Pravidlá k súťažiam

Zapojte sa do súťaže a pokúste sa vyhrať cenu prvého miesta!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá k súťažiam

Poslaťod Emerald » Štv 17 Sep 2009, 22:59

Prosíme každého, kto si chce založiť súťaž, aby si najskôr prečítal nasledovné pravidlá!

1. Pred založením súťaže sa prosím cez PM poraďte so mnou Emerald.

2. Žiadna súťaž nebude povolená bez toho, aby jej zakladateľ nemal dobre premyslený jej priebeh, spôsob hodnotenia súťažných úloh.

3. Prvý príspevok musí bezpodmienečne obsahovať informácie požadované v bode č. 2, okrem toho musí byť zadaný prihlasovací formulár, a predbežný odhad koľko bude mať súťaž kôl a ako dlho bude trvať.

4. Každý môže mať naraz iba jednu súťaž.

5. Nezakladajte súťaž ak v nej nebudete pokračovať!!!

6. Súťaže, ktoré nebudú obsahovať požiadavky uvedené v bodoch č. 2. a 3. budú bez varovania zamknuté. Všetky požiadavky na to, ako má dobrá súťaž prebiehať som uviedla v pravidlách vyššie. Administrátor alebo moderátor sa následne rozhodne, či danú súťaž zmaže alebo požiada autora o jej dopracovanie.

7. Ak niekto nezvládne svoju súťaž už mu viac nebude povolené založiť ďalšiu súťaž.

8. Fotky, ktoré budete vkladať pri plnení súťažných úloh, nesmú presahovať šírku 640 pixelov.

9. Maximálny počet naraz prebiehajúcich súťaží je 3.

10. Ako administrátori a moderátori si vyhradzujeme právo na predčasné ukončenie súťaže, poprípade jej vyhodnotenie ak sa o ňu jej autor nebude starať tak ako má!


Ďakujeme, že tieto pravidlá budete rešpektovať.

Tieto pravidlá platia pre každého bez rozdielu od momentu, keby boli zverejnené a na ich dodržiavaní sa bude trvať!

Upozornenie!

V súťažiach sa bude bez varovania mazať OT, tak ho tam prosím nerobte! Znepríjemňuje to prácu tomu kto súťaž založil, porote aj súťažiacim a hlavne to zneprehľadňuje tému.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Späť na Súťaže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia