Kupóny

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Kupóny

Poslaťod pat » Uto 09 Feb 2016, 22:15

Zdravím. Chcel by som sa spýtať, či by ste mi neporadili. Mám problém. Mám simku, ktorá má vlastnosť Šetrná, takže môže získavať kupóny a používať ich na lacnejšie nákupy. Lenže, keď nájde kupón na niečo, čo môže zakúpiť v kníhkupectve na nejakú inú knihu ako tie čo sú v kníhkupectve, kliknem v inventári na kupón > použít kupón, automaticky tým ide do knihkupectva, ale tá kniha sa mi tam nezobrazí, nedá mi možnosť zakúpiť si ju. Teda, len vtedy sa to stane, ak ten kupón je na inú knihu ako tie, čo v kníhkupectve sú. Napríklad získala kupón na Film noir, nebo jenom černobílý?za 865$, ale keď kliknem na ten kupón, že použít kupón, tak keď príde do obchodu, tak mi tam nedá zú knihu, aby som si ju zakúpil. Prečo? Ako získam kupón na takú knihu, ktorá je v knihkupectve, napr. Vražda v krasohlídkove, tak tú sa dá zakúpiť. Prečo?
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia