Moja rodinka

Zapojte sa do súťaže a pokúste sa vyhrať cenu prvého miesta!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Moja rodinka

Poslaťod Alisiq » Štv 19 Jan 2012, 17:10

Takže zakladám novú súťaž- Moja rodinka. Týka sa The Sims 3, pretože The Sims 2 už hráva veľmi málo ľudí. Dúfam že Vás táto súťaž zaujme a veľmi sa teším na vaše rodinky a prajem veľa šťastia :) .

PRAVIDLÁ (sú podobné ako pri iných súťažiach):

Upravenie (grafické): nesmie sa používať, môžete pridať iba svoj nick (a to, prosím, nie do stredu obrázka a aby nezakrýval žiadneho simíka) alebo keď veľmi chcete tak aj rámik :D .
Downloady: môžu sa používať ale nemusia.
Porota: Porota sa môže prihlásiť tak, že mi pošle PM, čo poslať- dole. Porota som ja +3. Porotcovia jednoducho napíšu komentár (ak neviete o čo ide, pozrite si napr. iné súťaže) a vyjadria sa.
Vyplnenie úlohy: máte 1 týždeň, teda 7 dní na každú úlohu.
Rodinky, simíkovia: môžete dávať tie isté, ale najlepšie by bolo keby boli rodinky stále iné. Rodinky môžu byť hocijaké, veľké, malé...Môžu byť od novorodenca-starca. No s novorodencom sa až tak toho nedá robiť, ale môžete ho „použiť“.
Datadisky: Fotky môžu byť z rôzneho datadisku, zariadim si úlohy podľa vašich :) .
Hlasovanie: Hlasuje sa- 1-5. 1- výborné, 5-hrozné. Každý porotca dá známku+ čo sa mu páčilo, čo nie...
Otázky: Ak máte nejakú otázku, nepíšte ju sem, ale napíšte ju cez PM mne. Ja vám ju rada zodpoviem.
Vyvarujte sa: Neslušných slov, OT, hádkam, alebo „podplácaním“ porotcov typu-
Ale veď som to mala dobré :( Si hrozný... atď. Všetko musí byť podľa pravidiel na začiatku fóra, aj veľkosť fotiek. Fotky prosím aby neboli rozmazané.
Nechcem byť zlá, ale keď je niečo rozmazané a nič tam nevidno, známka ide do mínusu, napr. 2-. Teda ak má niekto 2, bude to 2-.
Fotky: Budete ich tu dávať sami a nie tak, že mi ich pošlete ale sami ich tu pridáte! Ku každej fotke pridáte komentár. Najlepšie by bolo keby ste pridali minipríbeh. Budem veľmi rada a možno vám aj za to zlepším známku :wink: .
Vyhlasovanie: Vyhráva ten, ktorý má najlepšie známky a najlepší „komentárik“. No nie za jednu úlohu, ale za všetky.
Úlohy: Bola by som rada keby ich bolo 10, ale to záleží na vás.
Ospravedlnenky: Ak niekto náhodou niekde pôjde (napr. na dovolenku) alebo bude mať v škole skúšacie obdobie...Napíšte mi PM alebo komentár (najlepšie PM) a ja vás ospravedlním a dám vám ešte 1 týždeň :) .

PRIHLÁŠKY (súťažiaci do komentárou, prosím):
_________________________________________________________________
Porotcovia:
Nick:
Prečo chcem byť porotca:
Súhlasím s podmienkami:

Súžažiaci:
Nick:
Prečo sa chcem zapojiť:
Datadisky:
Downloady: (áno, nie)
_________________________________________________________________
Teším sa na vaše fotky, otázky a na Vás!
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Späť na Súťaže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť