Domy

Priestor pre "staviteľov". Teraz sa v architektúre môžete poriadne vyblázniť!

Moderátor: Totodile7625

Re: Domy

Poslaťod zuza1 » Sob 06 Jún 2009, 20:51

ďakujem. Hm Silva tento dom som stavala len tak, takže s financiami nebol problém. A čo som ete jeden stavala tak som tam mala 7 simov a tým pádom ako sa prisťahovali som mala dosť penazí za nich + robota :lol:
"Ak niekoho stratíme, nehnevajme sa, nedávajme na toho človeka – veď je to on s ktorým máme krásne spomienky. A tá bolesť ktorá je v nás, nebojme sa jej – nebojme sa ju prežívať, straňme sa ju tlmiť. Veď práve ona nám dáva pocítiť, že sme ľudia. "
Obrázok užívateľa
zuza1
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 423
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 16:21
Bydlisko: bb
Pohlavie: Simka

Re: Domy

Poslaťod Tomak » Sob 06 Jún 2009, 23:44

Ja som skúsil dnes kuchyňu prerobiť z dvojky. Musím povedať, že graficky je to lepšie :) , ale objektov bolo trochu málo, ale viac ako v The Sims 2 a dalo sa ľahšie urobiť niečo bez downloadov. Budovací mód na pár nedostatok je skoro úplne fajn (najmä mu chýba súčasnosť):
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Pre porovnanie:
Obrázok
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Domy

Poslaťod Sasiq » Sob 06 Jún 2009, 23:48

no ja teraz neviem... kazdopadne krasna kuchyna, ale taka dilema ma chytila...
lebo v 2ke sice vyzera lepsie, ale s tou hromadou downloadov a dalsich nepotrebnych veci a v 3ke sa mi zas az tak nepaci, ale dobre si to spravil :)
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Re: Domy

Poslaťod Silva » Sob 06 Jún 2009, 23:50

kuchyn pekna ale mne sa povodna viac ludi tomas.. to bude tym ze mne tie veci v trojke pridu ako z doby mojej babicky a socializmu.. a tie stolicky :oops:

EDIT: teraz som si vsimla, ty mas v sims3 kuchyni strop? jak?????
First sin tastes the best...
Obrázok užívateľa
Silva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2157
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 22:17
Bydlisko: Šedé mesto
Pohlavie: Simka

Re: Domy

Poslaťod Emerald » Ned 07 Jún 2009, 00:07

Pekná aj sa trochu podobá, čo je pri tých pár objektoch v TS3 čo povedať. :respect:
Ale chýba jej ten moderný nádych, ktorý má tá v TS2. Aj keď niektoré kúsky sú ultramoderné no tie ostatné "vidiecke" tú ich modernosť anulujú.

V trojke dáko nedomysleli to že: 1) žijeme v 21. storočí a 2) tie veci čo tam dali by sa k sebe niektoré mali hodiť, napríklad ku stolu nenájdete stoličky, ku kreslu veľkú sedačku, k posteli nočný stolík ani skriňu... Netrvám na tom aby tam boli celé sety ale aspoň trošku mohli niektoré veci doladiť tak aby sa určité časti nábytku patriace do určitých miestností k sebe aspoň trošičku hodili.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Domy

Poslaťod Alison » Ned 07 Jún 2009, 01:47

Podľa mňa je tá kuchyňa práve že super..nie sú tam žiadne downloady a predsa sa podobá na tú z TS2..A keby som si odmyslela všetky tie downloadové veci z tade a nahradila ich klasickými maxisáckymi čo boli v dvojke, tak to je nič moc..Takže jednoznačne sa mi viac páči tá v trojke:D síce možno nie jemoderná a veci tam neladia až tak..ale je to bez downloadov a k takmer rovnakej podobe ako v dvojke by stačilo len pár
"Až keď niekoho stratíme, tak si uvedomíme, čo pre nás znamenal."
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Re: Domy

Poslaťod Tomak » Ned 07 Jún 2009, 02:31

No asi si to vystihla.

Súhlasím, že tie stoličky sú strašné a aj ten stôl, inak sa to aj dá. Najlepšie asi vyzerá tá linka, je ozaj pekná. Inak ma prekvapilo, že tie horné skrinky sa nedajú pohybovať po polke štvorca a ani s cheatom mimo sieť :down: .

Emerald: Mala by si robiť paródie na The Sims 3, ide ti to, sa bavím na tom :lol: .

Silva: Jasné, to je automatické, dokonca sa mi zdá, že stropy nejdú meniť farebne, ale ruku do ohňa by som nedával.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Domy

Poslaťod Emerald » Ned 07 Jún 2009, 02:38

Paródie :lol: keď zo mňa to tak samo lezie vždy, asi sa moje básnické črevo pri TS3 ozvalo :hugo:

Inak tá linka je veľmi pekná, normálne by som uverila, aj tomu že je stiahnutá (keby bola) lebo pôsobí tak moderne a má aj vrchné skrinky.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Domy

Poslaťod Tomak » Ned 07 Jún 2009, 02:42

Za to stoličky, som myslel, že tam dám krútiace, keď som videl všetky :lol: .
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Domy

Poslaťod zuza1 » Ned 07 Jún 2009, 10:03

Hm pekné.. a fakt sa to podobá
Mne dosť chýbajú polovičné steny v 3ke :cry: A tá linka je fakt pekná len ma štve že tam nieje viac lesklých veci... ono to potom dosť staro vyzerá.
"Ak niekoho stratíme, nehnevajme sa, nedávajme na toho človeka – veď je to on s ktorým máme krásne spomienky. A tá bolesť ktorá je v nás, nebojme sa jej – nebojme sa ju prežívať, straňme sa ju tlmiť. Veď práve ona nám dáva pocítiť, že sme ľudia. "
Obrázok užívateľa
zuza1
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 423
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 16:21
Bydlisko: bb
Pohlavie: Simka

Re: Domy

Poslaťod Zdenuška » Ned 07 Jún 2009, 10:43

Tomak: Tá kuchyňa je krásna!! :shock: Viac slov nemám.
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Re: Domy

Poslaťod breathee » Ned 07 Jún 2009, 11:17

zuza1 píše:Hm pekné.. a fakt sa to podobá
Mne dosť chýbajú polovičné steny v 3ke :cry: A tá linka je fakt pekná len ma štve že tam nieje viac lesklých veci... ono to potom dosť staro vyzerá.


ako myslíš tie lesklé veci? lesklý povrch sa dá docieliť cez Create a Style položka Metals/Kovy :) potom by to malo byt lesklejšie
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Re: Domy

Poslaťod Anička » Ned 07 Jún 2009, 13:16

Tomak ty si Macgyver, aj z....spravíš kuchyňu, tá podobnosť je super, ale tie stoličky su fakt hrozné ale vzhľadom na to že tam niesú downloady niet čo dodať :respect:
Obrázok užívateľa
Anička
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 18:03

Re: Domy

Poslaťod schnegy » Ned 07 Jún 2009, 17:52

evi, zuza, krasne interiery :shock: Ja sa dnes pustim do stvania, ked som hru vyskusala, uz sa na to moc tesim, potom ukazem :D
Tomak, kuchyna sa podoba, z dvojky sa mi niektore downloady nepacia, takze mi nechybaju. Ale zda sa mi taka prilis biela, trochu sterilna... Inak fajn a taketo podobne drevene stolicky su nahodou moderne :lol: Skor ten maly stolik sa mi tam nehodi
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Domy

Poslaťod zuza1 » Ned 07 Jún 2009, 18:23

breathee píše:ako myslíš tie lesklé veci? lesklý povrch sa dá docieliť cez Create a Style položka Metals/Kovy :) potom by to malo byt lesklejšie

No hej ale keď máš proste drevo a ten povrch dreva vyzerá strašne taký drsný.. akoby neopracovaný :lol: no proste vhýba tomu drevu lesk :lol:
"Ak niekoho stratíme, nehnevajme sa, nedávajme na toho človeka – veď je to on s ktorým máme krásne spomienky. A tá bolesť ktorá je v nás, nebojme sa jej – nebojme sa ju prežívať, straňme sa ju tlmiť. Veď práve ona nám dáva pocítiť, že sme ľudia. "
Obrázok užívateľa
zuza1
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 423
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 16:21
Bydlisko: bb
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Domy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť