Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Ukážte svoj talent v písaní alebo natáčaní príbehov v 3. generácii Simov!

Moderátor: Totodile7625

Chcete viac obrázkov alebo textu?

Je mi to jedno
6
46%
Určite obrázky!
5
38%
Myslím, že sa mi viac páči text
2
15%
 
Celkom hlasov : 13

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Maji456 » Ned 05 Feb 2012, 21:59

úžasný príbeh :good: teším sa na ďalší diel :)
Maji456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob 19 Sep 2009, 19:38
Bydlisko: Humenne
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Flora Kreslená » Uto 07 Feb 2012, 23:22

Som zvedavá ako sa to vyvinie.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Alisiq » Str 08 Feb 2012, 21:27

Kedy bude ďalší diel? :mrgreen: Neviem sa dočkať :D .
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Ned 12 Feb 2012, 20:04

Pokúsim sa dnes, ale neviem či to budem stíhať :( ale mne to najviac vyhovuje fotiť v sobotu alebo v nedeĽu, lebo nemusím ísť do školy, preto tak dlho nebol diel :(
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Ned 12 Feb 2012, 21:16

To nie je pravda!
Ešte stále som sedela u pani McHowersovej a pokúšala som sa zoradiť si myšlienky. Margaret Neuvévhey. Van Nigellovci. Moment. Nigellovci?! Ako to, že som na to neprišla skôr? Nigell, to znamená po kahuálsky vlk. Teda Wolf. Wolfovci! Van Wolfovci!
"Pani McHowersová, mám na vás jednu otázku. Ako sme spriaznení s rodinou Wolfovcov?" opýtala som sa jej. "Zlatko, vari si to nečítala? Tam sa Kassandrin syn stretával s Margaret. Samuel Wolf bol bratranec jej matky. Margaret Neuvévhey staršej." opovedala mi pani s úsmevom. "A ďalej?" spýtala som sa. "Aké ďalej? Žiadne Ďalej nie je. Faktom však je, že Margaret Neuvévhey staršia aj s dcérou sa 5. septembra roku 1870 presťahovala k bratrancovi. Po smrti Benjamina Neuvévheyho sa Margaret staršia nemala ako o dcéru postarať a dúfala, že tu jej nájde ženícha. Aj našla, Margaret junior sa vydala za Kassandrinho syna."
Obrázok
"A čo o zmiznutí Belly?" začudovala som sa. "Myslím, že nejaká moja pra- babička si odkladala pamätné noviny, tá správa sa dostala i do novín. Sledovala situáciu, bola to podivínka. A v roku 1934 sme stratili kontakt. Môj otec odišiel do Európy, tam som sa narodila ja a vydala som sa. Potom som došla sem. Lenže problém je, že moja pra- babička noviny uložila do železnej schránky a tú skryla,"
Obrázokvysvetľovala a šla do nejakej komory a šramotala, buchotala a tuším že som začula aj nadávku. "Kde to je? Ach, tu." vynorila sa z nejakou dlhou tyčou v ruke. "To je snímač železa. Otec bol posadnutý pokladmi." mykla plecami. "Tak poď, Isabella. Čaká nás dlhá práca."
Prešli sme celučičkú záhradu, nikde nič, ale v tom ma čosi napadlo. "Možno to nebude fungovať, ale podajte mi to prosím." povedala som, zobrala som si tyč a šla do domu. Prechádzala som po podlahe a pod dlaždicou v kúpeľni som to našla. "Nemáte tu kladivo?" spýtala som sa pani McHowarsovej. Doniesla mi kladivko, ale dlaždice boli zjavne porcelánové, takže žiaden problém."Ďakujem." povedala som a bez milosti som dlaždicu rozbila. Vyhádzala som kúsky porcelánu a uvidela som hrdzavú železnú škatuľku, asi jej pod podlahou nebolo dobre. Keď som otvorila veko, kov zapískal a odpadla kôpka hrdze. Staré, zažltnuté noviny s palcovými titulkami a čiernobielymi fotografiami.
Obrázok
Naposledy upravil zuzu456 dňa Str 15 Feb 2012, 19:45, celkovo upravené 1
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Alisiq » Ned 12 Feb 2012, 21:20

Pekný dielik :D ! Ale trošičku prehnané s tým čarodejníctvom.... :mrgreen: :lol:
Čo spravila Bella pre mesto :huh: ?
Naposledy upravil Alisiq dňa Ned 12 Feb 2012, 21:25, celkovo upravené 1
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Nemesix » Ned 12 Feb 2012, 21:24

Paráda..už sa teším na ďalší..:)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Totodile7625 » Ned 12 Feb 2012, 23:19

No zatiaľ je to naozaj zaujímavé. Som zvedavý na pokračovanie. Ale už to začína byť trochu ... pritiahnuté za vlasy si myslím. Hlavne tými "kúúzlami". :unknown:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Pon 13 Feb 2012, 20:03

Ja viem. Možno som to prehnala, lenže stornovať to nebudem. Ale pod pojmom kúzla som myslela pálenie byliniek, nie čarovné paličky a "Expeliarmus!"
Bella bola ctihodná lady v meste, podporovala charitatívne organizácie, bola to i politička :lol: teda akože zúčastňovala sa zasadnutí mestských rád, bola niekým ako radcom starostu (toto som si práve vymyslela, tzn. v mojom príbehu je to pravda :wink: )
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Flora Kreslená » Pon 13 Feb 2012, 20:54

Je to dobré ale tie kúzla sa mi tam naozaj nehodia :unknown: No aj ked... sú takí ľudia čo to robili v tej dobe :lol:
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Alisiq » Pon 13 Feb 2012, 21:12

Aha, tak to urobila pre mesto... :D No, myslím že nikomu tam tie kúzla nesedia, ale už by som sa chcela niečo aj dozvedieť, niečo "faktné" :D :(
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Str 15 Feb 2012, 19:43

Okay, kedže nikomu tam tie kúzla nesedeli, môžete si prečítať opravenú verziu dielu hore.
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Str 15 Feb 2012, 19:48

Tento krát som sa zamerala viac na text, ako na obrázky, neviem, čo vám viac vyhovuje.
---
Alisiq píše:Aha, tak to urobila pre mesto... :D No, myslím že nikomu tam tie kúzla nesedia, ale už by som sa chcela niečo aj dozvedieť, niečo "faktné" :D :(
vieš lenže tých faktov o Belle nie je veľa. A problém je v tom, že ja si už iba tak odvíjam príbeh z toho, čo som videla, počula a čítala o Belle. Preto, ak by ste neboli proti (tým myslím všetkých čitateľov), ak poznáte nejakú stránku okrem Gamesimsu kde sa píše o Belle, bola bi som vééľmi rada, ak by ste mi pomohli. Lebo ja to cítim tak, že nie len ja píšem tento príbeh, ale píšeme ho všetci. Spoločne. Ak sa Vám niečo nepáči, môžete vidieť že sa to pokúsim opraviť. Myslím, že ja som len vedľajší strojca myšlienok, ktoré do príbehu dám. A vy ste tí hlavní.
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Nemesix » Str 15 Feb 2012, 19:55

http://sims.wikia.com/wiki/Bella_Goth - tu je toho dosť..:)..sú tam hoci aké veci ohľadom sims..akurát nevýhoda že po anglicky..:)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Alisiq » Str 15 Feb 2012, 20:31

No, máš pravdu, nie je ich veľa. Ale ak si pozrieš tú stránku, čo napísala Nemesix, a preložíš to, bude to super.
Ináč, dobre opravená verzia. Veľmi sa teším na ďalší diel, pretože je to skvlý nápad :D
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia