.
-To ale nestihnete našu novú spolužiačku.
-Tú Nikki?
-Ano.
-Neboj sa moja, s tou som ja mala zážiteček, keď som jej ukazovala mesto.
-Naozaj?A ja že vás prekvapím.No nevadí a čo robíte?
Podala som Melanie mobil a tá sa s ňou rozprávala ešte asi pol hodinu,zatiaľ čo ja som sa nenápadne vytratila a šla som hladať toho chalana.Hľadala som všade, v jedálni, v bazénoch, vo vestibule, všade.
Ale nikde som ho nenašla.Tak som šla na verejný balkón , sadla som si na lavičku a pozerala som sa na malé nočné mesto.
-Rada sem chodievaš?
-Ani moc nie .Prečo?... No až teraz som si uvedomila , že sa s niekým rozprávam a môj osud tam hore neviem kto robil, lebo to bol ten chalan.Sedela som s ním na jednej lavičke.
-Prečo si dneska ušla?
-Ani neviem.Bol to taký reflex.
-Aha, a čo tu vlastne robíš?
-Dívam sa.
-Na čo?
-Na to mesto.
-A prečo si celý deň , chodila po hotely a prezrela si tu všetky kúty.
-A niekoho som hľadala.
-A koho?
-Nepoznáš ho.
-Myslím , že poznám.Ty si hľadala mňa , však?
-Možno.
-Isto.Prečo si ma hľadala?
-Prečo sa stále pýtaš , len ty.Ideš mi na nervy.
A teraz nastala tá chviľa.On sa ku mne prisunul, a ja som sa tak zľakla, že som videla veľmi zvláštny zvuk.Nemala som na to nervy, tak som mu zase utiekla.Nechala som ho tam s našpúlenými perami a zatvorenými očami a zdrhla.Bežala som čo mi nohy stačili.Zase.Bežala som cez chodbu, v ktorej je veľmi veľa okien.Pri jednom som zastala aby som sa nadýchala vzduchu.Vonku som zbadala čierne auto, z ktorého vystúpil nejaký chlap v čiernom a čakal pri schodoch do hotela.Vyzeral veľmi zvláštne, bol nízky , fúzaty a to bolo všetko , čo som videla, keďže osvetlenie od hotela je veľmi slabé a bola riadna tma. Zrazu som videla vychádzať pani Rowieová z hotela.Bola oblečená v čiernom kabáte , kedže vonku veľmi fúkalo.Niesla so sebou kufrík.Muž jej podal ruku, chviľu sa rozprávali a potom mu Melanina mama kufrík podala.Ničomu som nerozumela.Komu mohla podávať ten kufrík.No sledovala som to ďalej. Chlap kufrík otvoril, pozrel sa doň , zatvoril ho a nasadol do auta.Predtým paní Rowieovej ešte niečo povedala.Tá sa otočila a kráčala späť do hotela.Skrylo som sa pod okna,aby ma nevidela. V tom ma niekto chytil za plecia a ja som strašne zvrieskla.Len som sa otočila a chlapec povedal...
... y ya no quiero que me entiendas.
Obrázok užívateľa
Manitoss
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Sob 15 Nov 2008, 11:33
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Sim

Ďalší

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia