Preklady zaujímavých článkov k TS3 a datadiskom

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Poslaťod Kalypso » Uto 02 Dec 2008, 17:33

Prekladám z angličtiny ,ale vzhľadom na to, že sa tam veľa vecí opakuje, tak to vždy upravujem podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia aby sa to aj dalo plynule čítať a nech to nie je len surový preklad...takže som rada, že sa vám to páči :oops:

Sorry že ti pridávam robotu xixi :D
Kalypso
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Uto 05 Aug 2008, 10:58

Poslaťod Emerald » Uto 02 Dec 2008, 19:06

:) Kalypso ďakujeme veľmi pekne
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod 95lula19 » Sob 06 Dec 2008, 11:52

no to je fakt supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer vsetko som precitala a myslim ze to bude velmi dobre a gratulujem za tie preklady ja by som to nedokazala
:o :o :D :D :?
95lula19
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Sob 27 Sep 2008, 15:46

Poslaťod Vodofkov » Pon 22 Dec 2008, 14:09

Tie info..su naj...ja neviem ale tesim sa jak malé decko... :)
Vodofkov
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Štv 13 Nov 2008, 18:59

Poslaťod Max » Ned 11 Jan 2009, 00:46

tak prelozil som jedno interview s Benom Bellom o Sims 3, snazil som sa to co najjasnejsie prelozit, za vsetky gramaticke a pravopisne chyby sa dopredu ospravedlnujem :oops: a este jedna vec, tu poslednu otazku som nejako nepochopil, ale bolo tam napisane presne to com som prelozil :)

----------------------------------------------------------------------------------

Môžete nám prezradiť niečo o sebe?

Som výkonný producent pre hru The Sims 3. Predtým som pracoval na hrách The Sims 2: Mazlíčkovia, na všetkých konzolových verziách hry The Sims a na The Sims 2: Castaway. Pred pripojením k týmu Sims som pracoval na iných hrách ako napríklad Everquest, Champions of Norrath and Gun.

Čo sa vám tak veľmi páči na The Sims 3?

Na Sims sa mi najviac páčia fanúšikovia, ktorí sú tak kreatívni a pozitívni. Majú z hry veľa pozitívnej energie. Takže je skvelé dať im nástroje, ktoré im poskytujú možnosť vytvárať v hre ich vlastné veci .

Sú nejaké konkrétne aspekty z predošlých hier, ktoré ste nechceli vidieť v Sims 3?

Myslím si, že všetko čo predchádzalo tejto hre, malo svoj zmysel. V Sims 3 sme sa chceli viac sústrediť na príbeh a dať hráčom viac slobody. V minulosti sme mali plno možností ako ovplyvniť dianie v dome a jeho blízkom okolí , ale nikdy sme nemohli skutočne preskúmať okolie pozemku, na ktorom sme práve hrali. A mimo domu sa dá toho robiť odteraz oveľa viac. Takže keď zapnete hru, máte v hlave čo chcete robiť a my vám chceme poskytnúť voľnosť, aby ste si mohli povedať, že je to Vaša hra, Vaša sloboda a Váš príbeh.

Môže sa prepínať medzi mestami?

Nie, každé mesto je samostatný celok. Môžete sťahovať rodiny do iných miest, ale iba ako kópiu originálnej rodiny.

Ľudí dosť rozrušili informácie o DRM (Ochrana digitálnych práv). Bude to súčasťou hry?

Ešte sme o tom nerozhodli, ale sledujeme ako sa to ujalo pri iných hrách a aké problémy s tým mali ľudia. Chceme prísť s niečím, čo bude prijateľné pre všetkých hráčov. V blízkej budúcností uverejníme konkrétnejšie info o DRM v Sims 3, ale určite budeme naslúchať všetkým hráčom.

Budú v hre mimozemštania?

O tom sa ešte len rozhodne.

Je niečo čo ešte nebolo ukázané a vy nám to môžete ukázať?

Všetko. Veľmi rád by som vám ukázal všetky rôzne časti mesta, aby som vám ukázal, že táto súčasť hry je oveľa dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Môžete si spraviť záhradu okolo domu hľadaním semiačok po celom meste, ich sadením a pestovaním.
Rybárčiť sa dá odteraz na rôznych miestach a každé z nich má rozličné druhy rýb. Kládli sme väčší dôraz na hľadanie a zbieranie vecí.
Táto zberacia možnosť, má špeciálny význam vo vašej kariére. Napríklad, šéfkuchár môže zbierať prísady, aby mohol spraviť viac receptov. Pre každú kariéru existujú v meste rôzne činnosti.
Keďže všetky tieto aktivity zaberajú veľa času, je tu možnosť spomaliť simíkovo starnutie.

Môžeme v budúcnosti očakávať niečo výnimočné pre susedstvo?

Myslím, že trvá okolo 3 až štyroch týždňov, kým bude k dispozícií nové mesto. A iba po pár mesiacoch bude možnosť zmeniť alebo vytvoriť mestá.
Naposledy upravil Max dňa Ned 11 Jan 2009, 00:52, celkovo upravené 1
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod faaster » Ned 11 Jan 2009, 00:50

je to skvelé...úžasné Max! Tu máme ďalšieho prekladateľa..ja len pripomeniem toto: :lol:


....aspekty s predošlých hier...


aspekty z koho z čoho Z (a nie s) predošlých hier

ja viem je to taká hlúposť :lol: :lol:
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod Max » Ned 11 Jan 2009, 00:52

aa faaster neskoro, uz som to editol a dakujem, a potom si prosim ta este docitaj aj koniec, ten som omylom nepridal :D
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod faaster » Ned 11 Jan 2009, 00:54

tej poslednej nechápem :? ...
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod Max » Ned 11 Jan 2009, 00:56

ani ja, tuto je original clanok zo snootysims

http://www.snootysims.com/thesims3index.php?id=dgs

a tuto ta veta :cry:

Can we expect something extra for the Neighborhood in the future?
I think it will take about 3 or 4 weeks for a new city to be available. And only after a few months, there will be a tool to adjust or create cities.
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod faaster » Ned 11 Jan 2009, 00:58

no je to tak ako si to preložil, nechápem :cry:
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod Emerald » Ned 11 Jan 2009, 01:01

no ono to max dobre preložil

a logicky mi z toho vyplýva asi toľko že najskôr budete musieť hrať za ich maxis mesto určitý čas a až potom sa vám v hre odomkne nástroj na výrobu nových miest čo je hrozne odveci :? čiže to máte ako keď v hre musíte postúpiť do určitého levelu aby ste mohli odomknúť nové auto alebo miestnosť
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Max » Ned 11 Jan 2009, 01:02

ano presne to aj mna napadlo, ale je to strasne divne, uz nevedia co maju vymyslet, ved to je skor minus ako plus pre hracov :cry:
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod faaster » Ned 11 Jan 2009, 01:03

pre mna skor + , budem sa snažiť a viac gambliť ..ale nechcem už zachádzať do OT sorry..
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod oskar123511 » Ned 11 Jan 2009, 01:04

Ved sims ma byt uplne voľná hra nie? :cry: Ja si neviem predstaviť, že musím prejsť v sims nejaký level, aby som odomkol mesto. :cry:
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Poslaťod Tomak » Ned 11 Jan 2009, 01:07

Podľa mňa to je kravina, ako keby sme hrali nejaké športiaky a odomkýnajú sa nám nové terény. To podľa mňa do The Sims nepatrí.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia