Otázky a odpovede

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Poslaťod breathee » Uto 27 Jan 2009, 20:53

Emerald, to susedstvo sa nebude odomykať po určitom čase hrania v tom prvom, ale podľa toho, čo som čítala a niekde som to tu aj písala už predtým, že sa to susedstvo odomkne po online registrácii hry na EA.
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod David » Uto 27 Jan 2009, 20:59

lol, oni chcu len zabezpečiť proti piratstvu, ale podľa mňa to do hry dostanu aj ty co nebudu mat originalku, aj ked neskor ale podla mna sa to obijde ako vzdy :D
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod oskar123511 » Uto 27 Jan 2009, 21:12

looool akoze nic v zlom vyvojarom, ze bez nich by sme ani nemali TS ale tot im nepomôže :lol: to sa ľahko obíde ale vidno že sa snažia :wink:
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Poslaťod breathee » Uto 27 Jan 2009, 21:15

však bez tej registrácie tú hru ani nebudeš môcť hrať, takže tak
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod David » Uto 27 Jan 2009, 21:19

a to prečo ? a kto nemá internet?? ako sa zaregistruje??? veď som čítal že nevyžaduje internetové pripojenie :D
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod breathee » Uto 27 Jan 2009, 21:23

ja som zas čítala niečo iné :D. možno to už zrušili, ja neviem.

a z otázkou, že čo tí čo nemajú net sa neobracaj na mňa, ale na EA :D
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Uto 27 Jan 2009, 21:24

aha tak to je dosť možné že teda vlastné susedstvo bude po registrácii, ale hlavné je že bude :wink:

a inak tamto je diskriminácia keby to bolo len pre ludí čo majú prístup na internet takže to nemôže byť pravda, že aj samotná hra sa bude dať hrať až po online registrácii na internete, navyše takú informáciu som ešte nikde nevidela
väčšinou je registrácia na to aby hráči do hry mohli dostať niečo špeciálne čo iný mať nebudú, ale pre hranie samotnej hry, tej hry ktorú kúpite v obchode to nemôže vyžadovať!

Edit: o registrácii cez internet sa písalo iba v súvislosti s prekročením povoleného počtu nainštalovaní hry
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod oskar123511 » Uto 27 Jan 2009, 21:41

No tak to si tiež myslím že je somarina že sa to nebude dat hrať bez netu. Ale ked som dobre pochopil Emerald, tak iba po registrácií sa bude dať vytvoriť vlastné susedstvo? To už sme tu niekedy riešili, že?
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Poslaťod Emerald » Uto 27 Jan 2009, 21:46

ja som reagovala na to čo napísal niekto vyššie s tamtou informáciou, ja som čítala to, že možnosť vlastného susedstva sa odomkne po zahraní si určitého času v maxis susedstve

myslím, že by bolo na mieste ak už sa posúva ten dátum vydania aby aspoň usporiadali jeden oficiálny chat o TS3 :roll:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod vika » Str 28 Jan 2009, 00:12

[quote="Emerald"]bohužiaľ musím s vami nesúhlasiť!
64 bitový procesor totiž teoreticky dokáže využívať až 16 TB (terabajt) RAM a takú podporu z operačných systémov má iba Vista
pretože Windows XP v klasickej podobe aká sa inštaluje do počítačov na bežné použitie je iba v 32-bitovej verzii a tá dokáže využiť maximálne niečo okolo 3,3GB takže ak máte v PC RAM 4GB a operačný systém Windows XP tak ju celú nepoužíva a máte ju tam zbytočne! 64-bitová verzi Visty to však hravo zvládne a s nainštalovaným service packom vám v pohode načíta a bude vedieť používať aj 6, 8 či 10GB RAM a to je rozdiel.
64-bitový procesor je silný, a tak je škoda dávať mu pomalý systém ktorý ho nevyužije! Treba mať v PC minimálne 4GB RAM a Vistu a získate ovela väčší výkon ako pri XP-čku :wink:

Edit: aj ja mám v notebooku XP a je to oveľa lepšie pretože Vista je ako keby stavaná pre výkon ktorý HW v notebookoch nemajú ani z ďaleka taký ako sa dá dostiahnuť správno kombináciou HW v počítači.

Ja mam praveze vykonny pc (stolovy, nie totebook), tu su parametre:
64-bitovy procesor (2x3GHz AMD X2)
4 GB pamate
graficka je nVidia GeForce 8xxx (8xPCI expres alebo 16x) teraz presne neviem kde to najst, mam linux....

Takze Vista ci XP?
Bojim sa ze s Vistou sa nebudem vediet stotoznit, ze je neprehladna....

EDIT:

este jedna otazka, robi sa/predava XP aj na 64-bitovy procesor?

diky moc za rady :)
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Str 28 Jan 2009, 01:54

jednoznačne Vista, a XP v 64-bitovej verzii je špeciálna edícia pre rôzne špecializované technické pracoviská takže tú by som vôbec neriešila, pretože je to pre teba ako obyčajného používateľa PC zbytočné!
a Vista zase nieje od XP až natoľko odlišná, je to stále Windows aký poznáme už celé roky a vždy sa dá upraviť tak, že je od XP na nerozoznanie, tie rôzne bočné a horné panely sa dajú odstrániť a už máš to na čo si bola zvyknutá!

pre príklad ja mám Vistu a z určitého dôvodu som musela vybrať jednu RAMku takže mám v PC momentálne iba 2GB a The Sims 2 mi ide so všetkými datadiskami, minidatadiskami aj kopou downloadov bez problémov a aj načítavanie je krátke, žiadne také že by som si za ten čas stihla uvariť večeru :lol: spustenie hry trvá cca 2 až 3 minúty a to až do domu, nestopovala som to na to si nepotrpím :roll:
a celkovo mám PC priblyžne rovnaký ako ty, mám iný procesor (PC je nový mám ho mesiac) takže to viem porovnať a do tvojho PC je jednoducho škoda dávať XP :cry:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod vika » Str 28 Jan 2009, 13:32

dik moc, ja ho mam rok a hra mi na nom ide celkom fajn ale nie tak dobre ako by mohla ist podla parametrov pc :( lebo to mam na 34-bitovom XP.
No tak to skusim ked sa ta Vista da tak ponastavovat ako XP , ja totiz nemam moc rada zmeny v operacnych systemom , vzhlade a tak lebo nie som moc zdatny clovek ohladom pc tak ked sa uz nieco naucim,nechce sa mi zacat odznova v niecom inom :(
Si mi pomohla sa v tom zorientovat, tak poviem priatelovi ze nech to tak fukne ked budeme menit cez vikend dosku.
Dik :D
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Poslaťod Silva » Str 28 Jan 2009, 13:50

mam otazku tak trochu mimo... datum uverejneny na stranke ako datum vydania je datum pre europu ci ameriku?
First sin tastes the best...
Obrázok užívateľa
Silva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2157
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 22:17
Bydlisko: Šedé mesto
Pohlavie: Simka

Poslaťod breathee » Str 28 Jan 2009, 14:04

keď je stanovený istý dátum, tak platí aj pre USA aj pre Európu rovnako

ale vyzerá to tak, že 20.februára sa ešte nedočkáme, keď teda EA vydanie odložia
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod vika » Str 28 Jan 2009, 14:19

este to nikto oficialne nepotrvdil, teda to odlozenie terminu ....kedze uz sa to blizi mali by s tym nieco urobit, bud ohlasit alebo potvrdit datum a nie nas tu napinat a potom budem velmi sklamana :?
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 hosť