My story **THE END**

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Re: My story

Poslaťod Coraline519 » Pia 16 Okt 2009, 17:26

super :respect: :goodpost: len mi je ľúto Mary / Tatiany :cry:
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod Maggi » Pia 16 Okt 2009, 19:22

Coraline: ďakujem veľmi pekne :oops:

Rada by som vedela vaše názory na anketu, ktorú som práve založila :lol: Lebo ma to dosť zaujíma čo si myslíte :lol:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod fanynka83 » Pia 16 Okt 2009, 21:08

podla mna je v nom dusa mary :) ....nech je sranda... :lol:
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod zuziniatko » Pia 16 Okt 2009, 21:24

Ako som prečítala meno Filip Sadovský, dostala som šok skoro taký ako Tatiana.

Nemám slov chvály. Skvele si to vyriešila, je to úžasné :unbelieve: :lol: :D
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod Maggi » Sob 17 Okt 2009, 11:28

Ja tiež rozmýšľam za čo budem hlasovať :lol: :D

zuziniatko: aj tebe ďakujem :oops: však ešte uvidíme čo sa bude diať :twisted: A Tatianiné telo by to mohlo všetko pomiešať :twisted: Lebo vlastne ona nevie čo sa s ním stalo :twisted:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod zuziniatko » Sob 17 Okt 2009, 20:06

Ty to dúfam vieš :D
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod eva » Sob 17 Okt 2009, 20:23

Akurát som sa dostala k čítaniu a neviem, mne to pripadalo všetko také zbrklé. Je v nemocnici a odrazu je s ňou nejaká Tereza a o chvíľu sú na koncerte. Strašne rýchle to bolo a vôbec žiadne opisy. Keby to bolo s fotkami, tak opisy netreba, lebo všetko vidíme na fotkách, ale tu som si nič nevedela predstaviť. Povedala si len meno a nič viac. Ale máš dobré nápady, akurát trošku zložité. :oops:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod Maggi » Ned 18 Okt 2009, 14:21

zuzinatko
:lol: :lol:

eva
hej ja viem, to bolo písané s tým že tam budú fotky :( A tá Tereza to je tá čiernovlasá žena s červeným melírom čo bola na fotke v nemocici :) V poslednej dobe nikto nechápe môj chod myšlienok, mala by som sa dať na psychiatriu :lol: však keď budem staršia ani čo hovorím by nebudú rozumieť :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod zuziniatko » Pon 19 Okt 2009, 20:55

ak by bol na psychiatrii internet, nemám nič proti, ale inak by ťa tam bolo škoda :lol:

ps.: ja som to pochopila :D
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod Maggi » Pon 26 Okt 2009, 09:09

tak nový diel :) Už som si dala sľub že nabudúce bude dlhý a s veľa fotkami :wink:
37.diel
Zrazu sa mi zatočila hlava a padala som do ničoty....
Pred očami sa mi zjaví obyčajné jedlo, najobyčajnejšie, aké som si mohla predstaviť. Pri pohľade na chlieb s maslom sa mi žalúdok skrúti do uzlíka a protestne začne škŕkať. Už tri dni v ňom nič nebolo. Slastne načiahnem ruku, aby som si ten chlieb zobrala. Ruka mi prejde vzduchom. Halucinácia. Opäť! Trhane sa nadýchnem a snažím sa potlačiť zúfalstvo hraničiace s hystériou. Povedala som tri dni? Ale čo by! Zdá sa mi akoby som tu bola mesiace. Kde? No predsa v tejto diere. Do zeme vyhĺbená obrovská diera, vysoká asi 8 metrov. Ako som sa sem dostala si pamätám už iba matne, odkedy sa to stalo, prešlo veľa času. Chvíľ keď som plakala, chvíľ čo som kričala o pomoc, chvíľ čo som si od zúfalstva trhala vlasy... Vo svojich spomienkach, otupených hladom, som si spomínala na muža....
Obrázok
V pamäti sa my vynárala naša spoločne strávená noc. Nemám energiu si spomínať kto to bol, koľká naša noc to bola... Potom nič. Neviem si na nič spomenúť. No nejak v pozadí sa mi vynára krik, hádka, údery... A potom? Potom kráčam dole schodmi do tejto diery.
Obrázok
Muž po mne niečo kričí a len lenže ma tam nesotí. Neviem čo bude so mnou. Trafí ma kameň do hlavy a keď sa preberiem schody nikde. V rohu diery, či jaskyne je veľká nádrž špinavej vody, koberec a vedro. Nikde nevidno žiadne únik. Všade naokolo skaly, vchod akoby zmizol. Prvé dni, teda o dňoch ani hovoriť nemôžem, prvé chvíľe strávené som ohmatávala každú skalu či mi neukáže tajný východ. Postupne som sa vzdávala nádeje že sa dostanem preč. No predsa vždy keď zaspím, sa mi pri hlave objaví tanier so senom a kamienkami. Nechápala som načo mi to je. Po vyčerpaní som pochopila. Je to moja jediná obživa. Seno a špinavá, najskôr dažďová, voda. Za nič na svete som si nevedela spomenúť prečo som tu. Postupne do dlhých chvíľach, mi začalo bývať zle. Čoraz viac som bola hladná a miesto tela som iba kosť a koža. Pochopila som. Som tu, lebo som tehotná.

Prudko som sa nadýchla a roztvorila oči. Postupne si privykli na málo svetla a našla som sa v posteli. Po spomínaní som sa uvedomila kde som. Srdce mi prudko bilo a ešte stále som mala pred očami tmavú jaskyňu a na smrť vychudnutú ženu, ktorá bola v druhom stave. Premkla ma veľká starosť o ňu a túžba pomôcť jej. Je to nočná mora! Ale predsa tak živá akoby to bola jedna z mojich videní... Spomenula som si ako sa mi, ako Tatiane zjavila minulosť. Ale toto sa mi nezdalo ako príbeh z minulosti. Čo ak niekde tá žena je? „Prestaň! Bola to len nočná mora“ zahriakla som sa a zatvorila oči, aby som opäť zaspala. Nedalo sa, pred očami som stále mala obraz tej ženy. Vyliezla som preto potichu z postele a pozrela na spiacu Terezu pri opačnej stene jej do čierna ladenej izby. Cítila som, že hoci je zvonka tvrdá škrupina, určite je znútra milá osôbka. Z konca postele som si zobrala župan a prehodila cez seba. Po špičkách som vyšla z izby a prešla ku prvému oknu. Ťahalo ma to tam. Dom mi stále prišiel ma míľu vzdialený od domova, cudzí... Možno to robila tá čierna, ktorú obľubovala Tereza, alebo ten dokonalý poriadok. Akoby v tom dome nikto nebýval... Opäť ma premkol zlý pocit. Čo ak je za týmto všetkým niečo či niekto veľmi zlý? Automaticky som sa roztriasla. Pre zmenu myšlienok som vyzrela von oknom. Vonku niekde v tomto meste býva môj milovaný Filip. Okno sa v jednom okamihu zahmlilo a mňa ovial studený vzduch spod nôh. Vyľakane som ani nedýchala, závan vzduchu mi ovanul bosé nohy a zmizol tak rýchlo ako sa objavil. Vystrašene som cúvla. Zozadu som si otvorila dvere do izby a ako som ich zatvárala, zazdalo sa mi, že som v okne niekoho zazrela – postavu, tvár? Dvere len tak buchli ako so ich prudko zavrela. Zo sna Tereza zavzdychala a ja som sa schovala až po uši do periny.
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod Coraline519 » Pon 26 Okt 2009, 17:28

:shock: :shock: toto bol super diel len sa niekedy čudujem ako to vy autori robíte :lol:
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod zuziniatko » Pon 26 Okt 2009, 20:10

bože, aká som šťasná že je nový diel. prečítam si ho hneď ako budem amť viac času. už si totiž v takej fáze že na čítanie tvojej poviedky potrebujem čas :lol:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod Maggi » Uto 27 Okt 2009, 16:13

Coraline519
ja osobne píšem tak, že proste ma chytí na to nálada a za hodinku popri hudbe napíšem diel, podľa aktuálnej nálady :lol: :D Ale musím to chcieť-teda musí ma to baviť, nedokážem nasilu a aby ma to zaujalo tak musím dostať dobrý nápad :) A ďakujem :)

zuziniatko
ešteže som vám nedala sľub, že budem písať nenáročnejšie, lebo by som ho porušila :lol: ...aaa potom napíš keď sa k dielu dostaneš s čajom v ruke, ako sa tu páčil :P
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod zuziniatko » Uto 27 Okt 2009, 21:41

práve som to dočítala. niesom si ale istá či som to pochopila.

Tatiana je tehotná, niekde zavretá v jaskyni kde sa živý kamienkami a vodou a semienkami ako škrečok a umiera, zatiaľčo tatianina duša ktorá sa dostala do tela voľajakej neviem koho je so svojím starým telom prepojená a vie čo jej staré telo robí? :?: :shock: :lol: Koxo, toto veru nie je ten príbeh o vysokoškoláčke :shake: :lol:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod Maggi » Str 28 Okt 2009, 07:59

Tak potom si to nepochopila :lol: :lol:
Pamätáš si ešte na tie vidiny? :) To ako videla do minulosti, ten obrovský palác :roll: Tak toto je niečo podobné a ako si si mohla všimnúť, to nie je tatiana= telo je (neprezradím kde) a duša v mary takže to nemôže byť ona :)
už sa chápeme? :lol:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia