Menšie problémy

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Re: Menšie problémy

Poslaťod Simko » Štv 07 Feb 2013, 20:08

Ahá... ďakujem! :slap: :D
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Dashenka » Ned 24 Feb 2013, 22:57

Ľudkovia,prosím o radu.
Akú funkciu má ako verejný pozemok Konský ranč a Jazdiareň? prosím rozdiely a základné využitie :oops:
Nikdy som nepovedala, že som si istá sama sebou. Zmeny však prichádzajú, lebo to niekedy povedať túžim :)
Obrázok užívateľa
Dashenka
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 158
Registrovaný: Pia 17 Aug 2012, 17:09
Bydlisko: Oravienka :)
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Totodile7625 » Ned 24 Feb 2013, 23:15

Konský ranč je normálny pozemok, kde si môžeš ísť s koňom zaskákať. Jazdiareň je rabbithole, kde sa konajú napríklad konské dostihy. :)
Inak nabudúce s podobnými otázkami skôr sem: viewtopic.php?f=28&t=351 ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Dashenka » Pon 25 Feb 2013, 08:41

Ďakujem Toto. Ešte jednu malinkú,chodia na ranč aj iné kone? Môžem si ho tam ustajniť,ak som si postavila všetko potrebné? A aby toho nebolo málo, :lol: môžem vlastne jazdiť na cudzích koníkoch? :oops: Tiež som si nebola istá,kde to dám,ale pre mňa je to dosť veľký problém. Už som si postavila kruhovku aj stajne a pastvinu a teraz neviem či to vôbec budem môcť využívať tak ako chcem.
Nikdy som nepovedala, že som si istá sama sebou. Zmeny však prichádzajú, lebo to niekedy povedať túžim :)
Obrázok užívateľa
Dashenka
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 158
Registrovaný: Pia 17 Aug 2012, 17:09
Bydlisko: Oravienka :)
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Simko » Pon 25 Feb 2013, 16:25

Tak na ranč chodia aj iné koníky :) Prídu tam so svojím majiteľom.
A k tomu ustajneniu, to myslíš tak že ten tvoj koník tam bude akože žiť? Tak to sa asi nedá :unknown:
A ešte k tomu jazdeniu... z divým koňom (ktorých niekde na pastvinke stretneš) sa musíš najprv spriateliť a pridať do rodiny až potom môžeš jazdiť... a s tými čo s nimi prídu iný simíci, tak najprv sa musíš spriateliť s tým dotyčným simíkom (ktorý toho koňa vlastni) a potom ked sa spriatelíš tak by tam mala byť taká interakcia že spýtať sa či si môžem zajazdiť na tom koňovi (samozrejme že to bude napísane trochu inak :lol: ) ale niečo podobné :D
Dúfam že som ti aspoň trochu pomohol :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Dashenka » Pon 25 Feb 2013, 18:22

Ďakujem krásne :) Dnes som dorobila detaily, 11 boxov, pastvina 20x20, krytá hala 30x30 a spoločenská miestnosť+ 5 lôžok. Ak mi tam budú chodiť poväčšinou tí istí tak to mám vybavené pekne a budem trénovať :D Presná kópia nášho little kingdom :)
A myslela som že akože ja budem pekne doma sedieť,chodiť za ním a budem ho mať zamknutého v boxe tam
Nikdy som nepovedala, že som si istá sama sebou. Zmeny však prichádzajú, lebo to niekedy povedať túžim :)
Obrázok užívateľa
Dashenka
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 158
Registrovaný: Pia 17 Aug 2012, 17:09
Bydlisko: Oravienka :)
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod schnegy » Uto 26 Feb 2013, 00:17

Ja som znehcutena. Moze za to sice aj moj notebook lebo naposledy pri hrani som to nevychytala, prehrial sa vypol... Nikdy predtym sa mi to ale nestalo. Nieco nebude ok. Ale problem je, ze po opatovnom zapnuti mi v danej rodine neslo ulozit hru. Ukladalo sa to donekonecna... Tak som to musela vypnut. A akekolvek znovuzapinanie ani nemam chut absolvovat lebo predpokladam, ze ma caka zmazanie mojej oblubenej rodiny. Uz ma to nebavi. V tejto hre som sa nikdy nedostala dalej ako po tretiu generaciu, vzdy sa cosi pokasle.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Paťa » Sob 02 Mar 2013, 00:36

Ahojte. Mám dva problémy:
1.- Chcela som dať svojmu simíkovi profesiu nanášač vzorov. Tak som klikla na noviny, ale zvoliť profesiu tam nebolo :napkin: Má to niečo spoločné s tým že nehrám sims online alebo s tým že mám stiahnutú hru?

2.-V hre mám iba jedno mesto (Sunsed valley). Ako môžem získať ďalšie? Dá sa to vôbec?
Paťa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Str 20 Feb 2013, 22:07
Bydlisko: Urán
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Alisiq » Sob 02 Mar 2013, 12:31

Na tie otázky ti odpoviem takto:
1.- Neviem či som to pochopila dobre, ale ak áno... :rules:
!!! 2.- Samozrejme sa to dá, môžeš si buď v Store, alebo v normálnom obchode kúpiť nejaké mestečko. Je ich veľa :) . (napr. Riverview, alebo tak nejak sa to volalo :lol: Alééébo Monte Vista... ). Mestá pribúdajú aj pri niektorých dodatkoch. Ak si ale chceš vytvoriť vlastné mesto, tak to sa nedá :unknown: Aspoň o tom neviem...
Naposledy upravil Alisiq dňa Ned 03 Mar 2013, 10:45, celkovo upravené 2
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Paťa » Sob 02 Mar 2013, 15:04

Alisiq: 1- No myslela som to tak že som chcela mať profesiu ale mala som tam len obyčajnú prácu. Ale nechápem, aké pravidlo som porušila?

2- V akom store?

Každopádne ďakujem za radu :)
Paťa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Str 20 Feb 2013, 22:07
Bydlisko: Urán
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Simko » Sob 02 Mar 2013, 19:49

To som nepochopil ani ja... myslím nanášač vzorov. Také povolanie je? Ak hej tak myslím že také niečo pribudlo v povolaniach snov :roll:
A pravidlo si porušila to že máš nelegálnu hru. Tu sa o takých veciach nebavíme!
A susedstvo ako povedala Alisiq, si môžeš stiahnuť na Store. Store
A svet si vytvoriť môžeš ale potrebuješ nástroj Vytvor svet :wink:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Paťa » Sob 02 Mar 2013, 21:53

Aha, tak sorry, to som nevedela :slap: A to nie je obyčajné povolanie ale profesia. Videla som ho v hre niekoho iného, a zaujalo ma.

Ahá, tak tam. Škoda že je to na stiahnutie, stiahnuť si to nemôžem :( :cry:

ale vďaka
Paťa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Str 20 Feb 2013, 22:07
Bydlisko: Urán
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod schnegy » Sob 02 Mar 2013, 23:46

Riverview je zadarmo k zakladnej hre, ked si ju zaregistrujes. A ked uz stahujes, tak bud poriadne (a potom by si mozno zistila, ze sa da stiahnut cokolvek a nemusela by si sa pytat na fore) alebo potom vobec... Inac ci je stahovanie hier priamo nelegalne je diskutabilne ale kedze je riesenie podobnych veci proti pravidlam tohto fora, budes musiet pohladat pomoc u niekoho ineho.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Paťa » Ned 03 Mar 2013, 00:01

Ok díky schnegy :)
Paťa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Str 20 Feb 2013, 22:07
Bydlisko: Urán
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Paťa » Uto 05 Mar 2013, 22:28

no, tak už viem že ten nanášač vzorov je v povolaní snov... tak nič, škoda, budem si musieť našetriť :) (a to bude trvať dosť dlho, lebo som všetko vreckové rozprášila :D )
Paťa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Str 20 Feb 2013, 22:07
Bydlisko: Urán
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia