Rodinná kronika

Ukážte svoj talent v písaní alebo natáčaní príbehov v 3. generácii Simov!

Moderátor: Totodile7625

Rodinná kronika

Poslaťod PrincessLeia » Štv 11 Aug 2011, 09:21

Tak po dlouhém řešení různých problémů jsem včera konečně zapnula hru s pocitem, že si jdu konečně bezpečně zahrát. Vytvoření následující rodinky jsem si užila a dala jsem mu hodně ze svého času, protože se těším, že mi vydrží snad po mnoho generací :)

Představení - část první

Chci vám představit domácnost Loncraine. Skládá se ze staré matky Annabell Loncraine, kterou jsem včera ještě nenafotila, jelikož jsem hrála jen chvilku, ale moc se těším, až vám tu roztomilou paní ukáži :lol: Dále z jejího syna Johna Loncraina a z jejich čerstvé a nesmělé spolubydlící Priscilly Chirarelli.
Ukáži vám včera nafocenou sadu z parku na houpačce, kde začínají první "námluvy :lol: Nene, dělám si jen legraci. Jejich vztah musí být jedinečný a hluboký, tedy jim dám dlouhý prostor k prohlubování jejich zatím přátelského vztahu. I když mi to ztěžují. Měli spolu teprve navzájem - kamarád - kamarádka, a už měli oba přání věnovat druhému první polibek :lol: Ale jsem tomu jen ráda :roll:

Tak už dost řečí -


Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Tak, to by prozatím pro pohled stačilo :) Mám sice ještě připravené nějaké fotografie z domu, než šli všichni spát, kdy si Priscilla četla a John trénoval na bubny, ale říkám si, že je ukáži až v příštím příspěvku. :)

PS: Je tak krásné zase to hrát a smět vám to ukázat :heart: :lol: :lol:
Naposledy upravil PrincessLeia dňa Pon 20 Máj 2013, 11:22, celkovo upravené 5
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Nemesix » Štv 11 Aug 2011, 10:00

Su naozaj roztomilý Leia. A niekoho mi obidvaja pripominaju, ale teraz fakt neviem koho. :)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Kikuša » Štv 11 Aug 2011, 11:00

Naozaj sa ti podarili :heart: :) Teším sa na ďalšie tvoje výtvory! :)
Priateľ je ten, pred ktorým môžem myslieť nahlas...:heart:
Obrázok užívateľa
Kikuša
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1170
Registrovaný: Pia 27 Jún 2008, 17:52
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod schnegy » Štv 11 Aug 2011, 11:44

Obaja su velmi sympaticki a myslim, ze budu tvorit dokonaly par :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Flora Kreslená » Štv 11 Aug 2011, 14:25

Priscilla je krásna :clap: Na Johnovi ma ruší účes ala Bieber.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Štv 11 Aug 2011, 14:33

Moc všem děkuji za hezké příspěvky :) Dodám pak pár fotek. Chvilku potrvá než dodám úplně nové simy, protože s těmi to budu hrát, ale určitě se někdy podvolím a vytvořím do městečka další vlastnoruční rodinku :P

O Johnově učesu jsem takhle moc neuvažovala. Mám sice raději kratší vlasy, ale dělala jsem ho podle jednoho člověka, který sice nemá účes alla Bieber, ale jiný účes se tomu jeho nepodobal :) A on vypadá natolik mužsky, že mi na něj dojem toho účesu celkem úspěšně zaniká :) Pardon, musela jsem toto aspoň nějak obhájit, či vysvětlit, protože jinak účesy podobného typu nepoužívám :lol: Ale u Johna to promíjím, protože mi připomíná svou předlohu... :oops:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Štv 11 Aug 2011, 15:00

Představení - část druhá

Tak tady je pár zaznamenaných chvilek, kdy byly první večer ve svém novém domě :) Poklidný a velice nevinný až idylický večer :)

John hraje na bubny, je umělecky založený a statečný :) A Priscilla je náruživá knihomolka. Chtěla by být spisovatelkou, jednou... Dnes zatím jen čtení a všechno, co se kolem něj a knih točí. Četba u zvuků bubnů ji rozhodně nevadí, i když je to s podivem. Možná je ráda jen za to, že může mít záminku být Johnovi nablízku. Kdo ví... :)

Obrázok

Tady jsou dvě fotky nezkalené radosti z hry :mrgreen:

Obrázok

(Následující fotku mám strašně ráda :whistle: )

Obrázok

Priscilla ve víru četby se svým vážným a zamyšleným výrazem, který na ni mám tak ráda. I když úsměv je možná ještě hezčí... :)

Obrázok

Čas však rychle ubíhal a tedy se rozhodla Priscilla přeci jenom zavřít knížku a s těžkým srdcem Johna a jeho trénink opustit. Odebrala se do koupelny, kam ještě doléhaly zvuky tréninku, a udělala si večerní hygienu, u které zarytě přemýšlela. Víčka se jí však chtě nechtě už jistě klížily.

Obrázok

Obrázok

Než si to stačila uvědomit, rozlehlo se po době ticho. Uvědomila si, že John už šel také spát. Nikdo na ni ještě nebyl tak hodný a s nikým si tak nerozuměla jako s ním. Ovšem musí si dát pozor. Měla ve zvyku lidem nedůvěřovat a nechtěla zažít zklamání, kdyby se moc unáhlila. Zvlášť v tomhle případě. John... To jméno ji však stále znělo v hlavě a nedokázala ho dostat pryč.

Obrázok

A chtěla vůbec??

Obrázok

Tak skončil jejich první den v Twinbrooku.

Obrázok

Naposledy upravil PrincessLeia dňa Pon 20 Máj 2013, 11:06, celkovo upravené 3
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Kikuša » Štv 11 Aug 2011, 17:18

Fotky sú fajn! :) Dúfam, že bude aj potomok :P :lol:
Priateľ je ten, pred ktorým môžem myslieť nahlas...:heart:
Obrázok užívateľa
Kikuša
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1170
Registrovaný: Pia 27 Jún 2008, 17:52
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Flora Kreslená » Štv 11 Aug 2011, 17:51

Krásne fotky :heart:
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Nemesix » Štv 11 Aug 2011, 18:09

Veľmi pekné...Dúfam že budú spolu až naveky večné a budú mať deti aj vnúčatá potom... :)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Totodile7625 » Pia 12 Aug 2011, 20:24

Krásny simíci Leia! :good:
Fotky sú tiež krásné! Podarené! :)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Pia 12 Aug 2011, 20:35

Všem vám strašně moc děkuji za krásné komentáře a jsem ráda, že se vám líbí :) A Nemesix, také doufám, že to tak bude :P

Představení - část třetí

Jestli vám to nevadí, moc ráda bych vám členy domácnosti Loncrainových trošku přiblížila :)
Jako první chci představit v minulých příspěvcích opomenutou Johnovu matku Annabell Loncrainovou. Je to velice energická a milá paní plná optimismu a zdravého zvídavého ducha.

Obrázok

Obrázok

Její zálibou je zahradničení. V této době už je ve městě v knize zapsaná jako registrovaná zahradnice Twinbrooku a velice si tohoto místa váží a ráda přinese plody ze své pěstované zahrádky. Také skvěle vaří, ráda maluje (i když to ji zatím moc nejde) a brzy se chce pustit do studia tajemství rybaření.

Obrázok

Obrázok

Co se týče Priscilly, tak ta miluje psaní, ale zatím ho ještě nemůže díky nedostatku zkušeností provozovat, ale brzy to chce změnit. Zatím přispívá rodině platem ze svého zaměstnání v knihkupectví. Sice to moc nevynáší, ale jelikož tam tráví málo času, aspoň využívá volno k psaní.

Obrázok

Vztah mezi Priscillou a Annabell se nevídaně prohloubil. Víc než by John čekal, protože ví, jaké problémy má jeho nová kamarádka se seznamováním, s důvěrou a sbližováním. Vždyť i jemu zatím moc nevěří, i když mu věnuje nesmělou, ale i nevídaně vstřícnou pozornost. Každopádně Priscilla se ukázala být skvělou oporou při náznaku jakýkoliv starostí či problémů, ať už ji to může ohrozit jakoliv.

Obrázok

Obrázok

Každopádně Priscilla je den ode dne šťastnější a spokojenější.

Obrázok

John si už musel přiznat, že k Priscille cítí něco neobyčejného a vzácného, co ještě k žádné ženě necítil. Je opatrný, ale nenechá si ujít žádnou příležitost, při které může Priscille udělat radost. A kdyby ji viděl do srdce a do hlavy, jistě by mu to ulehčilo od mnoha pochybností.

Obrázok

A Annabell? Není slepá ani hloupá a také je dost stará a zkušená na to, aby viděla to jiskření, které je mezi nimi a nepřehlédla světýlka, která jim hrají v očích, když se na sebe dívají. A co myslíte? Vadí jí to? Zde je fotka, která vám odstraní z žaludku všechen strach :mrgreen: Annabell je pro ně požehnáním...

Obrázok

Zde je ještě pár momentek z polštářové války :mrgreen:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Omlouvám se, že to píši takto skoro v malém příběhu, ale je to můj styl a jiná nebudu :) Snad vám to nevadí a rádi si jej přečtete.
Naposledy upravil PrincessLeia dňa Pon 20 Máj 2013, 11:13, celkovo upravené 4
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Flora Kreslená » Pia 12 Aug 2011, 20:46

Píšeš to krásne :wink:
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Totodile7625 » Pia 12 Aug 2011, 20:52

Zase to musím pochváliť! :clap:
Krásne fotky, krásnych simíkov a úžasne to máš popísané! :good2:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Nemesix » Pia 12 Aug 2011, 21:44

Veľmi sú rozkošný a pekne to píšeš ešte viac to zaujme čitateľov..:)...A tá babka pôsobí veľmi milo..Taká pohodová babka..:D...Tak len tak ďalej...Teším na ďalšie foto : :heart:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia