The Sims™ 3 World Adventures / Cestovná horúčka

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod Bambi » Str 05 Aug 2009, 13:44

tak suhlasim...originalita žiadna a myslim, že to bude podobne aj s ostatnými datačmi. Jediné, čo ma na ňom zaujalo je ten Egypt. Takže ešte vážne pouvažujem o jeho kúpe...uvidím, keď budú ďalšie obrázky ale zatiaľ som sklamaná
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod Emerald » Str 05 Aug 2009, 21:06

Inak by ma zaujímalo či tam pôjdu na dovolenku alebo to bude ako nové susedstvo, že ak tam niekoho nasťahujete tak iba tam s ním budete musieť hrať. Dáke sú chaotické tie informácie.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod pepek92 » Str 05 Aug 2009, 21:07

Mňa teda zaujala skutočnosť, že je to necelý týždeň, čo je o datadisku oficiálne info a už je tu aj predobjednávka (zatiaľ na Xzone): http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2522

V prvním přídavku budou moci naši Simíci opravdu na chvíli opustit všední život v Sunset Valley nebo Riverview a vydat se za novými zážitky do exotických destinací. Připravena pro ně budou hned tři zajímavá místa: Simíci mohou uskutečnit dobrodružnu výpravu mezi pyramidy ve starobylém městě Al Simhara v Egyptě, prožít romantickou dovolenou ve francouzském Champs Les Sims nebo poznat dávná tajemství a umění dálného východu v čínské osadě Shang Simla. Na svých cestách budou mít Simíci příležitost hledat ztracené poklady dávných dob, učit se prastarým dovednostem a řemeslům a poznávat nové přátele z cizích zemí.
Obrázok užívateľa
pepek92
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 00:07
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod Max » Str 05 Aug 2009, 21:11

to fakt nemaju lepsie napady? najprv sa mi to zdalo celkom dobre, ale z toho popisu co pridal pepek, mi to pripada ako keby iba zmenili nazvy z Bon Voyage..
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod Tomak » Str 05 Aug 2009, 22:07

Aj mne to príde veľmi ako Bon Voyage, tu je sk preklad z oficiálok:

Dobrodružstvo je za rohom...
V The Sims™ 3 Cestovná horúčka vezmete svojich Simov na ich životné dobrodružné výpravy. Doveďte ich k veľkému bohatstvu, alebo na pokraj zatratenia. Vydajte sa s nimi na exotické miesta, kde môžu hľadať skryté poklady. Pokiaľ uspejete, objavíte nové schopnosti, charakterové vlastnosti a odmeny pre hráčov. Preskúmajte starobylé hrobky v pyramídach Egypta, osvojte si bojové umenie Ďalekého východu a nájdite bohatú kultúru a slávne pamätihodnosti Francúzska. Dobrodružstvo čaká za rohom — čo vaši Simovia nájdu?

VLASTNOSTI
• Prijímajte výzvy, hľadajte poklady, objavujte tajomstvo skrytých jaskýň a mnoho ďalšieho.
• Skúmajte slávne pamiatky Číny, Egypta a Francúzska.
• Naučte sa nové schopnosti, ako je fotografovanie, a využívajte nové príležitosti.
• Stretnite sa s novými Simami na exotických miestach a zoznámte sa s ich kultúru.
• Prispôsobte si domovy Simov novými štýlmi a artefaktami z ich ciest.
• Získajte bonusové SimBody v hodnote $10 pre nákup v The Sims 3 Store.
Budú predstavené ďalšie onlinové funkcie.

Inak ten Xzone ma tiež prekvapil, akurát som to dnes tiež objavil, nedávajú vysokú sumu.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod pepek92 » Str 05 Aug 2009, 23:00

Keď už chcú kopírovať Bon Voyage... tak aspoň to počasie tam hodiť môžu :lol: alebo aspoň možnosť kúpať sa v mori
Obrázok užívateľa
pepek92
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 00:07
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod Integra » Štv 06 Aug 2009, 13:17

mne sa na WA paci to ze realne oblasti tam budu , nie ako v Bon Voyage ....ostrov twikki , vesnice takemizu , trojhorsko ci tak nejak :lol:
I used to be an adventurer like you then i took an arrow to the knee
Obrázok užívateľa
Integra
Starec
Starec
 
Príspevky: 1221
Registrovaný: Uto 23 Jún 2009, 13:34
Bydlisko: Vreckany :)
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod Tomak » Štv 06 Aug 2009, 21:09

Skôr reálne krajiny, oblasti možno ani nie.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod tamuska » Pia 07 Aug 2009, 13:09

neviem teraz presne posudit ci to bude zly alebo dobry datadisk..to sa uvidi ked vyjdu podrobne informacie...viac veci co tam bude teraz je to tak trosku zhrnute...ale tak podla mna kazdy datadisk ma nieco do seba a asi aj preto sa oplati aj kupit,...stale nieco nove do hry...je len plus
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod scout89 » Pia 07 Aug 2009, 19:51

mne sa zase celkom páči, že aspom boli pri vyberaní tých destinácii originálni. tak egypt a francúzko mi prídu zaujmavejšie ako tropický ostrov a hory.. ale inak mám pocit že sa len chceli vyhnúť tomu aby spravili more.. tak som zvedavý, či hádam správne.. aj tak si ale myslím že mohli radšej spraviť kombináciu nightlife a podnikania a pridať radšej do hry normálne obecné pozemky.. na datadisk s destinaciami je podla mňa moc skoro, mohli radšej vylepšiť niečo, čo v ts3 nieje
scout89
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pia 07 Aug 2009, 19:17
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod sH0rTy_ » Sob 08 Aug 2009, 13:31

Ako som čítal tak ma to veľmi zaujalo...bude to vydané pred Vianocami takže každý kto bude chcieť si to zapraje ako darček...takťiež ma veľmi oslovilo to francúzsko určite si tento prvý datáč kúpim...Ja mám také štastie pretože mám v strede roka narodky ciže určite budem mať všetky datadisky-aspoň dúfam-

A chcem podotknúť toto:
• Získajte bonusové SimBody v hodnote $10 pre nákup v The Sims 3 Store.

takže minidatadisky asi nebudú :(
sH0rTy_
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Pia 17 Júl 2009, 13:00
Bydlisko: Prešov,Slovensko
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod vika » Sob 08 Aug 2009, 14:46

tento datac znie zaujimavo, ale je fakt ze mi pripomina BV z TS2, co by som skor cakala ze daju nieco ine, ako zabavu alebo nieco take.... Ale zatial ma to zaujalo, uvidime co bude dalej.....
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod Maggi » Sob 08 Aug 2009, 14:48

Fakt sa mohli posnažiť a ak nemajú napády nech príjmunových ľudí s nápadmi...lebo fakt neviem :roll: Jediné čo ma láka je ten Egypt a kvôli tomu si kupovať hru opäť za nekresťanské eurá? :slap:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod Brett » Sob 08 Aug 2009, 22:35

scout89 píše:... zaujmavejšie ako tropický ostrov a hory...

No ale tak mohli Simíkovia mať horskú chatu. Navyše sa mohli neobmedziť len na 3 destinácie. Ale mňa tie destinácie milo prekvapili, aj keď nepríde mi to originálne. 8)
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod scout89 » Ned 09 Aug 2009, 16:31

brett: tak to hej.. mohli mat vyletny dom to bolo fajn.. dufam ze to aspom ostane aj v tomto dataci.. ale preco v nom vlastne nemohli normalne zit aj na trvalejsie?.. trebars najst si pracu alebo preco aspom ich pobyt vo vyletnom dobe bol obmedzeny na tych sedem dni.. no chcel som tym povedat ze nevybrali vsetko dovlenkove destinacie ale skutocne roznych druhov.. ja som osobne nejviac zvedavy na to francuzko co s nim porobia:).. mozno by mohli spravit francuzku simstinu:)
scout89
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pia 07 Aug 2009, 19:17
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia