cz.thesims3.com, neda sa prihlasit s origin uctom

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

cz.thesims3.com, neda sa prihlasit s origin uctom

Poslaťod Fatall » Uto 03 Sep 2013, 14:11

Zdravim, mam taky mensi problem s registraciou do hry, z EA akcie Humble Bundle mam kody na Sims3. Nedari sa mi vsak prihlasit, na stranke http://cz.thesims3.com s mojim origin uctom, stale dostanem tuto hlasku :

https://www.thesims3.com/register.html? ... 0F44y94iqI.

skusal som to na 3 roznych PC v 3 roznych prehliadacoch vsade mi robi to iste, pisal som aj na EA suport kde mi poradili zalozit novy ucet, co nechcem kedze na mojom uz mam hry a chcem to mat pekne pokope, alebo vymazat cache prehliadacov ale to nepomohlo , nevie niekto co stym? :(
Fatall
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto 03 Sep 2013, 14:03
Pohlavie: Sim

Re: cz.thesims3.com, neda sa prihlasit s origin uctom

Poslaťod Totodile7625 » Pia 06 Sep 2013, 18:54

Ak Ti iným spôsobom nedokázali poradiť na technickej podpore EA, my s tým asi nič nezmôžeme. Asi by som ti poradil skúsiť iný prehliadač, ale to si už urobil.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia