Chybné downloady

Alebo súbory na stiahnutie do hry z celého sveta či priamo od vás.

Moderátor: Totodile7625

Chybné downloady

Poslaťod vika » Štv 15 Okt 2009, 00:00

Ahojte, sem by sme mohli davat chybne dowloady v TS3 ktore robia sarapatu v hre....vraj su chybne aj tie vzory, ak najdete tak dajte sem, ja zatial zadny taky dowload nemam....
Naposledy upravil Tomak dňa Ned 18 Okt 2009, 01:27, celkovo upravené 3
Dôvod: Keď zakladáš novú (dlhodobú) tému podobnej napr. tejto, tak názov témy sa snaž písať s diakritikou a bez chyby. Už som to opravil. Vďaka.
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: Chybné downloady

Poslaťod TS3 » Ned 28 Mar 2010, 12:14

Nieje pravidlom, že "tie" a "tie" nejdú, niekomu idú, niekomu nie. A keď už, ak nejdú, sám autor ich vo väčšine prípadov stiahne čiže nevidím dôvod, prečo by táto téma mala byť diskutovaná. Načo ti budú pokazené downloady?
Ak teraz odpvoedáš, že preto, aby si ich spoznala - zbytočne. Downloady vznikajú a ich zbierka ti bude nanič, vždy tu nebudú všetky.
TS3
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Štv 11 Jún 2009, 15:20
Pohlavie: Simka

Re: Chybné downloady

Poslaťod Tomak » Štv 24 Jún 2010, 19:59

Ak ste si stiahli bábiku z minula na TheSims3.com, mohlo dôjsť k určitým problémom, práve mi k tomu došiel mail s riešením, nechcelo sa mi to prekladať, tak to je v češtine:

Obrázok

Jak asi víte, ve výměně došlo k potížím s balíčkem "Girl Doll Dressed"
(Oblečená panenka).
Jedna z hráček našla řešení, jak problém vyřešit, naši technici návod
ověřili a výsledek najdete v příloze:

Ahoj všem fanouškům Simíků!
Aktuální zpráva ohledně Výměny: i když lze i nadále obsah z Výměny stahovat, stejně jako ho na ni nahrávat, chceme vám opět připomenout, že se zde stále vyskytují některé závadné soubory, které mohou zpomalit průběh hry. Pokud tedy zaznamenáte v průběhu hraní dramatické zpomalení, je možné, že jste si podobný soubor stáhli. Konkrétně se jedná o soubor s názvem „0x038a68fe04da61a6aa65f939d77fbc37.package“ z položky „Girl Doll Dressed“ (Oblečená panenka).
Děkujeme uživatelce glitzyangel nejen za vytvoření těchto užitečných instrukcí, ale také za nezištnou pomoc členům komunity ještě dříve, než jsme se začali problémem zabývat my! Pokud ji potkáte někde na našem fóru nebo na Facebooku, pošlete jí jedno sim-tastické poděkování!
• Hru si zazálohujte
• Zkontrolujte, zda položka „Girl Doll Dressed“ není umístěna na žádné parcele nebo v inventáři žádného ze simíků
• Pokud máte položku „Girl Doll Dressed“ obsaženu v Nainstalovaném obsahu ve Spouštěči, odinstalujte ji.
• Pro smazání souboru 0x038a68fe04da61a6aa65f939d77fbc37.package přejděte do složky DCBackups (C:\Documents and Settings\váš profil\My Documents\Electronic Arts\The Sims 3\DCBackup), vyhledejte jej a smažte.
• Pokud jste měli soubor ve složce C:\Documents and Settings\váš profil\My Documents\Electronic Arts\The Sims 3\DCBackup, mohlo dojít k jeho automatickému přiložení k exportovanému obsahu. Pokud jste tedy tento soubor na disku měli a v nedávné době provedli export obsahu do Spouštěče, vymažte tento obsah ze složky Export a ze Spouštěče.
• Rovněž si zkontrolujte kreace ve vašem Studiu, které jste v nedávné minulosti nahráli, protože také mohou obsahovat závadné soubory, a případně je odstraňte.
Jinou metodou je spuštění hry v režimu „Spouštění bez uživatelského obsahu“ prostřednictvím zatržení příslušného políčka ve Spouštěči (v Nainstalovaném obsahu), pokud si nejste jisti tím, co smazat a odinstalovat.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Chybné downloady

Poslaťod marilyn » Pon 04 Okt 2010, 00:13

caute mate tieto vrkoce v hre?
http://blog.naver.com/jinhee_a/110067099248
u mna vyzeraju nejako divne... :huh:
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: Chybné downloady

Poslaťod Rainyaviel » Pon 04 Okt 2010, 18:51

marilyn ano mam a funguju v pohode, akurat ze na simovi na obrazkoch (neviem ako to nazvat, ale proste tam kde zobrazuje portret sima v paneli v ovladani a tiez ten stlpec so zoznamom simov v domacnosti) to vyzera nejako pokazene.. :roll:
Rainyaviel
Špeciálne hodnotenie
Špeciálne hodnotenie
 
Príspevky: 203
Registrovaný: Sob 04 Apr 2009, 13:44
Pohlavie: Simka

Re: Chybné downloady

Poslaťod marilyn » Pon 04 Okt 2010, 19:02

No ved a u mna to ani v hre nevyzera dobre iba ked menim imidz (zrkadlo a satnik). to je skoda :(
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: Chybné downloady

Poslaťod nika.kacvinska » Ned 02 Sep 2012, 12:23

ahojte ja by som sa chcela spytat že prečo mi nejdu dať do hry downloady??? skušala som jeden mi išiel mal ikonku the sims klikla som a sa začal inštalovať potom som stiahla dalsi a uz mi nesiel nechapem tomu. hru mam originalku ak by ste mi vedeli pomoct tak mi napiste bud tu na moje meno alebo na moj mail : nika.kacvinska@gmail.com
diki za vaše odpovede :)
nika.kacvinska
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pon 06 Aug 2012, 12:27
Pohlavie: Simka

Re: Chybné downloady

Poslaťod marilyn » Ned 02 Sep 2012, 12:54

no ked sa nainstaloval tak by tam mal byt. Mozes si po pozret v lancheri co mas stiahnute a tak
Obrázok
vlavo je installed content - nainstalovany obsah.
Inak tato tema je na downloady ktore kazia hru takze nabuduce daj takuto otazku radsej do temy Mensie problemy.
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: Chybné downloady

Poslaťod dag15 » Pia 08 Mar 2013, 23:31

Nemáte niekto skusenosti s touto stránkou? http://www.sims3updates.net/details.php ... s&id=15501

Keď dám tieto nohavice do hry tak mi simík odmieta chodiť do práce :) Neviete či ostatné downy fungujú normálne? Alebo neviete či to nemože byť tým že som to z formátu Sims3pack dal do package cez ten program od Delphy? Nemáte nejaké skusenosti? :)
,,Priateľstva je schopný len ten, komu ľudia neznechutili človeka, kto verí a vie, že sa v dave vyskytujú veľkorysí ľudia, zvrchovaní duchovia a dobré srdcia, kto sa nikdy neunaví ich hľadaním a miluje ich ešte skôr ako ich nájde."
Obrázok užívateľa
dag15
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 23:09
Pohlavie: Sim


Späť na Downloady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia