Downloady, ktoré hľadáme

Alebo súbory na stiahnutie do hry z celého sveta či priamo od vás.

Moderátor: Totodile7625

Re: Downloady, ktoré hľadáme

Poslaťod koc58 » Sob 24 Mar 2012, 21:58

Pipa...neviem či máš Showtime...ale tam sa dá cez Džina očarovať a tak pridať Sima na nejaký čas k tvojej domácnosti.
Chci prežiť svoj sen a nie presnívať svoj život...
Obrázok užívateľa
koc58
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Ned 12 Jún 2011, 12:40
Bydlisko: Svidník
Pohlavie: Sim

Re: Downloady, ktoré hľadáme

Poslaťod PrincessLeia » Ned 08 Apr 2012, 15:02

Ahoj, já nevím, jestli už jsme to někde řešili, ale abych řekla pravdu, raději se zeptám než abych hledala ve vícero tématech na desítkách stránkách :) Jsem líná :lol:

Hraji v Jerichu, v tom městě, které jsem vám ukazovala. Je skvělé a ze začátku bylo prázdné a vůbec se mi to nesekalo (a to je napěchováné krásnými místy a pozemky). Po automatickém nastěhování velkého počtu rodin se však sekání zase objevuje a násobí. Když jsem začala být z častějšího sekání nervozní, vymazala jsem několik rodin ve městě a nyní to jede o mnohonásobně lépe než před čistkou. Ovšem ráda bych se tomu vyvarovala lepším a praktičtějším a efektivnějším způsobem. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli není nějaký mod na sledování neaktivním simíků nebo nějaký, který dohlíží na populaci a obyvatelstvo? Měla jsem pocit, že se o tom tady někde mluvilo.

Jinak je město bez chybičky a hraje se mi v poslední době nadmíru dobře a s nadšením :good:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Downloady, ktoré hľadáme

Poslaťod Totodile7625 » Ned 08 Apr 2012, 18:05

Mne to v Jerichu seká aj bez nutnosti nasťahovania hocičoho. :lol: Jednoducho to je moc rozsiahle a "zapozemkované".

Inu, neviem či existuje niečo na priamu kontrolu neaktívnych rodín. No Twallan má mod. Volá sa StoryProgression. A slúži na to že kým ty hráš so svojou rodinou, tento mod Ti podáva pravidelné hlášky o tom čo sa v tvojom meste deje ( ked sa niekomu narodí dieťa + ako sa volá + aké je jeho pohlavie, ked sa niekto zasnúbi + s kým, ked niekto zomre ... etc. ). Občas to je ale otravné, preto som si ho z hry odstránil, no dá sa samozrejme aj vypnúť v hre bez toho aby si ho musela mazať. Jednoducho sa TI objaví hláška, či ho chceš zapnúť, alebo nie ked si zapneš svoju domácnosť.

Snád Ti to pomôže. :)

Edit: Mod je iba v angličtine, takže aj hlášky budú v angličtine. :!:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Downloady, ktoré hľadáme

Poslaťod Heriett » Uto 10 Apr 2012, 19:55

Rada by som sa spýtala, či niekto nevie, kde získať veci od 'WM' (Watermelon field/Subaxi; http://thesimsfieldofwm.blogspot.com/), pretože všetky veci, čo má uploadnuté ne Mediafire sú súkromné. Síce má krátko založenú stránku http://sclub.mktm.co.uk/en/, má tam len svoje najnovšie veci. Na SimsCave som našla iba nejaké skiny a mejkapy. Tých vecí, čo sú na blogu je podla mňa škoda. :cry:
Joke? What do you mean?
Obrázok užívateľa
Heriett
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 01 Nov 2011, 21:58
Pohlavie: Simka

Re: Downloady, ktoré hľadáme

Poslaťod marilyn » Ned 01 Júl 2012, 14:21

Mam pocit ze vsetky moje susedstva su take rovnake: zelena trava a tak. Nepoznate nejake pekne tematicke susedstva, ktore nie su prilis velke?
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: Downloady, ktoré hľadáme

Poslaťod Torri » Str 11 Júl 2012, 01:37

Náhodou niečo na štýl ako bol ten obraz v TS2, čo ste si cezeň mohli pridať čohokoľvek akokoľvek veľa, vrátane skillov?
Emma Swan: You know an awful lot about this town for being a stranger.
August W. Booth: And you know very little for being the sheriff.
Obrázok užívateľa
Torri
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 600
Registrovaný: Str 25 Jan 2012, 16:23
Bydlisko: Slizolinská klubovňa / Mordor. Podľa nálady.
Pohlavie: Simka

Re: Downloady, ktoré hľadáme

Poslaťod Markus » Ned 15 Júl 2012, 00:12

nepoznáte nejakú stránku s objektami do susedstva?? niečo čo trochu oživí vzhľad susedstva
Ďakujem :mrgreen:
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: Downloady, ktoré hľadáme

Poslaťod Simko » Sob 11 Aug 2012, 00:20

Prosím :shake: neviem či to tu niekde je ale neviete nejake stranky z ktorých sa dajú sťahovať autá do sims 3?? prosím je to súrne. a taktiež účesy. Emerald my dala 2 stránky a le ta peggyzone mi nejde otvoriť a rensims su všetky účesy nejake darovane položky a nejdu mi stiahnúť :cry: :cry: Prosím.
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Downloady, ktoré hľadáme

Poslaťod PrincessLeia » Sob 11 Aug 2012, 00:27

Tady se můžeš podívat po těch autech: http://www.modthesims.info/browse.php?f ... ype=1&gs=2

Tady jsou nějaké vlasy, ale musíš se registrovat a ne všechno jsou zdarma. Ale celkem slušná většina z nich ano: http://www.raonsims.com

Já mám jinak nejvíce vlasů právě z peggysims a stránky mi jedou bez problémů :unknown: Tady máš odkaz na ty free věci. Vlasy jsou tam také: http://www.peggyzone.com/Sims3Download.html?member=2

A pak zde máš odkaz na TSR. Měly by tam být všechny odkazy na free vlasy na stránkách. Slušný výběr :) : https://www.thesimsresource.com/downloa ... es/free/1/
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Downloady, ktoré hľadáme

Poslaťod Simko » Sob 11 Aug 2012, 10:46

Ďakujem ti PrincessLeia :give_rose:: veľmi si mi pomohla :) :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Downloady, ktoré hľadáme

Poslaťod marilyn » Sob 11 Aug 2012, 11:33

Fresh prince robi auta a kadeco ine a myslim ze ma vsetko zadarmo a bez registracie http://www.freshprincecreations.com/sims3downloads.htm
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: Downloady, ktoré hľadáme

Poslaťod PrincessLeia » Sob 11 Aug 2012, 12:42

Simko píše:Ďakujem ti PrincessLeia :give_rose:: veľmi si mi pomohla :) :)


Nemáš za co. Hlavně aby jsi našla, co hledáš :wink:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Downloady, ktoré hľadáme

Poslaťod Torri » Uto 14 Aug 2012, 00:54

Nejaký nude patch ktorý funguje aj na Pets? :roll:
(nebol náhodou v ts2 cheat na to? :unknown: )
Emma Swan: You know an awful lot about this town for being a stranger.
August W. Booth: And you know very little for being the sheriff.
Obrázok užívateľa
Torri
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 600
Registrovaný: Str 25 Jan 2012, 16:23
Bydlisko: Slizolinská klubovňa / Mordor. Podľa nálady.
Pohlavie: Simka

Re: Downloady, ktoré hľadáme

Poslaťod Totodile7625 » Uto 14 Aug 2012, 18:45

No Mosaic Mod. http://www.modthesims.info/d/444692
Stiahni si verziu, zhdujúcu sa s Tvojou verziou hry! ( Najnovšia je 1.36 )
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Downloady, ktoré hľadáme

Poslaťod Simko » Str 22 Aug 2012, 22:42

Prosím... ešte sa chcem opýtať že či neviete stránku z ktorej stiahnem funkčnú sušičku na prádlo. Práčku som si kúpil za simpointy. Lenže mna v tedy nenapadlo kúpiť aj sušičku :slap: No ja som všetky simpointy vyničil. No a nové nedostanem kedže si chcem kúpiť ešte nejaké dodatky. :cry: Prosím... lebo kôš je plný a simovia to hádžu na zem. :slap: a tak musím za každým rázom kupovať novú pračku :shake:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na Downloady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť