Otázky a odpovede

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Re: Otázky a odpovede

Poslaťod luky25 » Štv 04 Júl 2013, 14:42

Ja by som sa chcel opytat ak mam kupeny hausbit ci sa da na nom opalovat na deke so slnecnikom ako na plazi lebo vo videu bolo ze sa zena opalovala na hausbote na slnku.A ked som daval tak tam nebola interakcia ak som klikol na zem ako naplazi.Ako sa to da nastavit :D
luky25
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Ned 31 Okt 2010, 11:32
Pohlavie: Sim

Re: Otázky a odpovede

Poslaťod luky25 » Štv 04 Júl 2013, 14:48

mala by tam byt interakcia odpocivat tady.
luky25
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Ned 31 Okt 2010, 11:32
Pohlavie: Sim

Re: Otázky a odpovede

Poslaťod MonChiChi » Štv 28 Nov 2013, 14:57

Mám jednu otázku. Do macbooku som si nainštalovala Sims 3, ale budem si ho reinštalovať. Chcela by som sa spýtať čo mám spraviť, aby mi tam zostali tie rodiny a domy, ktoré tu mám teraz uložené? Stačí to len skopírovať, alebo? Za odpoveď vopred ďakujem :-)
Obrázok užívateľa
MonChiChi
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 160
Registrovaný: Sob 25 Sep 2010, 13:13
Bydlisko: Twinbrook
Pohlavie: Simka

Re: Otázky a odpovede

Poslaťod luky25 » Pia 28 Feb 2014, 22:30

Dobry den chcem sa opytat preco ked mam simika na univerzite a pride tak my neukazuje rozvrh ani nechodi na fakultu vobec nic.Uz som aj nainstaloval datadisk znova aj som vymazal priecinok s dokumentami shrou a stale je to to iste.Nic sa nedeje spravil som vsetko mozne.Prosim pomozte.
luky25
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Ned 31 Okt 2010, 11:32
Pohlavie: Sim

Re: Otázky a odpovede

Poslaťod Emerald » Pia 07 Mar 2014, 19:11

MonChiChi píše:Mám jednu otázku. Do macbooku som si nainštalovala Sims 3, ale budem si ho reinštalovať. Chcela by som sa spýtať čo mám spraviť, aby mi tam zostali tie rodiny a domy, ktoré tu mám teraz uložené? Stačí to len skopírovať, alebo? Za odpoveď vopred ďakujem :-)


Musíš si spraviť zálohu, ale v MacBooku máš inde dokumenty, ako je vo Windowse.
Tu som našla ako som niekomu podrobne vysvetľovala zálohu ak má Win. Ale ono je to takmer rovnaké iba začiatok je iný, tu je video od EA ako na Mac http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iX5Xtp3_4yA#t=37

Ale POZOR, keď ideš preinštalovávať celý systém, tak zálohu si nerob na plochu ale na USB kľúč!

Emerald píše:Stačí si spraviť zálohu, ktorú potom vložíš do nového notebooku.

Choď na disku C:/ do Moje dokumenty a tam nájdi zložku Electronic Arts a v nej je zložka The Sims 3. Celú tú The Sims 3 zložku si buď skopíruj na USB alebo napáľ na DVD (pozor na veľkosť, určite si to skontroluj) no a po tom ako budeš mať nový notebook si doň nainštaluj všetky dodatky, ktoré máš aj momentálne v starom notebooku a po tom ako bude všetko nainštalované choď do dokumentov... a tam nájdeš zložku Electronic Arts a tam iba nahrať tú zložku The Sims 3 čo tam bude tou zo starého notebooku (ja zvyknem najskôr tú čo tam je vymazať a potom tam dať tú zálohovanú, nemám dobré skúsenosti s prepisovaním čiže ak tam tú čo tam je necháš a keď ťa PC vyzve tak dáš prepísať rovnaké súbory, nerobí to dobrotu, preto radšej vymazať) a teda dá sa iba zálohovať určité súbory, ale ja vždy zálohujem celú zložku aj som pozerala a aj na veľkých portáloch ako je napríklad MTS radia tiež celú zložku :unknown:
Pozor ak by si chcela doinštalovať nejaký iný dodatok čo teraz v starom notebooku nemáš, tak ten môžeš inštalovať až po vložení zálohy. Na to daj veľký pozor aby sa hra (dodatky a minidodatky) zhodovali inak ti bude celá záloha nanič :!:


Prepáč za neskoršiu odpoveď :oops:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Otázky a odpovede

Poslaťod Emerald » Pia 07 Mar 2014, 19:23

luky25 píše:Dobry den chcem sa opytat preco ked mam simika na univerzite a pride tak my neukazuje rozvrh ani nechodi na fakultu vobec nic.Uz som aj nainstaloval datadisk znova aj som vymazal priecinok s dokumentami shrou a stale je to to iste.Nic sa nedeje spravil som vsetko mozne.Prosim pomozte.


Ešte ako máš Simov doma v základnom susedstve, tak si v tabuľke vyberáš odbor, počet kreditov, ktoré chceš aby tvoj Sim počas pobytu na univerzite nazbieral a tiež či má študovať 1 alebo 2 semestre. Potom keď Sim príde na univerzitu tak v panely v pravo ako sú všetky tie záložky uvidíš tretiu z ľava, ktorá má ikonku toho promočného klobúku a v nej nájdeš všetky informácie o štúdiu Sima. Máš v tej záložke niečo napísané alebo ju máš prázdnu?

Takto by to malo vyzerať.
Obrázok
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Otázky a odpovede

Poslaťod lmlenm » Pon 01 Sep 2014, 16:04

Ahojte, prosim vas ako v the sims 3 vypnem starnutie len pre jedneho simika? je to vobec mozne? a dalsia vec, ako vyzeniem ducha z domu? nevidim ziadnu jeho urnu ani nahrobok,ktory by som mhoal deletnut a navyse tie biele oci v rodokmeni vyzeraju strasne, neda sa to nejako zmenit? dakujem za odpoved
lmlenm
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned 29 Jún 2014, 13:36
Pohlavie: Simka

Otázky a odpovede - neviditelný simík

Poslaťod Katenka » Sob 13 Dec 2014, 01:42

Ahoj, potřebovala bych prosím poradit, co mám dělat s neviditelnou siminkou. Může provádět všechny akce, ale konkrétně na ni nejde kliknout, protože tam prostě není. Jen diamant nad hlavou. Na netu jsem našla, že mám zkusit Debug Enabler. To jsem zkoušela a nefungovalo to.
Nevíte prosím, co s tím? Díky moc :)

Edit: Siminku se mi podařilo zviditelnit tím, že jsem jí přestěhovala. :)
Obrázok užívateľa
Katenka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Uto 04 Nov 2008, 22:07
Bydlisko: Česká republika
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia