Nekonečné ukladanie

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Nekonečné ukladanie

Poslaťod FairyLight » Str 28 Aug 2013, 13:49

Ahojte, v poslednom čase mám pri rodinách, za ktoré hrám napr. 3-4 dni problém, že mi nejdú ukladať. proste sa to stále len ukladá a aj tak sa to neuloží keď to zruším...
Don´t look back into the sun
FairyLight
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon 05 Nov 2012, 22:20
Bydlisko: CA
Pohlavie: Simka

Re: Nekonečné ukladanie

Poslaťod schnegy » Ned 01 Sep 2013, 19:06

Susedstva, v ktorych uz dlhsie hras a teda rodiny s dlhsou historiou, na velkom pozemku, mnoho downloadov apod. su narocne na pamat PC. Takisto, cim viac dodatkov, tym narocnejsie pre PC. Tato chyba sa vyskytuje aj ked mas malo volneho miesta na disku a jednoducho tie obrovske kopy dat nie je ako ulozit. Jedinym riesenim je ukladat velmi casto. Alebo kupit lepsi pocitac... Ja som mala podobny problem s rodinou po nainstalovani Tropickeho raja.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Nekonečné ukladanie

Poslaťod Emerald » Str 18 Sep 2013, 01:14

Veru, presne ako napísala Schnegy :)

A to ty ukladáš iba každé 3 - 4 dni??? :shock: Na lepších počítačoch odporúčam po každom dni a na slabších aj 2x za 1 simský deň :wink:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia