Drákula žije

Ukážte svoj talent v písaní alebo natáčaní príbehov v 3. generácii Simov!

Moderátor: Totodile7625

Drákula žije

Poslaťod BusyMan » Ned 07 Apr 2013, 21:46

Kapitola 1

Legendy hovoria o Transylvánskom grófovi Drakulovi,ktorý bol terorom nevinných ľudí v 19.storočí.ľudia sa dokonca báli aj jeho meno vyslovovať.
Keď udrela na hodinách polnoc,a mesiac bol v znamení splna,gróf Drakula vstal zo svojej hrobky,a vydal sa na lov,napiť sa čistej krvi dedinčana.Dedinčania sa rozhodli s Drakulom skoncovať tým,že sa vydali na jeho hrad,a zabodli drevený kolík do srdca.Dedinčania potom celé dni oslavovali grófov pád.
Mysleli si,že už je navždy mŕtvy,až jedného dňa v súčasnosti,kým sa na Transylvanskom hrade neprebudil dlho zabudnutý Drakulov potomok.Volal sa.....Alukárd!
Naposledy upravil BusyMan dňa Str 08 Máj 2013, 17:57, celkovo upravené 6
BusyMan
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned 07 Apr 2013, 13:49
Pohlavie: Sim

Re: Drákula žije alebo napravenie monštra

Poslaťod NiQush » Ned 14 Apr 2013, 13:02

Že by se něco dělo dál? :P
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Drákula žije

Poslaťod BusyMan » Štv 18 Apr 2013, 17:30

Kapitola 2

Alukárd vstal z hrobky,poobzeral sa po okolí,a videl že z jeho hradu sú len trosky.Chytil sa za čelo,a začal sa vypytovať sám seba,že čo sa mohlo za tie roky stať.
Keď dopremýšľal,taksa vybral von z hradu medzi ľudí si to zistiť a uhasiť aj smad.Vyšiel z hradu,nachvíľu sa naň poobzeral,všimol si aj cedule,ktorá tento hrad spomína ako historickú pamiatku.Prečítal si ju,a potom sa vybral preč z hradu.Kráčal si pomaly cez les,až zrazu našiel pásť srnku.Neudržal sa,a trocha sa z nej napil,a potom pokračoval po ceste lesom.Po 2.3 km došiel k asfaltovej ceste,a pokračoval potom po nej.Alukárd šiel po strede cesty,keď v tom ho nezodpovedný vodič omylom zrazil.
Auto zastavilo,a z auta vystúpila žena,ktorá sa ho snažila prebrať,až potom ho chytila za ruky,a odtiahla ho do auta.Položila ho na zadné sedadlá,nasadla do auta,a zaviezla ho do nemocnice.
Naposledy upravil BusyMan dňa Štv 18 Apr 2013, 17:42, celkovo upravené 1
BusyMan
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned 07 Apr 2013, 13:49
Pohlavie: Sim

Re: Drákula žije

Poslaťod BusyMan » Štv 18 Apr 2013, 17:42

Kapitola 3

Alukárd sa preberá,a zrazu vidí,že je v nejakej miestnosti.,,Kde to som?´´,pýta sa Alukárd.,,Si v nemocnici,omylom som ťa zrazila´´,odpovedá žena.
-,,Ako som sa tu dostal?´´
-,,Doviezla som ťa tu,lebo mi to bolo ľuto,že som ťa zrazila.Si nejako zranený?´´
-,,Ehm..nie,myslím že nie.Vďaka za pomoc.´´
-,,Niet za čo,ja som Michelle.´´
-,,...Alukárd.´´
-,,Ehm...Pekné meno.´´
Chvíľu sa na seba pozerali,porozprávali sa ešte ,a potom sa Michelle postavila a odišla z Alukárdovej izby.Alukárda trápil opať hlad,tak sv stal z postele,vzal si zo skrine svoje oblečenie,a odišiel aj on z nemocnice.
BusyMan
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned 07 Apr 2013, 13:49
Pohlavie: Sim

Re: Drákula žije

Poslaťod NiQush » Štv 18 Apr 2013, 21:26

jako zajímavý, ale fotky k onomu nebudou? :)
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Drákula žije

Poslaťod BusyMan » Sob 20 Apr 2013, 21:15

Bol by som poslal nejaké tie fotky,lenže neviem ako sa to tu uploaduje,a nemám moc fotiek lebo som už vymazal teraz simoch kvoli wowku :D.
BusyMan
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned 07 Apr 2013, 13:49
Pohlavie: Sim

Re: Drákula žije

Poslaťod BusyMan » Ned 21 Apr 2013, 22:09

Kapitola 4

Alukárd nespravil ani jeden krok,čo vyšiel z nemocnice,a hneď ho zastavila Michelle s vrecom otázok:,,Ako to že ťa pustili?Už si zdravý?Je ti ešte niečo?´´
-,,Je mi fajn,nič mi nie je.Nemusíš sa o mňa strachovať.Viem sa predsa o seba postarať.´´
-,,Hm..keď už si tu..nezašiel by si so mnou na nejaký drink?Ako odškodné za tú nehodu s autom?´´
-,,Ehm...no...prečo nie..možeme ísť.´´Povedal Alukárd s veľkou nechuťou,pretože mal už svoje plány,než sa niekde flákať s nejakou ženou.
Tak si obidvaja zašli na spomínaný drink.Po dvoch hodinách ,,zábavy´´ sa rozhodol vyprevadiť Michelle domov,aby mal už svoje vysnívané súkromie.Keď prišli k jej domu,poďakovala mu za drink,chvíľu na seba pozerali,a potom sa s ním rozlučila,a so śtastným zaľúbeným smiechom odišla domov,pretože skutočnosť bola taká,že si cez ten ,,drink´´padli do oka,a naviazali si na seba ľúbostné púto,ale Alukárd nepozná také city,takže nevie pochopiť,prečo sa tak hanblivo smiala.
Alukárd potom odišiel od jej domu,a hľadal si nejaké miesto na ubytovanie.Vošiel si do hotela,ktorý bol mu poblízku,a ubytoval sa tam (nemal síce peniaze,ale hypnotizujúci pohľad mu stačil na to,aby recepčného presvedčil).Ubytoval sa,a potom si začal plánovať svoje zákerné plány.
BusyMan
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned 07 Apr 2013, 13:49
Pohlavie: Sim

Re: Drákula žije

Poslaťod BusyMan » Štv 02 Máj 2013, 16:07

Kapitola 5

Alukárd sa rozhodol vybrať za Michelle,a trocha sa s ňou ,,spriateliť´´,aby uskutočnil jeho plán z nej zrobiť svojho ghúla,ktorý jej bude slúžiť k ovládnutiu celého mesta,ako to pred sto rokmi zrobil jeho otec.
Po nejakej chvíli prišiel k jej domu,a zazvonil na zvonček.Otvorila mu dvere a pozvala ho ďalej dovnútra.Jej dom nevyzeral nejako veľkolepo,nábytok bol skor taký starší,a po stenách nemala tiež všeličo povesené.Iba pár fotiek a nejaké plagáty.Michelle sa dala do rozhovoru:,,dáš si kávu,alebo niečo na pitie?´´-,,Ja nikdy nepijem,ďakujem.´´Michelle sa tomu iba zasmiala,a sadla si s Alukárdom na pohovku,a zaviedli medzi sebou menší rozhovor.Asi po hodine sa vybrali spolu na von na ,,precházdku´´.Neskor večer sa vrátili k domu Michelle,a spýtala sa Alukárda:,,Nechceš dnes u mňa prespať?´´-,,Veľmi rád!´´povedal Alukárd.Vošli teda dovnútra,a nachystala Alukárdovi periny,pretože už bolo dosť neskoro,aby robili nejaké iné činnosti.
Vtom Alukárd sa snažil k nej dostať bližšie tým,že sa jej opýtal,že či može spať s ňou v posteli.Michelle mu na to odpovedala:,,Si síce milý,ale na toto treba ešte nejaký čas počkať.´´Potom ako mu pripravila pohovku na spanie,Michelle popriala Alukárdovi dobrú noc,a odišla spať.Keď osišla,Alukárd zlovestne sa usmial a hovoril si pod fúzmi:,,Nebj sa moja milá,ten čas ešte len príde.Len musíš pekne spinkať!´´
BusyMan
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned 07 Apr 2013, 13:49
Pohlavie: Sim


Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia