Different twins

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Re: Different twins

Poslaťod Nemesix » Uto 21 Aug 2012, 12:52

a mám potom dať diel aj po niekolkych rokoch ? :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Different twins

Poslaťod Alisiq » Uto 21 Aug 2012, 12:54

Keď chceš :) , ja som zvedavá, ale tie diely sú nejaké krátke, viem že sa do toho veľmi nemám miešať, je to predsa tvoj príbeh (a je skvelý, veľmi sa mi páči :good: ), ale dala by som k tomu pár obrázkov :D .
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Different twins

Poslaťod Nemesix » Uto 21 Aug 2012, 12:59

vieš..ja som vtedy vymazala sims3..a nezalohovala som tu rodinu..keby som to nevymazala..tak by boli fotky na každom diely..ale bolo to veľmi zložité...a to by som musela nových vytvárať..a nepodobali by sa..takže tak..:D..ale další čo píšem bude s obrázkami..:)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Different twins

Poslaťod Simko » Uto 21 Aug 2012, 17:41

Určite daj... aj to po niekoľkých rokoch :wink: Ale pekný diel len trochu krátky :wink:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Different twins

Poslaťod Fuzz33 » Ned 21 Okt 2012, 21:13

Prečítal som všetky dieli, príbeh sa mi v celku ľúbil, ale dovolím si byť trochu negatívny. Viem, že to má byť TS3 komiks, ale keď si prišla o tú rodinu, mohla si trochu priblížiť prostredie a náladu postáv. Ďalej chcem vytknúť ten rýchly zhon ako sa zo dňa na deň, z minúty na minútu niečo zvrtne a hneď to má iný dej. Napríklad to s tou mamou. "Predstavujem vám vašu pravú mamu." "Aha dobre je to naša mama a žijeme ďalej." Očakával by som, že rozmaznaná Cindy urobí poriadnu scénu na štýl "Ako ste si nás mohli dovoliť toľké roky klamať?" A myslím si, že len v rozprávkach sa ľudia berú hneď po prvom dni. Ledva vedeli ako sa volajú a hneď žiadosť o ruku. Keby som bol baba, myslel by som si, že je to nejaký sobášny podvodník, alebo úchyl :D

Dúfam, že ťa moja kritika neodradila a že som si ťa neznepriatelil. Určite píš ďalej a neprestávaj. Viem aké je písanie náročné, keďže sa mu sám venujem. Určite by som si prečítal aj ďalšie tvoje komiksy, tak neváhaj a tvor. :)
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Different twins

Poslaťod Nemesix » Ned 21 Okt 2012, 22:27

ďakujem..ano viem že je to také všelijaké :D ..ale keď nepíšem vkuse že prestanem..tak ma hneď niečo iné napadne..a myslela som si že to celkom ináč skončí .:D ..ale nevydalo :D ...a fakt..ja som rada aj za kritiku..aby som vedela v čom sa mam zlepšovať :wink:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Different twins

Poslaťod Fuzz33 » Ned 21 Okt 2012, 22:41

Presne viem čo myslíš, aj ja sa musím veľakrát premáhať :D Netvrdím, že je to zlý príbeh, len by sa mi veľmi páčil keby si ho viac rozviedla. :wink:
Spomínala si, že pracuješ na inom príbehu, kedy bude prvá časť? Resp. ak už je, poprosím link :D
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Different twins

Poslaťod Nemesix » Pon 22 Okt 2012, 20:15

nie, nieje ešte...mám napísané nejaké časti..ale chcem to urobiť aj s fotkami..ale nemám momentálne nainštalované simsko..a nebol by na to čas :)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Different twins

Poslaťod Fuzz33 » Pon 22 Okt 2012, 20:22

Jasné, rozumiem. Tak veľa šťastia a nech je to čo najskôr :D
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Different twins

Poslaťod Nemesix » Str 31 Okt 2012, 15:49

Takže tento posledný záverečný diel som chcela dať aj s fotkami..ale keďže som veľmi lenivá a sa mi nechce inštalovať sims 3 .t.ak budete musieť mať bez fotiek :D ..možno keď nainštalujem tak potom pridám s fotkami :wink:
Po niekoľkých rokoch
Alex sa vydala za Paula a narodili sa im dve dievčatá Amy a Lucy.
Lucy akoby mamke z oka vypadla a zasa Amy sa podobala na ocka.
Boli rozkošné. Cindy sa zasnúbila so svojim šéfom Patrickom.
Patrick bol veľmi milý a Cindy je pri ňom fakt šťastná. Mama s otcom
kúpili Cindy nový dom neďaleko nášho.
My s Paulom sme si zreštavrovali náš rodný dom. Všetko sme prestavili. Už nevyzeral ako zámok,
ale ako luxusná vila.
Našim malým cukríčkom sme vyfarbili izbu na žlto-zelenú veselú farbu. Budú mať narodeniny
a pôjdu do školy. S Paulom by sme ešte chceli chlapčeka tak uvidíme či sa podarí.
Mama s otcom sa veľmi tešia aj zo mňa aj z našich detí a aj zo Cindy . Za malú chvíľu bude mať svadbu.
Záver: (hovorí Alex)
Cez všetky útrapy cez ktoré sme si prešli tak sa máme dpbre- Aj keď mse
sa so Cindy stále hádali no nakoniec sme zistili že keby nebolo ej tak neviem
čo by som robila a ona zistila to isté.
Hoc sme dvojičky tak niesme rovnaké. Ale to vôbec nevadí, lebo sa tým navzájom dopĺňame.

THE END :)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Different twins

Poslaťod Simko » Štv 01 Nov 2012, 00:19

Veľmi pekné... aj ked k poslednému dielu by sa hodili obrázky ale nevadí. Ale ozaj je to veľmi pekné.
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Different twins

Poslaťod Alisiq » Str 07 Nov 2012, 22:32

Naozaj pekný záver. (Nemala byť Alex náhodou Alice?) Hodili by sa tam tie obrázky, ale aj tak to urobilo "záverečný dojem" (pekný koniec :) ), ktorý som aj očakávala :) .
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Different twins

Poslaťod Nemesix » Str 07 Nov 2012, 22:36

asi hej :D si už mýlim :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Different twins

Poslaťod Alisiq » Str 07 Nov 2012, 22:40

Chápem :) . Podľa mňa by to bol super film :D
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia