Nové downloady

Alebo súbory na stiahnutie do hry z celého sveta či priamo od vás.

Moderátor: Totodile7625

Re: Nové downloady

Poslaťod mosi » Pia 23 Sep 2011, 08:00

http://store.thesims3.com/productDetail ... ryId=13144

neviem kam to mám dať :D
je toto aj do sims3? či len do medieval?
Svetlo na konci tunela môže byť aj blížiaci sa vlak.
Obrázok užívateľa
mosi
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob 25 Júl 2009, 13:17
Pohlavie: Sim

Re: Nové downloady

Poslaťod Totodile7625 » Pia 23 Sep 2011, 08:01

food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Nové downloady

Poslaťod PrincessLeia » Pon 06 Feb 2012, 12:09

http://www.modthesims.info/download.php?t=466794

Přišlo mi to pěkné. Detail, ale pro někoho puntičkářského jako já velmi roztomilý. Stáhla jsem si pouze tu bílou zavinovačku. Ta zeleno-hnědá je podle mě dost nepraktická barva. Každopádně je to pěkné, pokud někoho omrzela růžová a modrá barva :)

PS: Chtěla jsem dodat obrázek, ale blbne mi ImageShack :?

EDIT: Nakonec jsem si to nestáhla. Je to zbytečné a s mými problémy si raději nechám ujít vše, co by mi mohlo zbytečně ohrozit chod hry :( :mrgreen:

Ale co jsem si nenechala ujít, tak tyto tři pejsky. Jsou úžasní. Zkoušela jsem je ve hře a tam vypadají ještě lépe. Opravdu velké doporučení, zamilujete si je :clap: :heart: (Jsou to rasy :roll: )

Obrázok

http://www.modthesims.info/download.php?t=466322
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Nové downloady

Poslaťod schnegy » Pon 06 Feb 2012, 16:09

Krasni psici :) Ked budem dobra a sikovna, doprajem si tento rok za statnice zvieratka :D
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Nové downloady

Poslaťod marilyn » Sob 25 Feb 2012, 00:55

Tato osoba robi uzasne veci: domy, simov - vyzeraju uplne ako naozaj aj ked este som to nejako nestihla vyskusat v hre. Kuknite: http://www.thesims3.com/mypage/LarissaMya/mystudio
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: Nové downloady

Poslaťod Nemesix » Sob 17 Mar 2012, 19:48

All-about-style teraz vytvorilo nové oblečenie špeciálne pre Showtime,je tam nová kategória carrer (povolanie) asi budú postupne pridávať aj do tejto kat. oblečenia..:)
http://www.all-about-style.com/Sims3adult_fecar.html
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Nové downloady

Poslaťod PrincessLeia » Ned 25 Mar 2012, 10:53

Doporučuji toto město. Uložila jsem si Saves a vymazala jsem všechny své dosavadní uložení. Pak jsem na zkoušku nainstalovala toto město, protože špatné a zcela nedokončené a bezúčelné město (jako tvoří EA) je asi můj největší odpuzovač hraní. Proto jsem přistoupila na risk a stáhla toto město, které na mě působilo dobře.
Wow, to město je vážně úžasné a krom Showtime je tam vše. A jak nádherně udělané. Je tam prokombinovaná příroda s městem i mrakodrapy a velice přirozeně, domy ve čtvrtích ve stejném stylu, obchody, kluby, tělocvičny - vše krásně vybavené, okolí nádherné, plno vody, rozvinuté metro atd. Vážně jsem moc spokojená. Zatím tam hraji s jedním svým simíkem a jeho pejskem. Neobydlovala jsem to město.. Nechávám stěhovat simíky automaticky a už jich tam spoustu je. Zatím mi Jericho jede bez naprostých problémů :)


http://www.modthesims.info/download.php?t=464250

Obrázok
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Nové downloady

Poslaťod Totodile7625 » Ned 25 Mar 2012, 11:13

Vyzerá naozaj dobre. Vdaka moc za Tip Leia, asi si ho aj ja stiahnem. :good:
Ja som si nedávno stiahol Finigton ( neviem presne jak sa to píše ) Island od Arimel ( ide o prázdny svet ) a povedal som si že si ho vybavím podľa seba. No je to veľa práce a ja som pohodlný. A kedže chcem hrať a nie sa zdržiavať umiesťňovaním a upravovaním budov, tak tento svet bude perfektný. :good:
Ale asi ho bude Treba ešte trochu upraviť ( napríklad pridať podium pre Showtime do parku ).
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Nové downloady

Poslaťod PrincessLeia » Ned 25 Mar 2012, 11:41

Ale myslím, že úprava na Showtime by neměla být moc těžká. Jen jak říkáš: někam umístit podium. Jinak je to město opravdu krásně a velmi plně vybavené :wink: Také nerada trávím čas nekonečným upravováním pozemků a ještě s pomyšlením ohrožení, že je to možná zbytečné. Tedy Jericho je něco pro mě a snad bude i pro tebe. Jsem ráda, že jsem mohla doporučit :wink:

EDIT: Chybí pouze nemocnice, ale za to jsou tam dvě školy a jedna z nich se dá lehce nahradit nemocnicí. Já už to provedla :)
Naposledy upravil PrincessLeia dňa Ned 25 Mar 2012, 17:11, celkovo upravené 1
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Nové downloady

Poslaťod koc58 » Ned 25 Mar 2012, 16:47

Točité schodisko uplne hodiace sa do Lunárnych jazier,tiež oblúk a dve okná.
Obrázok

Obrázok
Chci prežiť svoj sen a nie presnívať svoj život...
Obrázok užívateľa
koc58
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Ned 12 Jún 2011, 12:40
Bydlisko: Svidník
Pohlavie: Sim

Re: Nové downloady

Poslaťod PrincessLeia » Ned 29 Apr 2012, 20:02

No Totodile, už nevím, kde a kdy jsi to poznamenával, ale měl jsi s Jericho pravdu. Nakonec jsem ho opustila. Jak jsi říkal, bylo tam přepozemkováno a zbytečně to po nějaké době zpomalovalo hru. Ne rapidně, ale otravně často. Také kluby se díky mnoho patrům špatně využívaly, nakonec to ani nebyl můj vkus vybavení a chyběly mi využívatelné parky. Některé se tam sice nacházely, ale musela bych je vybavovat sama. Pouze hezky vypadaly, ale nedalo se v nich se simíky nic podniknou. A takhle to bylo s vícero pozemky. Hlavní důvod však byla ta nevyužitá velikost města a nastavené temnější počasí (už ve 12 hodin jakési přítmí) a časté mlhy, což je sice hezký efekt, ale po dlouhé době hraní, kdy se to moc často neobnovuje a nemění to začne působit depresivně. Každopádně jsem si našla náhradu, protože jestli jsem měla najít jiné město, muselo za něco stát, jinak bych v Jerichu ještě určitě vydržela. Našla jsem Charlton Island:

http://www.modthesims.info/download.php?t=455150

Vím, že Jericho jsem také doporučovala a v zásadě bylo velmi vypracované, ale nedostatky nebo spíše zádrhely jsem objevila prostě až při chvíli hraní. Tak se omlouvám :oops: Měním své doporučení na Charlton Island. Doufám, že tentokrát nebudu zklamaná. Je menší, je tam sice méně pozemků, ale při tom dostatek jak na všechny komunitní druhy pozemky (když jste vynalézaví), i na osobní domky. Krásný kousek simího světa na ostrově. Musíte tedy na začátku přidat pár důležitých institutů, které chybí, ale mě to zabralo chvíli a vypořádala jsem se se vším do jednoho večera :) Stačí zapojit fantazii. Snažně věřím, že mé hledání je na nějakou dobu u konce :lol: Dnes jsem tam hrála a žádné sekání a prozatím spokojenost (klepu :mrgreen: )
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Nové downloady

Poslaťod Totodile7625 » Str 11 Júl 2012, 23:59

Pradasims prerobila celú kolekciu H&M z The Sims 2 pre The Sims 3!!!
http://www.pradasims.com/2012/07/sims-3 ... -free.html
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Nové downloady

Poslaťod marilyn » Pon 20 Aug 2012, 13:00

Aha ake susedstvo bude o chvilku na stiahnutie http://simsvip.com/?p=14567
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: Nové downloady

Poslaťod Markus » Pon 20 Aug 2012, 13:46

WOW to proste chcem :mrgreen: :wink:
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: Nové downloady

Poslaťod Simko » Pon 20 Aug 2012, 13:49

Páni... vyzerá jak z nejakého hororu :roll: :roll: Tam sa stala nejaka katastrofa :?: lebo tie plamene :unknown:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na Downloady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia