The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Vaše prvé reakcie na nový dodatok sú:

Pozitívne
65
92%
Negatívne
6
8%
 
Celkom hlasov : 71

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Darkmanes » Pia 05 Mar 2010, 14:41

Prečo tie pohromy sa nehodia do TS? :D Mne práveže to sa najviac páči :D aspoň sa to tam oživí! :twisted: Bude to tam vyzerá ako v "Deň potom" :D hmmm... samozrejme preháňam :oops: :lol: .

Dúfam že to tak nedokaličia ako WA :( , lebo toto ma naozaj zaujalo :D som netrpezlivý na ďaľšie novinky! :fist: :D Mimochodom, možno som to prehliadol, možno to už niekto písal ale neviete kedy to má výjsť??? Približne... :D
I will dream like the God,
and suffer like all dead children...


Rúško nekonečnej tmy sa zaťahuje,
život z môjho srdca si vynucuje,
posledná smrteľná rana do srdca,
uvidím už len mŕtveho svätca.
Obrázok užívateľa
Darkmanes
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 222
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 19:46
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod David » Pia 05 Mar 2010, 15:22

1.juna 2010 :D ale neviem ci USA ci aj v EU
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Emerald » Pia 05 Mar 2010, 16:02

Ja som videla aj dátum 4. júna takže zrejme 1. júna iba v USA, necháme sa prekvapiť. Dnes by vraj malo vyjsť prvé video tak napäto očakávam :)
Edit: tak som ani dlho nemusela čakať :lol:

!!!VIDEO!!!

http://www.youtube.com/watch?v=sUFeiW1MJlw&feature=player_embedded

Edit 2: tu je ešte niečo po česky http://www.thesims3.com/community/news.html?selMonth=2&selYear=2010#-1961898611
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod David » Pia 05 Mar 2010, 16:35

vyzera to celkom dobre avsak casom ma to potom omrzi :D
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod simsmaniak » Pia 05 Mar 2010, 17:21

To video je perfektné! Tento datadisk vyzerá byť fakt dobrý! Teším sa naň. :D
I LOVE TS3 - môj blog http://thesimstown.blog.cz/
"Babka uhnite! A babka uhnila."
Obrázok užívateľa
simsmaniak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 101
Registrovaný: Pon 04 Aug 2008, 17:54
Bydlisko: Martin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Tomak » Pia 05 Mar 2010, 18:14

A tu je toto video v češtine - http://www.youtube.com/watch?v=6Psrrj4bd8o

Ozaj, existuje na Slovensku názov "tatér" pre človeka, ktorý robí tetovania? :roll: Lebo aj toto tam bude, ak ste niektorí nepostrehli.

Och, koľko prekladov odrazu, už jeden článok pomaly mám a teraz tieto tu, uvidím, čo všetko použijem. Škoda, že nebudeme na GS expresní, novinky o Povolaní snov (PS) budete vidieť už na novej stránke.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Darkmanes » Pia 05 Mar 2010, 19:36

To video vyzerý vážne super! :D Len tak mediz rečou, v normálnom TS3 sa dá podpáliť komplet dom ako to bolo vo videu? Že horela aj strecha a tak? :) Lebo niekde som počul že hej, ale ešte som to nikde nezachitil a čo u mňa horel šporák to som hneď zahasil :D ...
I will dream like the God,
and suffer like all dead children...


Rúško nekonečnej tmy sa zaťahuje,
život z môjho srdca si vynucuje,
posledná smrteľná rana do srdca,
uvidím už len mŕtveho svätca.
Obrázok užívateľa
Darkmanes
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 222
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 19:46
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod simsmaniak » Pia 05 Mar 2010, 19:38

Ja som čítal, že sa bude dať ovládať priamo aj simík čo je v robote. Alebo že keď budeme mestským architektom, môžme úplne pretvoriť susedstvo. To by bolo super! :D :lol:
I LOVE TS3 - môj blog http://thesimstown.blog.cz/
"Babka uhnite! A babka uhnila."
Obrázok užívateľa
simsmaniak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 101
Registrovaný: Pon 04 Aug 2008, 17:54
Bydlisko: Martin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Emerald » Pia 05 Mar 2010, 19:51

Veď to bolo v tých článkoch čo tu dal David a baby ich preložili. Že sa bude dať meniť mesto a keď budete štylista tak budete môcť zase meniť ostatných simov - zrejme make-up, oblečenie - no vlastne tak ako to bolo v TS2 Open for business.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod simsmaniak » Pia 05 Mar 2010, 20:17

Áno bolo to tam v tých textoch...Ale je to dobre. Mne sa to páči! :D
I LOVE TS3 - môj blog http://thesimstown.blog.cz/
"Babka uhnite! A babka uhnila."
Obrázok užívateľa
simsmaniak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 101
Registrovaný: Pon 04 Aug 2008, 17:54
Bydlisko: Martin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Instead » Pia 05 Mar 2010, 20:34

To video bolo úplne perfektné. Najskôr som myslela že to bude niečo na spôsob Free Time, ale už to tak ani nevyzerá. Fakt to vyzerá dobre.. Zdá sa že maxis vymyslel niečo nové! :D Už sa teším hlavne na povolanie detektíva :wink: :lol:
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod schnegy » Pia 05 Mar 2010, 22:51

Tam bola casova brana? :-|
Vyzera to vazne zaujimavo... Zda sa, ze prechadzaju s tymi datacmi na viac interaktivny sposob hrania, to je fajn aj ked WA este stale nemam ale asi si to uz kupim, ak ma vyjst dalsi dodatok.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Emerald » Pia 05 Mar 2010, 22:57

Hlavne zrejme pozerajú vela filmov (alebo vela filmov pozerám ja :oops: ) tá brána mi zase pripomína film Noc v múzeu 2 tam sa cez takú bránu, ale v kameni dostali do nášho sveta bojovníci z minulosti.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod David » Sob 06 Mar 2010, 10:24

mate niekto znalost nemciny? lebo google prekladac to preklada strasne

Werden die bereits vorhandenen Jobs durch die neuen Features beeinflusst/verbessert?

Ja! Einige Karrieren aus Die Sims 3 werden durch Die Sims 3 Traumkarrieren verbessert. Die neue Arzt-Karriere baut auf der Medizin-Karriere aus Die Sims 3 auf und bringt neue Aufgaben außerhalb des Krankenhauses mit sich. Dazu gehören zum Beispiel kostenfreie medizinische Behandlungen, Impfungen und die Vergabe von fragwürdigen Medikamenten an die Bevölkerung.

Wir haben zudem so genannte “Fähigkeiten-Karrieren” hinzugefügt, so dass Angler, Erfinder, Schriftsteller und andere sich nun als Selbstständige im Rathaus registrieren lassen können.

Außerdem gibt es nun in der Stadt ein Versandhaus, in dem selbst kreierte Gemälde oder Fundstücke wie Edelsteine zu Geld gemacht werden können.

Des Weiteren haben wir das Immobiliensystem, mit dem Gebäude auf Gemeinschaftsgrundstücken erworben werden können, überarbeitet. Der Spieler kann nun jedes Gemeinschaftsgrundstück im Spiel kaufen und es dann nach seinem Geschmack verändern und verbessern, um sich so eine langfristige Einnahmequelle zu sichern. Das Spiel hat einfach für jeden etwas zu bieten!


Im Vergleich zum Die Sims 2-AddOn Open for Business liegt das Augenmerk bei Traumkarrieren nicht auf das Eröffnen und Führen eines eigenen Geschäftes, sondern auf die persönlichen Wagnisse der Sims, die jeweils von den verschiedenen neuen Karrieren angesprochen werden.

Der Detektiv beispielsweise hat verschiedene meist unmoralische Möglichkeiten Beweise zu sammeln. Er kann andere Sims bestechen oder sie verprügeln, in fremde Häuser einbrechen und dort Sachen klauen, nur um an die nötigen Beweise zum Lösen des Falls zu kommen.

Der Erfinder sammelt seine Materialien auf Schrottplätzen zusammen, weshalb es manchmal auch nötig ist, ganze Müllberge in die Luft zu sprengen. Mit Hilfe des “Mülls” kann er dann neue Objekte zusammenschrauben, wie zum Beispiel einen Hygieneteppich, der das Hygienebedürfnis des Sims verbessert, der über ihn geht. Aber auch Spielzeug, Zeitmaschinen oder auch Roboter sind möglich. Skulpteure hingegen müssen nicht erst auf die Mülldeponie, um Kunstwerke zu erschaffen. Alles, was sie benötigen, sind Blöcke aus Ton, Holz, Eis oder Metall.

Der Architekt kann einberufen werden, wenn eine Familie beispielsweise ein Zimmer für ihr Baby haben möchte. Dieser und andere Berufe bringen eine ganze Menge neuer Gelegenheiten und Aufträge mit sich, die sich auf die einzelnen Bedürfnisse der Familien und der Nachbarschaft richten.

Der Associate Producer von Die Sims 3 geht auch auf neue Features außerhalb der Karrieren ein. So war es bislang nicht möglich kleine bzw. große Veränderungen an der Nachbarschaft vorzunehmen, ohne dass man sich mit dem Erstelle-eine-Welt-Tool auseinandersetzen musste. Mit Traumkarrieren könnt ihr nun im “Stadt bearbeiten”-Modus größere Veränderungen an der Nachbarschaft verrichten, wie beispielsweise neue Nachbarschaftsdekorationen platzieren oder ganze Grundstücke verschieben! Im Baumodus kehrt die Funktion zurück, verschiedene Bereiche eines Daches mit unterschiedlichen Winkeln zu versehen. Außerdem gibt es ein Wiedersehen mit mehrstöckigen Säulen. Als neue Objekte werden unter anderem Motorräder und Trampoline genannt.
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Ambitions / Povolanie snov

Poslaťod Emerald » Sob 06 Mar 2010, 15:33

Ja sa pokúsim :oops: nemčinu som nevidela asi tri roky, ale pozerám že tomu ako tak rozumiem :lol:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia