Malé zvieratká v Pets

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Malé zvieratká v Pets

Poslaťod Morgana » Ned 23 Okt 2011, 17:14

Dobrý deň,

prepáčte ak to tu už bolo ale bude lepšie ak sa sama spýtam.

V sims 3: Pets píšu v nápovede že malé/ drobné zvieratká (ako hlodavce, vtáčiky a pod.) sa dajú získať alebo kúpiť veľmi ľahko. Ale ako a kde?

Zverimex nemám a netuším ako ho získať a cez mobil sa dá kúpiť jedine psík, mačka alebo kôň. Po prípade si asi nemôžem zaobstarať/vytvoriť zverimex. V prírode ich voľne neviem nájsť a neviem ktorý sused má aké zvieratko aby som si ho zaobstarala od neho. Aké spôsoby nadobudnutia takéhoto zvieratka existujú?

A je možné vytvoriť si dalšie zvieratko sama? Teraz píšem o väčších zvieratách a pridať ich do hry? teda aby mali vlastnosti ktoré im sama vytvorím :)

a je možné spáriť moju mačičku v kocúrom od susedky? :) Koho mačiatka to potom budú?
Morgana
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto 09 Aug 2011, 00:14
Pohlavie: Simka

Re: Malé zvieratká v Pets

Poslaťod Emerald » Ned 23 Okt 2011, 22:57

Malé zvieratká nájdeš buď v prírode a tam ich chytíš alebo si kúpiť v nákupnom móde tie klietky, teráriá... a podľa toho čo tí, ktorí už mali čas poriadne vyskúšať hru písali, by sa ti po kliknutí na klietku... mala zobraziť možnosť, kúpiť do nej zvieratko. Je tam asi 6 druhov rôznych klietok a terárií, preto si musíš správne zvoliť podľa toho či chceš vtáka, hada, hlodavca...

Zverimex je pre tých, ktorí si kúpili limitovanú edíciu hry a registrovali si ju na stránke EA. Chvíľu boli darčeky za registráciu sprístupnený aj tým, ktorí limitovanú edíciu hry nemali, tak si to registruj a zverimex nájdeš priamo v histórii prebratých súborov.

Ak si chceš vytvoriť zvieratko v miestnosti CAP, tak si ho vytvoríš iba s novou rodinou.

Zvieratká sa určite môžu spáriť aj s cudzími zvieratkami a bude to fungovať ako u Simov, mláďatko bude mať tak matku ako aj otca. No a keďže mláďatká sa rodia mačke, tak ich budeš mať ty. Keby bol kocúr tvoj a mačka susedkyna, tak by sa mačiatka narodili u susedky.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Malé zvieratká v Pets

Poslaťod Morgana » Pon 24 Okt 2011, 01:58

Vďaka, potvrdzujem, je to tak :) dajú sa pekne kúpiť v klietke.

Sú prístupné škrečky či dokonca aj veveričky :) lenže tieto malé zvieratká nemožno ovládať tak ako psíka alebo mačku :) len pre informáciu.

Tiež je dostupný papagáj Ara, simík ho môže nosiť pekne na ramene a tak :) a iné druhy, je na výber z troch v tých klietkach. Ara pekne lieta po dome a ak má viac "bydielok" tak bude pristávať z jedného na druhý.

Nedávno som v prírode zazrela jeleňa ale nedal sa chytiť, jedine pozorovať alebo pohladkať. Ale neskúšala som. Hľadám jednorožca, neviete kde ho približne asi nájdem?
Morgana
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto 09 Aug 2011, 00:14
Pohlavie: Simka

Re: Malé zvieratká v Pets

Poslaťod Emerald » Pon 24 Okt 2011, 20:08

Áno viem, že sa tie zvieratká nedajú ovládať. Ovládateľné sú iba psy, mačky a kone.

To s tými bydlami je super, že preletuje z jedného na druhé, to som ešte neskúšala :) Ako nosia Simovia vtáka na pleci som videla. Vo voľnej prírode sa dá napríklad chytiť aj vrana a tú tiež Simka nosila na pleci.

Jelene sa nedajú zdomácniť, ani medvedíky čistotné, písala som o tom v článku o prezentácii v Bratislave http://gamesims.sector.sk/the-sims-3/dodatky/domaci-maznacikovia/report-dojmov-hrala-som-domacich-maznacikov/

Neobjavuje sa stále na rovnakom mieste, ale skús tie pozemky, kde v noci nikto nie je, napríklad pri jazierkach a ja som zatiaľ videla, že sa ukázal iba v noci. V téme s fotkami z dodatku sú aj fotky takej žiary, podľa ktorej zistíš, že sa na tom mieste objavil jednorožec.
http://www.forum.gamesims.sk/viewtopic.php?f=26&t=1305#p137373
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Malé zvieratká v Pets

Poslaťod o.k » Str 28 Dec 2011, 20:29

ak mas mačku tak ti ich bude lovit mne ulovil kocur holuba,hada,koritnačku
Obrázok užívateľa
o.k
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Pon 13 Dec 2010, 18:27
Pohlavie: Sim


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 7 hostia