Padanie hry

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Padanie hry

Poslaťod a.j.k.a » Ned 28 Okt 2012, 16:12

Dobrý deň, v piatok som si konečne kúpila a nainštalovala 7 datadiskov k sims 3 a mám problém.
Normálne si spravím rodinu - 2 simíkovia/víly/, 2 kone, 2 psy a chcem ich nasťahovať do domu - nasťahujem a hra sa zasekne a spadne - že prestala reagovať. Už ma to štve, minula som na to dosť peňazí a ani zahrať si to nemôžem...

Stiahla som si aj jeden program, ktorý má odhaliť chybu v simse. A našlo.... ževraj mám starú alebo neaktualizovanú graf. kartu.
Tak som pozerala že akú mám a zistila som: ATI RADEON HD 3200 GRAPHICS a aktualizovať sa to nejako nedá :( :(

Už mám na to nervy, nevie čo s tým... Novú grafickú kartu kupovať nechcem, lebo sa tomu nerozumiem...

Neviete čím to môže byť? nebude stačiť ak odinštalujem nejaký dodatok alebo čo? VĎaka
a.j.k.a
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 16:02
Pohlavie: Simka

Re: Padanie hry

Poslaťod schnegy » Ned 28 Okt 2012, 17:01

Skus tu
http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
vybrat podla typu tvojho PC. Pri dalsej moznosti si mozes vybrat automaticku detekciu typu tvojej karty. Ovladac na grafiku sa musi dat stiahnut. Resp. co som pozerala, tak ta graficka karta je len integrovana, cize na hranie so 7 datadiskami velmi slaba. To bude skor problem. A ano, odinstalovanie niektorych z nich urcite pomoze. Mali by ste si zistit vzdy dopredu, ci vas pocitac ma dostatocne parametre na hranie hry, az potom kupovat 7 datadiskov...
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Padanie hry

Poslaťod a.j.k.a » Ned 28 Okt 2012, 17:27

ďakujem za radu, tak idem niečo odinštalovať... nechám tam len tie najlepšie a uvidím či to pôjde
a.j.k.a
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 16:02
Pohlavie: Simka

Re: Padanie hry

Poslaťod CandyEm » Pia 21 Dec 2012, 17:08

Ahojte, prosím pomôžte mi :( Stále keď zapnem hru, asi po pol hodine hrania sa mi vypne s tým, že "program Sims 3 prestal pracovať". V hre nemám žiadne módy a už som aj urobila falošnú preinštaláciu... Čo mám robiť?
"Want a sugar cube?" -Finnnick Odair.
I don't care he's a fictional character, I still want to marry him. <3
Obrázok užívateľa
CandyEm
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str 14 Mar 2012, 14:44
Bydlisko: Panem
Pohlavie: Simka

Re: Padanie hry

Poslaťod schnegy » Ned 23 Dec 2012, 01:16

Splna tvoj pocitac HW naroky?
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Padanie hry

Poslaťod MajiX » Uto 23 Apr 2013, 21:31

AJ ja mam problem s padanim hry. Vzdy ked ju zapnem tak po cca pol minute sa mi da sims-ko na listu a neda sa vobec hrat lebo stale musim klikat na ikonku a uz si neviem rady :cry: prosim helpnite mi :)
:plumbob: :plumbob: :plumbob: :plumbob: :plumbob: :plumbob: :plumbob: :plumbob: :plumbob:
MajiX
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto 23 Apr 2013, 21:28
Pohlavie: Sim


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť