The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Vaše prvé reakcie na nový dodatok sú:

Pozitívne
65
92%
Negatívne
6
8%
 
Celkom hlasov : 71

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Tomak » Štv 04 Mar 2010, 16:22

Budú tam aj doktori, to je zaujímavé a celkom to tam chýbalo, inak zasa preklad "za milión" - Povolanie snov.

A nový screen:
http://gamesims.sk/pictures/galeria/amb_05.jpg

Edit: Už mimochodom oficiálne potvrdený datadisk.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Emerald » Štv 04 Mar 2010, 16:25

Ale veď ambícia je niečo iné :lol: zrejme by potrebovali slovník cudzích slov :lol:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Darkmanes » Štv 04 Mar 2010, 18:10

Som zvedavý... možno to konečne trocha viac oživí susedstvo :wink: ...
I will dream like the God,
and suffer like all dead children...


Rúško nekonečnej tmy sa zaťahuje,
život z môjho srdca si vynucuje,
posledná smrteľná rana do srdca,
uvidím už len mŕtveho svätca.
Obrázok užívateľa
Darkmanes
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 222
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 19:46
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Max » Štv 04 Mar 2010, 20:50

mne by sa pacilo, ak by sa mohol simik od malicka zaujimat v nejakej oblasti a neskor by sa od toho odvinulo aj jeho povolanie, teda v detstve by mal nejaky konicek ako v TS2, napr. by hral na husle a potom by sa z neho stal znamy hudobnik a mohol by davat podpisy... atd :)
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod David » Štv 04 Mar 2010, 22:04

* For the first time ever, you control your Sim’s actions and interactions while they’re on the job.
* Be a hero or mess with the neighbors as a firefighter, private investigator, doctor, ghost hunter, and more!
* Choose how your Sim’s career progresses—will they work for good or evil, pursue creative endeavors, rise to success as a mogul, or shirk responsibility as a slacker?
* Your Sim’s on-the-job choices now change their town and affect other Sims as well. Modify the town’s structure as an architect or set neighborhood fashions as a stylist.
* Enjoy all-new skills and activities! Master the arts of inventing, sculpting, and tattooing, and use your skills to earn Simoleons.

mohol by to niekto prelozit ? :D komu sa chce ja moc po anglicky neviem :D

a keby mal niekto casu nazvys nejaky rozhovor :D
The official EA press website (brought to my attention by Sims Galore) released a short Q&A regarding the second expansion pack for The Sims 3. I hope they’ll answer whether this will open up the existing rabbit holes, but some reason I think they are skipping that question because I don’t believe they will…

QUESTION: Can you tell us a little bit about The Sims 3 Ambitions.

The Sims 3 Ambitions allows players to control their Sims while they are at work in a variety of new careers. Instead of sending your Sims off to work all day, The Sims 3 Ambitions lets you pick a career like firefighting, investigator, architect, ghost hunter, stylist or doctor and then guide your Sim to make choices and succeed (or fail) every step of the way. You can also make your Sim a tattoo artist, sculptor or inventor.

QUESTION: Just how popular are careers with the fans? Is this something they have been asking for?

Career gameplay is something we’ve wanted to do for a long time and it’s something that our players consistently request. We always strive to do something new that hasn’t been seen in The Sims before. We’re especially excited about the fact that the in-depth careers really offer something for all types of players. Storytellers will love solving mysteries as an investigator or resolving the problems of the afterlife as a ghost hunter. The “gamers” will enjoy being the hero as a firefighter and saving civilians as the doctor. The team cannot wait to see what the Builders and Sim creators make with architect and stylist careers.

There’s a lot of depth and variety here for every type of Sims player.

QUESTION: Exactly how does the career based gameplay work in Ambitions?

The Sims 3 Ambitions is about your Sim’s personal venture. Each career presents a unique experience.

Firefighters need to develop relationships and maintain their equipment while at the firehouse. But as soon as that alarm rings they need to get to the fire, clear rubble piles, carry out children, stop gas leaks, put out the flames, and be the hero. Your town may fall victim to small fires, huge infernos, and even earthquakes.

Stylists will be hired by neighbors to offer fashion advice and provide partial or complete makeovers. You can choose to make Sims look really good or just terrible. It’s a lot of power to put in the hands of our more deviant players, but the ability to give the entire town a facelift is fantastic. And profitable!

Using the tattoo chair in game (or at the local Salon) your Sims can tattoo their neighbors with both fantastic and questionable body art, for a price, of course.

The Tattoo System is an incredibly powerful new creative tool for our players. Players can apply multiple tattoos in up to five layers, scale them, change the colors, and even modify opacity. Players can also upload and share these tattoos on the exchange, giving our community yet another creative outlet.

There’s a lot of variety!
Obrázok
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Lincey » Štv 04 Mar 2010, 22:29

tak veeeeeeelmi volný preklad toho prvého, predpokladám, že to bude dosť zle, a Emerald ma zahrabe pod čiernu zem, ale chcela som to iba skúsiť. Tak ma prosím neukameňujte, anglicky moc neviem.

-Vôbec prvýkrát kontrolujete interakcie a akcie vašich Simov, kým sú v práci
- Buď hrdina, alebo ? so susedmi ako hasič, súkromný detektív, doktor,lovec duchov a iné!
- Vyberte si ako bude kariéra vášho Sima postupovať- bude pracovať pre dobro, alebo zlo, sledujte kreatívne úsilie, postupuje k úspechu ako magnát, alebo sa vyhýba zodpovednosti ako leňoch?
-Tvoj Sim si v práci vyberá teraz ako zmení svoje mesto a bude vplývať na ostatných Simov. Zmeniť štruktúru mesta ako architekt alebo navrhnúť susedom módu ako stailista.
- Užite si všetci nové činnosti a zručnosti! Majster umenia, sochárstvo a tetovanie, využi svoje schopnosti na zarobenie Simoleonov.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod schnegy » Štv 04 Mar 2010, 23:03

wow :shock: Akoze ked som to uvidela, bolo to pre mna mierne sklamanie, lebo volny cas ma prilis nebavil ale vidim, ze toto bude o niecom inom. Znie to fakt dobre, som zvedava, ci takto budu riesene len nove polovlania. Ale asi ano, lebo o starych sa nepise nic... No vyzera to, ze pribudne viac novych moznosti v gameplay a to je vzdy len a len dobre. Tie tetovania budu super, som zvedava ako to bude vyzerat v reali :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Emerald » Štv 04 Mar 2010, 23:15

Lincey to je v pohode, ďakujem za pomoc. Ten čo si preložila už prekladať nebudem, myslím že je to preložené celkom dobre. Moja chyba, že som tu nebola a hlavne nehľadala články.
Ten druhý článok už prekladám, tak si nemusíte robiť starosti. Snažím sa čo najrýchlejšie.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod schischa » Pia 05 Mar 2010, 00:31

Pardon, ak som niekomu vyfukla job, ale uz som to prelozila, tak to sem dam :) hadam je to zrozumitelne :oops:

* Vôbec po prvýkrát môžte ovládať činnosti a interakcie Simov zatiaľ, čo sú v práci.
* Buďte hrdinom alebo obťažujte susedov ako hasič, súkromný detektív, doktor, lovec duchov a mnohé iné!
* Vyberte si, ako sa bude kariéra vašich Simov vyvíjať - budú pracovať pre dobro alebo zlo, vynakladať kreatívne úsilie, dosiahnu úspech ako magnáti, alebo sa budú vyhýbať zodpovednosti ako lajdáci?
* Voľba zamestnania vašich Simov zmení ich mesto a ovplyvní aj iných. Pozmente štruktúru mesta ako architekt, alebo udajte módny štýl vášmu susedstvu ako stylista.
* Užite si všetky nové zručnosti a aktivity! Ovládnite umenia vynálezov, sochárstva a tetovaní, a využite vaše zručnosti na zarábanie Simoleonov.



Oficiálna stránka EA vypustila na verejnosť krátke interview ohľadne druhého dodatku k hre The Sims 3. Dúfam, že nám to odhalí tzv. "králičiu noru", ale z nejakého dôvodu si myslím, že sa tejto odpovedi stále vyhýbajú...


Q: Mohli by ste nám povedať niečo o The Sims 3: Povolania snov?


The Sims 3: Povolania snov dovoľuje hráčom ovládať Simov, pokým sú v zamestnaní, ktorých pribudlo mnoho. Namiesto posielania Simov do práce na celý deň, vám TS3:PS dovolí vybrať si kariéru hasiča, detektíva, architekta, lovca duchov, stylistu alebo doktora, a viesť vášho Sima vo vyberaní si a úspechu (alebo neúspechu) v každom kroku. Takisto sa váš Sim môže stať tetovačom, sochárom alebo investorom/akcionárom.


Q: Aké populárne sú kariéry medzi fanúšikmi? Je to práve to, čo si priali?

Ovládanie Simov pokiaľ sú v zamestnaní je niečo, čo sme plánovali už dlhšiu dobu a naši hráči si to takisto žiadajú. Stále sa snažíme vytvoriť niečo nové, niečo, čo v hre ešte nebolo. Obzvlášť sa tešíme tomu, že nové kariéry skutočne poskytujú niečo pre všety typy hráčov. Rozprávkari/Tvorci príbehov budú milovať riešenie záhad ako detektívi alebo objasňovanie problémov života po smrti ako lovci duchov. "Hráči" si užijú to, že sa stanú hrdinmi ako hasiči alebo budú zachraňovať životy na poste doktorov. Náš tím sa už nevie dočkať prác staviteľov a tvorcov Simov na pozíciach architektov a stylistov.
V hre je mnoho možností pre každý jeden typ hráča hry The Sims.



Q: Ako presne funguje ovládanie Sima v zamestnaní v Povolaní snov?

TS3:PS je o osobnom dobrodružstve vašich Simov. Každé zamestnanie predstavuje unikátne skúsenosti.

Hasiči potrebujú rozvíjať vzťahy a udržiavať svoju výstroj, zatiaľ čo sú na požiarnej stanici. No v okamihu ako zazvoní výstražná signalizácia, sa musia dostať k ohňu, odstrániť hromadu trosiek, vyniesť z domu deti, zastaviť únik plynu, zahasiť plamene a byť hrdinom. Vaše mesto sa môže stať obeťou malých požiarov, veľkých pekiel a dokonca aj zemetrasení!

Stylistov si najmú vaši susedia, aby im poradili v móde a poskytli čiastočnú alebo kompletnú úpravu vzhľadu. Môžte si vybrať, či chcete, aby vaši Simovia vyzerali skutočne dobre, alebo jednoducho príšerne. Možnosť drobne upraviť vzhľad celému mestu je fantastická. A výnosná!

Používaním kresla na tetovanie v hre (alebo v lokálnom Salóne) môžu vaši Simovia tetovať svojich susedov s fantastickým, ale aj pochybným body artom. Za nejakú cenu, samozrejme.

Tetovací Systém je neuveriteľne mocný nový kreatívny nástroj pre našich hráčov. Hráči môžu použiť viacnásobné tetovanie až do piatich vrstiev, oškrabať ich, zmeniť farby a dokonca zmeniť nepriesvitnosť. Takisto je možné tetovania uploadnuť a zdieľať.

Je tak veľa možností!
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Emerald » Pia 05 Mar 2010, 00:39

No už to mám preložené aj ja, práve som to sem išla dať, tak nič :)
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Darkmanes » Pia 05 Mar 2010, 01:04

Mňa zaujíma pár vecí, napr. :
Architekty a Stylisti. Či budem môcť robiť vlastné účesi, alebo používať len tie ktoré su v hre. A architekt, myslia že budem robiť niekomu dom? :)

Detektív - čiže, po prvý krát budú v TS vraždy?! :shock: :D Ak hej, to bude bomba! :twisted: :lol: Ale typujem že to bude skôr o tom ako malé decko stratilo medvedíka niekde v lese :cry: ...
I will dream like the God,
and suffer like all dead children...


Rúško nekonečnej tmy sa zaťahuje,
život z môjho srdca si vynucuje,
posledná smrteľná rana do srdca,
uvidím už len mŕtveho svätca.
Obrázok užívateľa
Darkmanes
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 222
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 19:46
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Emerald » Pia 05 Mar 2010, 01:24

No my vieme iba to čo je v článkoch, takže ak si tam na svoje otázky nenašiel odpoveď tam, tak si na ne musíš počkať.

Inak mňa dosť zaujali tie zemetrasenia a požiare. Zdá sa, že horieť nebude iba gril niekde na záhrade, pretože "inferno" znamená veľký nekontrolovatelný požiar čiže napríklad lesa, továrne... No a zametrasenia :shock: sa zrejme inšpirovali prírodnými katastrofami, ktoré bičujú Zem v posledných rokoch čoraz častejšie. Meteority padali už v TS2 takže tým sa v TS3 zrejme vyhnú a obrovské roboty z vesmíru, ktoré poznáme zo SimCity zrejme tiež vynechajú :lol: no tie zemetrasenia ma naozaj velmi prekvapili. Ešte mi napadlo tsunami a tornádo :slap: ale to by museli pridať aj počasie.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod David » Pia 05 Mar 2010, 09:27

tak vyzera to nakoniec celkom dobre dik za preklad a uz sa na to aj trocha tesim :D a inak potom by mohli pridat to pocasie a tsunami, tornado by tam tiez mohli dat bolo by to zaujimave :D inak na tie zemetrasenia som zvedavy
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Darkmanes » Pia 05 Mar 2010, 10:13

Emerald píše: Ešte mi napadlo tsunami a tornádo :slap: ale to by museli pridať aj počasie.


Heeej... ale aj tornádo bolo v Simcity, tak isto aj sopky :) :D ... ale to môžme asi snívať tiež. :lol: Si predstav že si hráš, a odrazu príde tornádo ktoré ti totálne zničí dom, alebo ti ho od odnesie niekam do výšin :lol: .
I will dream like the God,
and suffer like all dead children...


Rúško nekonečnej tmy sa zaťahuje,
život z môjho srdca si vynucuje,
posledná smrteľná rana do srdca,
uvidím už len mŕtveho svätca.
Obrázok užívateľa
Darkmanes
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 222
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 19:46
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Emerald » Pia 05 Mar 2010, 14:34

Ja si ani tie velké požiare a zemetrasenia neviem predstaviť v takej mierumilovnej hre ako je TS3. Inak si môžeme byť takmer na 100% istý, že kým nebudeme mať v našej rodinke hrdinu požiarnika tak žiadne plamene ani trasúci sa kredenc nebude. Je to síce nepochopitelné, no kto príde a odstráni zdemolovaný dom keď nie náš požiarnik Sam? :lol:

Btw mne v TS3 ešte ani raz nehorelo :cry: ani zlodej neprišiel - čo bude zase práca pre vyšetrovateľov zrejme.

Inak any ste si nemysleli, tak mne sa tá idea nového datadisku páči, no tie živelné pohromy ma trochu vykolajili. Zdá sa mi to nevhodné do TS3.

Mne sa páči napríklad, že budem môcť byť architektka alebo štylistka, keď už celé susedstvo nemôže byť moje tak si ich aspoň zmením na vlastný obraz :twisted:

A umelci a vynálezci sú tiež moje obľúbené, v TS2 sa mi to páčilo. Dúfam, že tak ako bolo v tom článku naznačené, že sa budú poskytovať služby za peniaze tak aj sochy, obrazy a vynálezy sa budú dať predávať.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia