Menšie problémy

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Re: Menšie problémy

Poslaťod Alisiq » Štv 25 Apr 2013, 17:50

No tak toto ma štve!!! :x Stále, keď zapnem Sims 3 (trvá to už asi tri týždne, možno menej :oops: ), všetko ide v poriadku, až dokiaľ nedám- Tvorba simíkov (alebo rodiny, alebo čo..)... Jednoducho sa mi tvorba načíta veľmi dlho, minule som čakala 3 hodiny, ale vôbec sa nenačítala, tak som ju radšej vypla :cry: Možno to bude nejakými downloadami, lenže už som niektoré chcela vymazať, ale keď som zapla Spúšťač, jednoducho mi napísalo, že je to nejaká chyba a Spúšťač sa vypol. A nešlo to! :evil: Som z toho veľmi smutná a súrne potrebujem poradiť :(
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Nethon » Pia 26 Apr 2013, 11:08

Mne sa to už stalo (myslím že to bolo z nejakého downloadu), ale musel som preinštalovať celý sims, odvtedy si dávam pozor čo sťahujem :cry:
Not judge a book by cover ;)
Obrázok užívateľa
Nethon
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 300
Registrovaný: Pia 31 Aug 2012, 10:17
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Alisiq » Pia 26 Apr 2013, 16:19

Ou, to dúfam nie! :girl_crazy: Nedá sa to inak :cry: ?
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Flora Kreslená » Str 14 Aug 2013, 21:38

Ahojte. Naozaj nutne potrebujem vašu pomoc! :( Kúpila som si Dračie údolie, vložila som normálne CD do PC, lenže po napísaní inštalačného kódu mi napísalo, že kód už bol použitý. 15€ sú nemalé peniaze, takže viete asi akú mám teraz náladu. Prosím vás, neviete koho kontaktovať? :shake:
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Heriett » Pia 16 Aug 2013, 23:50

Takže sériové číslo si nedávala ani na Origin a ani na TS3 stránky, čisto len pri inštalácii?
Mne sa to stalo 2x. S Cestovnou Horúčkou, na druhý deň mi to normálne išlo aj zaregistrovať. Potom sa mi to stalo s Povolaním Snov, ale to bola moja nepozornosť. Vymenila som S za 5. Načo robia skoro rovnaké sériové čísla?! :lol:
Koho kontaktovať? To vážne neviem, ja by som asi písala technickej podpore a keby to nevyriešili tí, asi by som to išla vrátiť.
Joke? What do you mean?
Obrázok užívateľa
Heriett
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 01 Nov 2011, 21:58
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Flora Kreslená » Sob 17 Aug 2013, 01:11

Takže problém sa nepochopiteľne sám vyriešil. :lol: Zase som vložila CD, preklikala súhlasím s podmienkami atď a zrazu... Okno s kódom proste neprišlo. :D Pokračovalo to ďalej, akoby ani žiadny kód neexistoval a proste sa to nainštalovalo. :slap: Ale ďakujem za pomoc, bez teba by som to piaty krát asi už neskúsila.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Ennie256 » Pia 02 Máj 2014, 14:25

Mám taký problém. Chcela som si urobiť rodinu s vílami, ale keď simíka prepnem na vílu, vôbec sa mu nezobrazia krídla. Pri upíroch a ostatných mi ide všetko v poriadku, len tie víly. Vedeli by ste mi pomôcť ?
Ennie256
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned 19 Jan 2014, 13:53
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Heriett » Pon 05 Máj 2014, 21:21

Definuj krídla. Neoficiálny download alebo vec od EA?
Joke? What do you mean?
Obrázok užívateľa
Heriett
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 01 Nov 2011, 21:58
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Totodile7625 » Str 14 Máj 2014, 19:33

Nemáš v hre nejaké downloady (cc) ktoré by mohli byť nekompatibilné? Nezobrazovanie sa určitých častí, vecí, alebo oblečenia väčšinou súvisí s neoficiálnym obsahom.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Biusa » Uto 08 Júl 2014, 16:25

Ahojte, dá sa 1 hra Sims3 nainštalovať bez problémov na 2 počítače? nikdy som to neskúšala. Ďakujem:)
Obrázok užívateľa
Biusa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:52
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Emerald » Str 09 Júl 2014, 01:06

Áno, ale vždy sa dá hrať iba na jednom zároveň, pretože buď vkladáš DVD alebo si prihlásená cez Origin a v oboch prípadoch sa to nedá na dvoch počítačoch súčasne. Samozrejme v každom budeš mať inak rozohranú hru, pretože to čo nahráš v jednom PC sa ti uloží tam a čo zase budeš hrať na druhom sa uloží zase tam.

Aj ja mám nainštalovanú napríklad hru SimCity v dvoch notebookoch z Originu, no vždy môžem hrať iba v jednom, nemôžeme teda so sestrou hrať naraz.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Boca » Str 03 Sep 2014, 15:59

Ahojte mam problem so starnutim, simovia mi nestarnu aj ked mam v moznostiach zaskrtnute starnutie. Viete mi poradit? Dalsi problem mam s datadiskom cestovna horucka. Vyberiem si Egypt ale skoncim vo Francuzku ale bez simika s ktorym som chcela cestovat. Mozu za to stiahnute downloady? Nemam ich v hre az tak moc.
Boca
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pia 12 Sep 2008, 10:23
Bydlisko: PN
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Gali » Sob 04 Júl 2015, 18:30

Ahoj po dlhsej dobe :D
Mam mensi problem zacal som hrat za Bellu Bakalarovu a teraz je z nej maldy dospely a napriklad pri sprchovani jej zmizol skin proste sprchuje sa len hlava, poradte.
Gali
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Sob 03 Jan 2009, 19:50
Pohlavie: Sim

Predchádzajúci

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia