The Sims™ 3 Into the future / Do budúcnosti

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Into the future / Do budúcnosti

Poslaťod Sirka21 » Pia 25 Okt 2013, 19:14

mam to nainstalovane vecer som si to chvilu zahrala ale to len narychlo teda to uz bola jedna hodina a viac sa mi zatvarali oci. Uz si ani presne nepamatam co som tam robila len viem ze som si urobila dzina s 2 psami dala ich do mesta monte vista. postavila si nove veci co tam boli na cestovanie casom portal som si postavila prisiel mi taky ujko z buducnosti a musela som hladat okolo domu suciastky lebo ze sa mu nieco rozpadlo (uz presne neviem co to bolo) a potom som az mohla ist do buducnosti. fotky som nerobila ale tak pacilo sa mi to a aj tie dopravne prostriedky co su nove :)
len neviem kedy budem najblizsie hrat lebo buduci tyzden 3 pisomky a potom 7.11 mam dalsiu pisomku. :(
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Into the future / Do budúcnosti

Poslaťod Flora Kreslená » Pia 25 Okt 2013, 23:19

Ja som hrala 3 hodinky, z čoho polovicu som tvorila simku. Portál som kúpila a tiež som zbierala nejaké súčiastky a potom som išla do budúcnosti. Tam mi dal ešte nejaké úlohy, aby som vedela čo a ako funguje. Tie úlohy ešte nemám hotové, ale zato som navštívila mojich potomkov (a zhrozila sa, akého hrozného spratka vychovávajú), cestovala vzdušným metrom a vypočula si hru na lasery. Neviem, ako to bližšie opísať, ale dosť ma prekvapilo prostredie a interiéry, ktoré sa mi zdajú prepracované.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Into the future / Do budúcnosti

Poslaťod Markus » Sob 26 Okt 2013, 16:12

Ako funguje vzdušné metro? :whistle:
Svojich potomkov, to ako každý simík tam má vygenerovaných nejakých svojich geneticky podobných simov? :P
Ďakujem :)
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Into the future / Do budúcnosti

Poslaťod Flora Kreslená » Sob 26 Okt 2013, 17:16

Kedykoľvek nastúpiš na takú stanicu a prevezie ťa na najbližšiu stanicu k miestu, kam chceš ísť. Ohľadom potomkov neviem, či ich tam má každý sim, ale pravdepodobne áno. Moja má rovnako farebné vlasy a oči.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Into the future / Do budúcnosti

Poslaťod Sirka21 » Sob 26 Okt 2013, 20:55

no aj ja som nakoniec vcera hrala a aj dnes si zahram aj ked nemala by som nestihla som sa vsetko naucit co som chcela ale uz na to nervy nemam ako kone som sa ucila, kone ma dost zaujimaju ale ucit sa popisky sfarbeni to este v pohode aj ked sa to niektore miesa ale niektore tie veci....

no a teraz k hre ja som vcera hrala so simikmi co su na univerzite cize som nemohla cestovat v case ale aspon som sa venovala tvorbe plumbotov. No mozete tam tvorit si nanity tie su dolezite pri tvorbe cipov s vlastnostami. plumboti su zlati. fotky nájdete tu od tejto fotky
http://siricatko.rajce.idnes.cz/sims#Screenshot-136.jpg
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Into the future / Do budúcnosti

Poslaťod Sirka21 » Štv 31 Okt 2013, 00:55

hral niekto tento dodatok? 8)
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Into the future / Do budúcnosti

Poslaťod niikoletka » Pia 01 Nov 2013, 10:21

Ahojte, ja som si zahrala tak vám opíšem trochu moje pocity :)
Ak mám pravdu povedať chcela som spraviť aj fotky a tak, ale začal ma hnevať notebook, ktorý sa pri dlhšom hraní prehreje a vypne :shake:
Každopádne ma riadne prekvapili, v dobrom! Hneď pri načítavaní som bola očarená. Okukané nudné tipy na úvodnej obrazovke sú minulosťou. Pri načítavaní hry vám začnú vyskakovať obrázky z hry a vy musíte hľadať niektoré objekty, poznáte názvy objektov zo simsu takže nie vždy je to jednoduché! Za uhádnutú vec dostávate body do celoživotného šťastia takže je to vážne super a ak ste šikovní viete si nahrať aj 1000ku :) Áno viem, nieje to nič svetoborné, ale vážne ma veľmi milo prekvapili touto zmenou pretože som to absolútne nečakala. No a čo povedať k hre? Pri zapnutí hry si žiadnej zmeny nevšimnete. Je potrebné si zakúpiť portál, ktorým sa dostanete do budúcnosti, ale to už iste viete z trailerov.. takže som si ho kúpila a začala si ho prezerať obzerať a klikať naň ako bláznivá. No sims mi oznámil, že ho môžem využiť až s technológiou na 10ke. To ste ma mali vidieť v tej chvíli :D Skoro som očervenela od zlosti, ja predsa CHCEM ÍSŤ HNEĎ :evil: :evil: :evil: :!: :slap: :down:
....
Ale vďakabohu dlho ma to nenechalo trápiť sa. Portál sa rozsvietil a vyliezol stade nejaký chlapík, ktorý mi dal almanach budúcnosti a mohla som ísť :) Takže som sa konečne upokojila, červeň z mojej tváre sa stratila a išlo sa na vec.
Je to veľmi subjektívne čo sa komu páči a čo nie, ale ja musím povedať za seba,že ten svet úplne najviac neskutočne moc milujem a spolu s Isla Paradiso sú mojou totálnou srdcovou záležitosťou. Milujem všetky interiéry, sú tak nádherné panebože! Tie záhrady a možnosť trávniku atď v dome, ja som po tomto túžila celé roky a je to tu. A naozaj to využili krásne :heart: Tu by naozaj trebalo fotky, ľudia fakt je to krása! Mne sa nikdy nepáčili interiéry robené origoš ľuďmi zo Simsu, ale toto je krása a úžas v jednom :)
Milujem všetky objekty, veľmi sa mi páči ako využili budúcnosť. Celkovo tie hologramové veci sú pre mňa top! Obrazy, kvety, ktoré si môžte prispôsobovať. Dáte kvetináč a vyberáte druh kvetu, farbu.. maliarske plátno, počítače, televízory a všeličo iné. Pre mňa neskutočne super.
No a ideme k ďalšej mojej srdcovke PLUMBOTI A NANITY!!! :heart: :heart: :heart: :heart: Panebože, tí sú tak úžasní! Ich tvorba, celkový dizajn, všetko je tak super. Môžete si vyskladať plumbota akého chcete, pomocou čipov im dať vlastnosti aké potrebujete.. A nanity sú také milučké.. Ja hodnotím tento datadisk veľmi kladne a z dostupnýh simsov by som povedala aj najviac prepracovane. Je mi ľúto, že ma hnevá notebook a nemôžem si užiť hranie aké by som chcela, ale už šetrím na chladič a teším sa ako tomu prepadnem. Ak ste fanúšikovia simíkov tento datadisk naozaj musíte mať :) :good:
niikoletka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Štv 13 Sep 2012, 09:47
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Into the future / Do budúcnosti

Poslaťod niikoletka » Pia 01 Nov 2013, 10:22

Jej hotový román :D
niikoletka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Štv 13 Sep 2012, 09:47
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Into the future / Do budúcnosti

Poslaťod schnegy » Pia 01 Nov 2013, 17:14

No normalne si ma teraz navnadila :lol: To pri nacitavani je nieco ako minihra? Ako je mozne, ze som o tom nepocula? Niekde to bolo psominane? Zaujimave. Asi si to zaobstaram a nieco ine odinstalujem, nech mi to tak strasne neseka...
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Into the future / Do budúcnosti

Poslaťod niikoletka » Sob 02 Nov 2013, 01:39

Áno niečo také. Inak ani ja som o tom vôbec nepočula, nečítala ani nič.. Najprv keď som uvidela, že tam je niečo iné ako zvyčajne som si myslela, že tam nejako zakomponovali reklamu na store alebo niečo také.. ale potom som si všimla, že dole sa píše Najít nejaký stôl napr. a tak, tak som skúsila kliknúť a hľa body boli na svete! Inak samozrejme v nastaveniach sa dá nastaviť klasické načítavanie ak by sa to niekomu nepáčilo..
Ale inak v tých bublinkách oznamovacích hre sa začali objavovať náhodné objekty zo storu, to sa mi nepáči :down: no aj tak je viac pozitív ako negatív, super vážne :) zatiaľ chválim na plnej čiare
niikoletka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Štv 13 Sep 2012, 09:47
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Into the future / Do budúcnosti

Poslaťod Sirka21 » Sob 02 Nov 2013, 13:26

nikoletka tak toto musim vyskusat ja som videla tie nacitavacie obrazovky ale ani by ma nanepadlo ze je to hra :lol:
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Into the future / Do budúcnosti

Poslaťod Flora Kreslená » Sob 02 Nov 2013, 15:55

Takisto som netušila, že je to hra :D Inak s nikoletkou zdieľam všetky pocity.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Into the future / Do budúcnosti

Poslaťod PrincessLeia » Sob 02 Nov 2013, 16:56

Moc ráda slyším, že to tak dobře dopadlo! Já z toho měla skvělý pocit i z traileru :) je škoda, že se chytili za nos, až tak pozdě, i když lepší pozdě než nikdy. A myslím si, že kvalitu posledních 3 datadisků se odvíjí od spolupráce s MAXIS.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Into the future / Do budúcnosti

Poslaťod Simko » Ned 03 Nov 2013, 17:32

Žeby som zmenil názor? :D Nie, nie dodatok mi aj tak príde divný, ale je fakt že sa podaril. Je to všetko fakt prepracované, a plumboti sú tiež dobrý :D
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Into the future / Do budúcnosti

Poslaťod Sirka21 » Ned 03 Nov 2013, 21:49

kto toto uz hral nevie niekto ked sa chcem stat udavacom trendu musim si kupit v sucastnosti stojan se šaty to kde nájdem (a má to takýto názov?)
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia