Prázdniny na Havaji - posledný diel

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Re: Prázdniny na Havaji - 27. diel

Poslaťod eva » Ned 03 Jan 2010, 14:48

Čo? Ty si to dosiahla, keď ja som začínala :)
Neviem, už ani nemám nápady :roll:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Prázdniny na Havaji - 27. diel

Poslaťod Maggi » Ned 03 Jan 2010, 15:09

To poznám :whistle: vymyslieť niečo aby to bolo minimálne také dobré ako z minulých dielov (ktorých je hrozne moc) a aby to nebolo prehnané :whistle: :lol: ťažká úloha :) No ja som rada že si tu ty a tvoj príbeh vždy bola :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Prázdniny na Havaji - 27. diel

Poslaťod eva » Ned 03 Jan 2010, 15:11

Oh, ďakujem :lol:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Prázdniny na Havaji - 27. diel

Poslaťod fanynka83 » Ned 03 Jan 2010, 15:14

pripajam sa k maggi...toto je velmi dobry pribeh...dobre sa mi cital,lahko sa dalo dostat priamo do deja...teda vcitit sa don... :) skoda ze koncis...ale tak,ked to tak chces... :) no ale som rozhodne rada,ze si tento pribeh napisala...bol naozaj skvely... :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Prázdniny na Havaji - 27. diel

Poslaťod eva » Ned 03 Jan 2010, 15:20

Hej! Ešte minimálne 2 diely budú, takže pokoj :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Prázdniny na Havaji - 27. diel

Poslaťod Charlotte » Ned 03 Jan 2010, 16:42

Naozaj velká škoda, že končíš ale tak predsa to je tvoje rozhodnutie..tento príbeh bol skvelý a veľmi rada som ho čítala..od prvého dielu ma veľmi zaujal a dakujem za to, že si ho pre nás písala..
Teším sa ešte na tie záverečné diely :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Prázdniny na Havaji - 27. diel

Poslaťod Integra » Ned 03 Jan 2010, 17:45

škoda že končíš :( mne sa páčil ale vždy nejaký príbeh musí skončiť potom by ho už nikto nechcel čítať keby že je dlhý :) ale bol super :) inak máš v pláne začať nový ?
I used to be an adventurer like you then i took an arrow to the knee
Obrázok užívateľa
Integra
Starec
Starec
 
Príspevky: 1221
Registrovaný: Uto 23 Jún 2009, 13:34
Bydlisko: Vreckany :)
Pohlavie: Simka

Re: Prázdniny na Havaji - 27. diel

Poslaťod eva » Ned 03 Jan 2010, 18:04

Prosím, píšte až potom, že príbeh končí, ja som vám to povedala len preto, aby ste neboli prekvapení, ale ďakujem vám pekne :)

Integra, nie, zatiaľ sa nechystám :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Prázdniny na Havaji - 27. diel

Poslaťod breathee » Pon 04 Jan 2010, 17:26

jaj to je škoda, že končíš :( ..ale nevadí, snáď ti príde na rozum niečo nové a určite to opäť bude radosť čítať :)
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Re: Prázdniny na Havaji - 27. diel

Poslaťod eva » Uto 05 Jan 2010, 22:40

Ďakujem, breathee, od teba som tu už dlho nevidela komentár :)

Tak trochu kratší predposledný diel :)

28. diel


Sam


Ubehli dva týždne. Celý čas som sa len dovolávala pánu Lannvimu a snažila som si vybaviť nejakú robotu. Nakoniec sa mi to podarilo. A hneď o tri mesiace budem predvádzať jeho jarnú kolekciu. Takisto som vyriešila aj moje bývanie. V novinách som našla inzerát na nový obrovský a nádherný byt. Predchádzajúci majitelia v ňom nebývali takmer ani mesiac. Začali tam bývať a teraz sa kvôli niečomu odsťahovali inde. Na fotkách vyzeral úžasne. A pretože sa tí ľudia ponáhľajú, byt má super cenu.
Medzi tým som sa ešte stihla stretávať so Simonom. Vždy sme si niekam zašli.
Obrázok
Bol presne taký, akého som si ho pamätala. Dokonca som sa konečne dovolala Ave. Prevolala som aspoň tri hodiny. Musela som jej vyrozprávať všetko o Stevenovi a Simonovi úplne od začiatku. Ani ona nevedela o tom, že Simon je nažive. Aspoň tak mi to vravela. Veď odkiaľ by sa to dozvedela?

Mierila som do svojej hotelovej izby, keď som pred dverami uvidela veľký črepník a v ňom nejaké kvety.
Už som sa usmievala, pretože som si myslela, že je to od Simona. No v priloženom lístku sa písalo čosi iné.
Obrázok
Sam, prepáč. Steven

Tomu hovorím zbabelec. To mu teda trvalo. Dva týždne sa tvári urazene a potom mi pošle kvety. Keby s nimi aspoň prišiel sám, nie položil mi ich pred dvere. No nič. Nechala som ich tam a papierik som pokrčila a hodila som ho naspäť. A len čo som otvorila dvere, začal mi zvoniť telefón. Rýchlo som stláčala všetko možné, aby som čo najskôr prijala hovor, lebo blikalo tam meno ženy, s ktorou som sa dohadovala o ten byt.

"Haló??" skríkla som do mobilu.
Obrázok
"Ehm.. dobrý deň. Tu je Amanda. Chcela som sa spýtať, či ste sa už rozhodli. Môžem vám ísť ten byt dneska poukazovať. A keby ste boli úplne rozhodnutá, doniesla by som aj zmluvy. Prepáčte, že vás tak naháňam, ale fakt by som to najradšej vybavila čo najskôr." Skoro mi telefón spadol z ruky, ako som sa potešila.
Obrázok
"Jasné, dobre," bľabotala som. Potom mi povedala adresu a čas, kedy sa máme stretnúť. Myslela som, že lietam. Budem mať vlastný byt! Ani náhodou som neľutovala, že som sem odišla. Vôbec.


14:00

Stála som pred veľkou budovou. Novostavbou. Na štvrtom poschodí mal byť môj byt.
Obrázok
Tak som sa tam zviezla výťahom a zazvonila pri posledných dverách napravo. Otvorila mi Amanda. Bola to čiernovláska s milou tvárou. Stále sa usmievala.
Obrázok
Možno preto, že vedela, koľko peňazí o chvíľu získa alebo čo. A ten byt... Nemohla som uveriť vlastným očiam. Nabetón musel mať nejakú vadu. Taký krásny a nie až taký drahý.. Všetko bolo otvorené, okná od zeme až po strop a sedačka zdarma.

„Uau“ zamrmlala som a obzerala sa.
Obrázok
„No... je tu dobrý výhľad. Trochu rušnejšia ulica, ale až tak to zasa nepočuť,“ hovorila Amanda a chodila všade za mnou, aby mi povedala o predmete, ktorý som si práve obzerala. Nemohla som zo seba nič dostať, chodila som sem a tam a všetko chytala.
Obrázok
Môj prvý byt v živote. A v momente, keď som sa pozrela oknom von, som vedela, že ten bude môj.
Obrázok

„Áno,“ povedala som skôr pre seba.
„To je úžasné. Môžete mi to rovno podpísať,“ zamávala predo mnou nejakými papiermi.

Za hodinku sme všetko vyriešili. Amanda doniesla kávu, povysvetľovala mi, čo znamená, ak podpíšem to a to. A ja som jej verila, lebo vyzerala... dôveryhodne.

„Okej,“ vydýchla si, keď poukladala všetky papiere na kôpku.
„Nech sa páči, kľúče,“ a podala mi kľúčik od môjho nového bývania! Keď som ho držala v ruke, cítila som sa strašne dobre. Bola som so sebou nadmieru spokojná.
Obrázok
Hneď ako odišla, zavolala som Simonovi.
„Hádaj, kto má odo dnes nový byt?“ zatrilkovala som.
„Vážne? To je úžasné!“ Simon bol taký milý, keď sa dokázal tešiť so mnou. Som rada, že ho mám.
Obrázok
„Prídeš? Môžem urobiť večeru, ak chceš.“
„Tak fajn. Dobre.“
„O deviatej?“ spýtala som sa, aby som si overila, že budem mať dostatok času na... varenie. Vážne chcem variť?
„Super, ľúbim ťa.“ Auuuuu.
„Aj ja teba.“

Dobre, jedlo sa nepodarilo tak, ako som chcela, tak som objednala pizzu. Viem, nie je to bohviečo a nevyrovnalo by sa to tej špecialitke, čo som robila pred tým, ale niečo som musela mať na jedenie.
Simonovi to vôbec nevadilo.
Prišiel ku mne, povedal, že byt je úžasný, hovoril, že tá pizza je jeho najobľúbenejšie a povedal, že aj ja vyzerám pekne.

Ešte pred tým, než prišiel, som otočila sedačku k oknu, lebo som tam nemala ani televízor.
Obrázok
Sadli sme si tam a pochutnávali si na pizzi.

„Simon..“ oslovila som ho. Chcela som mu navrhnúť niečo, nad čím som rozmýšľala strašne dlho a bola som presvedčená, že to nemôže byť zlý nápad.
Obrázok
„Hmm?“ otočil sa ku mne a na ústach mal omáčku z pizze.
„Poď sa sem nasťahovať.“
Obrázok

***

Ava
15 : 00

Nerada, ale prišla som znova ku Danielovi. Začínala mi bohužiaľ škola. Ináč som vôbec netúžila opäť sa stretávať s Jennou a s ním.
Ale prekvapilo ma to, čo som videla, keď som vystúpila z auta. No, skôr počula.
Daniel a Jenna stáli pred dverami a kričali na seba. Teda... hlavne Daniel. Presnejšie hovoril: „Už sem nechoď! Nepotrebujem, aby mi niekto organizoval život!!“
Obrázok

To znamenalo len jediné – Jenna a Daniel už nie sú spolu! Vydýchla som si. Bavilo ma pozerať sa na vzlykajúcu Jennu ako sa jej konečne niekto odvážil povedať, čo si o nej myslí.
Obrázok
Konečne dostala to, čo si zaslúžila. Už odchádzala po chodníku a smoklila do vreckovky, keď som dostala úžasný nápad. Sam mi vravela o nejakom Stevenovi..

„Ahoj, Jenn,“ prihovorila som sa a zabránila som jej ísť ďalej.
„Čo chceš?!“ sykla na mňa. Úha, z očí jej šľahali plamene.
Obrázok
„Nechtiac som sa teraz dozvedela tú hroznú správu, že ste sa s Danielom rozišli. A iste vieš, že najlepšie, čo môžeš urobiť, aby si sa z toho dostala je nájsť si niekoho iného. A ja poznám jedného šarmantného Francúza, ktorý by sa k tebe určite hodil.“
Podarilo sa. Jenna razom zabudla na predchádzajúci vzťah a už sa hrnula do ďalšieho.
„Fakt?“
Obrázok
„Áno, vieš čo? Ja sa s ním pokúsim porozprávať a dohodnem vám stretnutie, ak to pôjde. Fajn?“
„Dobre, potom mi zavolaj,“ povedala celá šťastná, nepoďakovala mi, len odišla preč. A ja so Sam sme sa zbavili dvoch múch jednou ranou.

Pokračovala som ďalej do domu. Daniel sedel na nejakom inom gauči s hlavou v dlaniach.
„My máme novú sedačku?“ spýtala som sa.
Obrázok
„Hej, Jenna povedala, že sa bude super hodiť k jej očiam. Chápeš, zorganizovala mi program na celý mesiac,“ hneval sa. Prvý krát sme sa nerozprávali ironicky alebo tak.
„Buď rád, že si sa jej zbavil.“ Povedala som a sadla som si k nemu.
Obrázok
Daniel na mňa chvíľu čudne pozeral.
Nechápala som, čo sa deje, kým sa ku mne nepritisol. Všetko mi bolo vtedy dokonale jasné.
Obrázok
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Prázdniny na Havaji - *28. diel*

Poslaťod Charlotte » Uto 05 Jan 2010, 22:49

Úžasný diel..prečítala som ho za pár minút.
Nemám čo k tomu dodať. Tá záverečná fotka ma dostala.. Strašne,strašne sa teším na další škoda, že posledný :(
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Prázdniny na Havaji - *28. diel*

Poslaťod eva » Uto 05 Jan 2010, 22:53

charlotte15: Ďakujem ti :)

Ejha, inač teraz mi napadlo, že Yka bude nahnevaná, na konci happyend, všetko začína byť dobré, dokonca aj D a A sú spolu, ako si predpokladala... :nose:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Prázdniny na Havaji - *28. diel*

Poslaťod fanynka83 » Uto 05 Jan 2010, 23:14

dalsi dielik..sup,sup...uzasny diel..ako naozaj...tento sa ti mimoriadne podaril...bola som strasne zazrana to deja..proste parada... :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Prázdniny na Havaji - *28. diel*

Poslaťod breathee » Str 06 Jan 2010, 00:10

No konečne sa spamätal, chlapeeec :mrgreen: (myslím Daniel)

ale to so Simonom mi stále nejak nesedí, naozaj ostanú spolu? :)
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Re: Prázdniny na Havaji - *28. diel*

Poslaťod Yka » Str 06 Jan 2010, 01:13

nahnevana? :sarcastic: ...to jaku povesť tu mam :lol: :lol: :lol:
Ja niežeby som mala niečo proti happy endom, len nemam rada tie nerealne happyendy, také prisladké ked je všetko úžasné :nose:
Ale tak nemám rada ani príliš depresívne konce, skôr také stredné no :whistle:

No predpokladaný párik Ava a Daniel ma aj potešil, mám rada také protikladdy čo sa priťahujú, len ten Simon, ach jaj :lol: :lol: :lol:
Tá pasáž so Sam mi prišla také trošku scifi, napríklad to že "A ja som jej verila, lebo vyzerala... dôveryhodne." No neviem či by podpísala niečo len preto, že je niekto milo vyzerajúci a vyzerá férovo :lol: ...no a to že vo francúzsku sú drahé byty ktoré by si začínajúca modelka asi ťažko dovolila, hlavn hentaky pekny byt... :)

Všimla som si že končíš, no ale vyjadrím sa celkovo až na konci :) Zisšla by sa tam nejaká katastrofa :sarcastic: :whistle:
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia