Ako sa to vlastne stalo

Ukážte svoj talent v písaní alebo natáčaní príbehov v 3. generácii Simov!

Moderátor: Totodile7625

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Nemesix » Sob 26 Jan 2013, 17:21

Ďakujem Niqush, som rada že to aspoň niekto číta :)
8.diel-Samé dobré správy
Keď Mortimer a všetci hostia odišli. Bola som unavená a chcelo sa mi spať. No nejako som sa ešte premohla a išla som čeknúť stránku našej školy. Zdalo sa mi že v škole sa šuškalo o nejakom plese alebo o niečom takom. Tak som to skontrolovala . Presne, v našej škole sa bude konať maturitný večierok pre maturantov . Takže aj pre mňa. Písalo sa tam že si máme zobrať aj partnera a bude aj súťaž a vyhlásenie kráľa a kráľovnej večierka. "To je super" , pomyslela som si. Ihneď idem zavolať Mortimerovi.
Obrázok
"Haló Bella?"
"Ahoj Mortimer musím ti niečo povedať, bude maturitný večierok v škole, no ples proste. A nepôjdeme tam spolu? Vieš, ako partneri."
"Čo??? To fakt bude už teraz ples??? Tak to máš jasné že ideme. Dobre Bella, potom sa na tom dohodneme ale som už unavení, čauko."
"Ahoj láska ."

Ja som bola tiež unavená tak som išla spať. Rodičia už tiež zaspali veď mali toho dosť na práci so svadbou a tak ďalej.
Obrázok
------------------------------------------------------------------------
Ráno som vstala dosť zavčasu. Pozrela som na hodinky a bolo 5:30 ráno. "Takže mám dosť času na prípravu do školy", pomyslela som si. Tak som si išla dať studenú sprchu aby ma aspoň to trocha prebralo po včerajšku.
Obrázok
Dala som si dole príčesky zo včerajšej svadby. Išli ťažko dole keďže boli veľmi zalakované a večer som si ich k tomu zabudla dať aj dole. Už som si išla obliecť uniformu keď mi zazvonil mobil.
Obrázok
Bola to riaditeľka.
"Ahoj Bella, ty si predsedkyňa vašej triedy, tak preto tebe volám. Na dnes máte celá škola voľno keďže sú veľké záveje a v škole k tomu aj vyplo kúrenie, takže buďte na pokoji doma. Povedz to všetkým spolužiakom áno?"
"Dobrý pani riaditeľka, nebojte sa poviem im. Dovidenia."

Dnes sa šíria samé dobré správy ako vidím, včera-ples, dnes-prázdniny. Na pokyn riaditeľky som poslala všetkým spolužiakom SMS o snežných prázdninách. A tak som si namiesto uniformy obliekla pohodlnú mikinu a šortky, áno na zimu ako stvorené. :lol: .
Obrázok
Zišla som dole po schodoch a pozrela sa do chladničky čo tam máme. Najlepšie čo som uvidela boli asi sušienky ktoré piekla mama na svadbu.
Obrázok
Zobrala som si páru na tanierik a odniesla som si ich do jedálne. Pustila som sa do jedenia sušienok keď som započula že niekto kráča po schodoch dole. Bola to mama a prišla za mnou.
Obrázok
"Bella , musím ti niečo oznámiť."
"ČO?? Michael bude mať s Jamie dieťatko???"
"Nie, budeš mať súrodenca. Som tehotná Bella."
"ČOOO? To fakt? WOW, to je super, budem mať malého bračeka alebo sestričku."

Obrázok
" Už kope?"
" Teraz práve, dotkni sa."

Obrázok
"Wáw, fakt, to je aké milé. Kedy máš termín?"
"Vychádza to pred štedrým dňom, dňom Snehovej vločky."
"To je super."

Dnes to boli samé dobré správy. Celý deň som sa nudila, keďže boli záveje a nikde sa nedalo ísť, ani s autom výjsť z garáže. Takže som cvičila na gitare, nové baletné prvky a robila som veľa nudných vecí. Fakt som už nevedela čo mám robiť tak som zavolala Mortimerovi, či by neprišiel:
Obrázok
"Ahoj Mortimer, nechceš prísť na návštevu?"
"Ahoj Bella, prepáč ale nemôžem prísť, po tých závejoch sa mi nikde nechce. Prídem druhýkrát."
"No dobre, čau."

Bol akýsi mrzutý, ale to bolo asi fakt z toho počasia.

Pokračovanie nabudúce, dúfam že sa vám páčilo :)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod NiQush » Sob 26 Jan 2013, 22:15

tse ... že váháš xD
PS: UŽ? :D
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Nemesix » Sob 02 Feb 2013, 11:09

som rada že mám aj nejakých verných čitateľov Niqush :) ..a chcem vám oznámiť, že so mnou na tomto príbehu bude spolupracovať Fuzz :) ...viete, bude to podľa mňa možno aj na viac pokračovaní, a ja som sa rozhodla preinštalovať celé sims, keďže mi seká, a iba zak. hru a kolekciu, takže neviem či sa mi nestratí tá rodina, ale skúsim všetké diely nafotiť, a takto budeme spolupracovať, lebo fakt niekedy nestíham :)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Alisiq » Uto 05 Feb 2013, 22:05

Pekný príbeh, je zaujímavý a pútavý :)
- Viem že sa tu už písalo o tom, že máš písať reálnejšie... Podľa mňa sa Mortimer a Bella veľmi rýchlo zasa spriatelili... Bolo mi to také divné...
- Zdá sa mi, že sa dej odohráva veľmi rýchlo... :huh: Neviem, možno nie, ale napr. najprv je na svadbe Michaela a potom sa hneď udobruje s Mortimerom...
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Fuzz33 » Sob 09 Feb 2013, 23:03

Diel patrí Nemesix, ja som len zoštylizoval text. Enjoy it! :wink:

9. diel - Vianoce a zázrak nového života

Prebudila ma silná zmes vôní ihličia a škorice. Vonku ešte stále zúrila silná snehová víchrica. Hneď mi bolo jasné, čo je dnes za deň. Ako každý rok tak aj tento mama vstávala zavčasu aby stihla napiecť a vyzdobiť dom a ocino, aby s námahou odtiahol stromček z podkrovia až do obývačky a spoločne ho ozdobili. Dnes pomáhala aj Jamie a ja s bratom sme sa ako obyčajne nezúčastnili.
Obrázok
Vyliezla som z postele, prezliekla sa a išla sa zvítať sa s rodinou. Brat a Jamie raňajkovali v jedálni. Otec hladkal mame bruško.
„Už čoskoro bude medzi nami,“ povedal otec a znovu prešiel rukou po maminom guľatom brušku. Bolo to také milé.

Obrázok
Začula som zvonček. Pri dverách nestál nikto iný, než môj milovaný Mortimer.
„Ahoj,“ pozdravil ma a už vo dverách ma vystískal. Nežne ma pobozkal a ja som mu bozk opätovala.
„Ahoj Mortimer, poď ďalej,“ moje pozvanie prijal a zvítal sa so zvyškom mojej rodiny.

Obrázok
Celý deň sme sa spolu bavili. Von sme ísť nemohli, pretože vonku zúrili snehové záveje. Tancovali sme, pili vaječný likér, hrali vankúšovú vojnu. Celý deň bol plný zábavy. Ale v tom...
Obrázok
Začuli sme výkrik z jedálne. Ihneď sme tam pribehli. Mame praskla plodová voda a Jamie vyzerala, že snáď asi omdlie. Rýchle som pribehla mame na pomoc. Z poschodia pribehol aj otec zistiť čo sa deje.
„Au, au! Ja rodím! To snáď nie! Ja rodím! Práve dnes,“ kričala mama akoby rodila prvý krát.
„Upokoj sa zlato. Len dýchaj!“ snažil sa ju upokojiť otec.

Obrázok
Otec, ja a Mortimer sme pomohli mame navliecť ju do kabáta a odviesť do auta.
„Deti, vráťte sa do domu, ja mamku odveziem do nemocnice. Je príliš veľká zima, ostaňte doma a užite si zvyšok Vianoc,“ prikázal otec a nám neostalo nič iné ako ho poslúchnuť.

Obrázok
Vošli sme teda späť do domu, kde bolo omnoho väčšie teplo ako vonku. Postavila som sa pod imelo s nádejou, že si to Mortimer všimne a šibalsky som naňho žmurkla.
Obrázok
Pristúpil ku mne a pobozkal ma. Krásny, sladký bozk. Milujem Vianočné tradície a som rada, že som tohtoročné Vianoce strávila s Mortimerom. A navyše budem mať nové súrodenca. Dnešný deň už lepší byť nemohol.
Obrázok
Jediné, čo ostávalo, bolo rozdávanie darčekov. Všetci sme si rozbalili tie svoje, len pre mamku a ocka ostali smutne ležať pod stromčekom.
Obrázok
Bolo už neskoro a ja som bola strašne uťahaná. Rozlúčila som sa s Mortimerom, Jamie a Michaelovy som popriala dobrú noc a tak ako som bola oblečená som zaľahla a v momente zaspala.
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Nemesix » Sob 09 Feb 2013, 23:07

no, moje sú tam akurát fotky :) ..tak nepreháňaj Marcel :D ...ďakujem za pomoc, a fakt máš talent si myslím :)..dúfam že naša spolupráca bude Ďalej pokračovať :wink: ...
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Fuzz33 » Sob 09 Feb 2013, 23:10

Ja nepreháňam Joži :P Však si mi napísala presne ako to chceš mať :) ... Nemáš zač, aj nabudúce :)
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Totodile7625 » Sob 09 Feb 2013, 23:28

Nejak som zanedbal v poslednej dobe čítanie tohto príbehu ... musím dobehnúť tie posledné diely. Inak čo som tak zbežne preletel obrázky, tak musím pochváliť. Hodne sa mi páčia, hlavne ich úprava. :)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod NiQush » Ned 10 Feb 2013, 15:43

To jmelé nemělo chybu :)
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Nemesix » Str 13 Feb 2013, 13:34

Ďakujeme..:) Toto zvlášť tebe patrí vďaka ohľadom tých fotiek, lebo viem aké super ich máš ty, takže tvoja pochvala ma dosť potešila a aj ty Niqush ma stále potešíš, si moja verná čitateľka , vlastne už naša že Fuzzi? :) ..som rada že to niekto číta :) ..aspoň vidím že to nerobím na škodu...
táto časť je iba ako medzidiel medzi dielom z plesu..možno zajtra pridám ďalšiu časť...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10.diel-deň D
Ráno som vstala dosť na veľký hluk, veď čo by som sa čudovala, bolo dosť roboty po Vianociach. A k tomu už mám aj súrodenca, ďalšieho bračeka, volá sa Simis, po ockovi  . Je rozkošný. Mama s ockom upratovali dole obývačku kým maličký spal. Každý mal nejakú prácu tak som to využila . Prezliekla som sa a zavolala Mortimerovi.
Obrázok
Vonku bolo pekne a bola sobota, takže do školy sa nešlo.
Obrázok
„Ahoj Mortimer, volám ti či by si sa so mnou nechcel stretnúť pri brehu jazierka neďaleko tých veľkých sídel a jazdiarne.“
„Ahoj Bella, rád ťa počujem, no áno šiel by som, a to ma ako pozývaš na rande?“
„Možno aj áno, ľúbim ťa, vidíme sa tam.“

Išla som tam taxíkom, keďže si Michael požičal auto, niekde museli ísť s Jamie.
Obrázok
Keď sme tam dorazili , rozhliadla som sa po okolí a nikde som Mortimera nevidela.
Obrázok
No zbadala som mostík, taký menší. Tak som sa na ňho postavila a vtom som uvidela Mortimera. Stál oproti jazdiarni.
Obrázok
Rýchlo som k nemu pribehla.
A pobozkala ho.
Obrázok
„Ahoj láska,“
„Ahoj, no tak čo budeme robiť, a nieje ti zima? Iba takto v tričku, teniskách a kraťasoch?“
„Veď sa otužujem, vraj je to zdravé“
, so smiechom.
Obrázok
Začali sme sa guľovať, no nakoniec to Mortimer vzdal, keďže mal sneh až v ušiach a bol celý mokrý. Mala som chuť mu ešte jednu guľu hodiť do tváre z lásky ale keď som videla už aký je červený tak som to tak nechala.
Obrázok
„Poď Bella, postavíme snehuliaka čo ty nato?“
„No fajn.“
Začali sme stavať . Mali sme už jednu veľkú guľu, no začalo ma triasť.
Obrázok
„Bella, ty sa trasieš fakt ti nieje zima?“
„Ttteeerrrazzz užžž jeeee.“
„Počkaj, mám tu auto. Zbehnem ti po nejakú vetrovku?“
„Kkkeeeďďď buudddešš tttakkýý dddooobrýýý.“

Mortimer prišiel aj s vetrovkou a šušťákmi behom niekoľkých minút. Rýchlo som sa obliekla a hneď mi bolo teplejšie.
„Už dobre?“
Obrázok
„Hej hneď mi je teplejšie, a že mi nenapadlo niečo so sebou zobrať“
,so smiechom.
A tak sme dostavali snehuliaka, bol krásny. Tešili sme sa ako malé deti. Ešte sme sa rozprávali.
Obrázok
Keď mi zapípal mobil. Bola to upomienka: MATURITNÝ PLES. Sakra ja som celkom zabudla. Pobozkala som Mortimera
Obrázok
a povedala som mu:
Obrázok
„Mortimer ja už musím ísť, aj ty :D . Dnes je ten maturitný ples. Rýchlo sa musím ísť prezliecť. Ľúbim ťa.“
„Aj ja teba, tak sa stretneme pri vás. Prídem po teba.“

A tak som rýchlo išla domov, nastúpila som do prvého taxíku ktorý mi prišiel pod ruku a uháňala som domov.
Obrázok
Došla som domov a všade bolo ticho, ako pred búrkou.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Dúfam že sa vám tento diel páčil, pokračovanie nabudúce :wink:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod NiQush » Str 13 Feb 2013, 20:55

Vcelku rychlé, no každopádně uvidíme, Bella mě rozesmála s tím ohozem :D A jinak děkuji za ohodnocení, že jsem vaše věrná čtenářka :P taky to tak hodlám nadále splnovat :) Líbí se mi to :)
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Simko » Str 13 Feb 2013, 22:00

Ach prepáč(te) že som nenapísal skôr ale pozabudol som :oops: Ale každý diel poctivo čítam! :D
Veľmi pekne sa to rozbieha :) Teším sa na další dielik! :)
Sľubujem že už budem tiež verným čítateľom!
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Nemesix » Str 06 Mar 2013, 22:18

takže, ludkovia,.ďakujeme vám za komentáre,..ale keďže nejako nás s Fuzzom zradila technika,.tak sa trocha opozdníme :)..lebo tento diel má pridať Fuzz...ale nejako technika neposlúcha,..:)..takže,.budeme sa snažiť, čím skôr pridať nový diel-maturitného plesu :wink:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Paťa » Štv 16 Máj 2013, 18:04

Už je máj a ďalší diel nikde??? Tak ste ma na to navnadili a ja teraz stále čakám na ďalší diel :lol: no, čo k tomu dodať :D
Paťa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Str 20 Feb 2013, 22:07
Bydlisko: Urán
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Nemesix » Štv 16 Máj 2013, 21:32

bude čoskoro, pracuje sa na tom, teraz veľmi nie je čas :wink:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia