The Sims™ 3 World Adventures / Cestovná horúčka

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod David » Str 19 Aug 2009, 09:07

to video je super len to take v hre nikdy nebude :) a ten artwork je tiez zabavny a ze soundtrack bude nahravat nelly ju mam celkom rad tak to moze byt dobre
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod TS3 » Str 19 Aug 2009, 15:20

neviem, ale zdá sa mi, že to bude celé iba / hlavne o egypte.. Egypt.. Egypt... NPC postava v Egypte... Ak si nešvihnú, nekupujem :D
TS3
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Štv 11 Jún 2009, 15:20
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod scout89 » Str 19 Aug 2009, 17:23

ano ja si tiez myslim.. to video vyzera celkom dobre.. aj ked mam dost obavy z toho ako vlastne bude vyzerat to Francuzko a Cina.. teda dufam ze prepracovany nezostane ten egypt.. ja hlavne dufam ze v tom dataci pribudne aj vela novych objektov, oblecenia a hlavne ucesov.. i ked z toho co je na tom videu sa zatial nezda..
scout89
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pia 07 Aug 2009, 19:17
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod schischa » Str 19 Aug 2009, 19:37

boze ved co chcete od nich teraz, aby vam tu vybalili doradu zoznam vsetkych novych objektov, ucesov a interakcii?? :slap:
vzdy to je tak, ze vypustaju iba zopar fotiek, ktore jednak neodhaluju vsetko... Egypt je prvy mozno pre to, lebo take nic podobne este v Sims nebolo - tym padom to zaujme na uz na prvy raz viac ludi... kolko vieme o tom datadisku? mesiac? menej? ach... :whistle: :pray:
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod Tomak » Štv 20 Aug 2009, 02:12

Súhlasím so Schischou. Je to ich taktika a rafinovanosť držať ľudí v napätí a očakávaniach.
A inak na Nelly som tiež zvedavý a som rád. :)
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod Brett » Štv 20 Aug 2009, 11:52

Oni až moc poznajú triky s videami a vlastnou hrou, nie je tak? Pamätáme si na Sims 2 trailer, a rovnako ako aj na Sims 3 trailer. :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=t9u1zMCos8w
http://www.youtube.com/watch?v=b82_uswP3iQ
:evil: Ako vidím, všetkého sme sa dočkali...
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod scout89 » Štv 20 Aug 2009, 15:11

ved ja som to vobec nemyslel tak ze cakam vo videu vsetko:DD.. len nejak mam pocit ze v sims 3 budu obmedzovat pridavanie novych sucasti prave preto ze nove sucasti pribudaju v store.. a to by som bol teda fakt nerad.. uz som si nejak zvykol s tsm2 mat k dispozicii vela roznych objektov a s tsm3 mi to trocha chyba.. tak preto dufam ze viac pribudne v tomto dataci.. aj ked asi len dufam..

a inak tie videa su uplne nehorazne.. hlavne to na tsm2.. ved 70% tych objektov v zakladnej hre ani nebola.. ale bolo by to zaujmave keby sa dieta vedelo krutit na ventilatore..
scout89
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pia 07 Aug 2009, 19:17
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod Tomak » Štv 20 Aug 2009, 21:45

Som bol zvedavý, ako by vyzerali covery k datadiskom a tu to už hneď aj máme. Sú naozaj pekné a som prekvapený, že tam predsa len bude aj Eiffelovka. Je to milé! Takisto aj ten nový dopravný prostriedok a čínske prostredie. Zdá sa, že sa predsa namakajú. :) Ozaj práve mi napadlo, o mori nejak nič nebolo spomenuté. Nebude sa dať ísť na dovču k moru? :roll:

Obrázok
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod Emerald » Štv 20 Aug 2009, 22:01

:shock: wau tých čo trénujú to bojové umenie si všimnite, to je ako z filmu s Jackym Chanom :lol:

Inak Tomak aby si sa nesklamal tá Eiffelovka môže byť iba obrázok na pozadí lebo aj za tými čo sa bijú je pagoda, ktorá vyzerá až veľmi realisticky. Ale keby to tam všetko naozaj dali :heart:

No more asi nebude :napkin: ten Egypt vyzerá orientovaný skôr na hľadanie všelijakých tých vecí a objavovanie toho, kde sa skrýva múmia.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod fanynka83 » Štv 20 Aug 2009, 22:03

nieco som prave nasla na nete..neviem ci to sme nahodou uz niekdo nedal ale ja to risknem..kuknite si to druhe video...
http://www.youtube.com/user/thesims?blend=3&ob=4
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod Tomak » Štv 20 Aug 2009, 22:20

Emerald píše::shock: wau tých čo trénujú to bojové umenie si všimnite, to je ako z filmu s Jackym Chanom :lol:

Inak Tomak aby si sa nesklamal tá Eiffelovka môže byť iba obrázok na pozadí lebo aj za tými čo sa bijú je pagoda, ktorá vyzerá až veľmi realisticky. Ale keby to tam všetko naozaj dali :heart:

No more asi nebude :napkin: ten Egypt vyzerá orientovaný skôr na hľadanie všelijakých tých vecí a objavovanie toho, kde sa skrýva múmia.


To mi tiež napadlo s Jackym :lol: . Ale musíme tiež priznať, že grafika na obálke je artworková, bude to inak vyzerať v skutočnosti. A keď už Eiffelovku a tú pagodu ukázali na obálke. Bude na 100% aj v hre. To by si nedovolili tak klamať. Otázne je však, či to bude aj obývateľné všetko.
Možno more bude predsa v rámci toho Egyptu. Inak by to bolo odo mňa pre nich veľké mínus, ktoré by som aj určite zmienil na stránke. :down:

Edit: Odkiaľ berú tento screenshot na Sims3.cz?
http://www.sims3.cz/galerie/screenshoty ... ty_710.jpg
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod sH0rTy_ » Pia 21 Aug 2009, 11:50

Tomak:ten screen som už videl to je parcela ktorú jeden hráč postaval vlastne postaval taký zničený dom...nemá to nič spoločného z datadiskom
sH0rTy_
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Pia 17 Júl 2009, 13:00
Bydlisko: Prešov,Slovensko
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod Max » Pia 21 Aug 2009, 12:10

to hentak vyzera hra na high detailoch aj u bezneho smrtelnika? ja, ze to len na obrazkoch od EA :D
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod pepek92 » Pia 21 Aug 2009, 12:56

Nemecká stránka SimTimes.de (jej predstaviteľ[ia]) si mala možnosť zahrať demo hry The Sims 3 World Adventure. Tu je preklad niektorých twitov:

  • nová načítavacia obrazovka
  • nastali nejaké problémy s načítaním hry, zrejme nová feature/funkcia hry^^ (pozn. ???)
  • možnosť vojsť do pyramídy - WOW
  • v stenách pyramíd je možno ľahko nájsť zapínače, ktoré otvárajú obrovské podlažie pyramídy
  • náš Sim nie je vystrašený, keď vidí múmiu
  • môžete vytvárať vlastné (ná)hrobky a potom ich zdieľať online s komunitou
  • chcete žiť v Egypte? môžete!
  • tínedžeri, mladí dospelí, dospelí a starí môžu odísť na výlet do Egypta, Paríža a Číny (pozn. o deťoch a menších sa nepíše)
  • žiadny nástroj pre nové susedstvá
  • tréning aj iných Simov v bojovom umení
  • vo Francúzsku môžete nájsť ovocie pre nektár (môžete ho aj pomenovať ako chcete)
  • nemôžete začať s novou rodinou v Egypte, Paríži, či Číne, začínate vždy v Sunset Valley/Riverview
  • čoskoro sa dozviete viac informácii na TheSims3.com
Obrázok užívateľa
pepek92
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 00:07
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 World Adventures!

Poslaťod Tomak » Pia 21 Aug 2009, 13:34

Keď deti nebudú môcť chodiť na dovolenky - :down: .
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia