The Sims™ 3 Island Paradise / Tropický raj

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Island Paradise / Tropický raj

Poslaťod PrincessLeia » Pon 22 Júl 2013, 09:48

Hele a jak tedy funguje to moře? Je to vlastně dovolenková destinace nebo je to nějak připojené k městu domácímu nebo...? :huh:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Island Paradise / Tropický raj

Poslaťod Fuzz33 » Str 24 Júl 2013, 01:52

Ono to je tak spravené, že ak chceš vyžiť schopnosť potápať sa tak jedine v Isla Paradiso, v ostatných mestách máš smolu
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Island Paradise / Tropický raj

Poslaťod Markus » Uto 13 Aug 2013, 16:11

Dať prístav do iného mesta ako je Isla Paradiso je jednoduché :)
Stačí si nakopírovať ľubovoľný prístav do knižnice, potom ísť do svojho mesta (napr. HS :))
a tam umiestniť pozemok zodpovedajúcej veľkosti tak, aby bol z časti vo vode, potom len stačí zmeniť druh pozemku na prístav a nakopírovať naň svoj prístav z knižnice :).

Pokiaľ si chcete urobiť svoj vlastný prístav aj to sa dá :P

1.Do svojho mesta vložíte (radšej čo najväčší) pozemok, ktorý má cca 2/3 vo vode a zmeníte ho na komunitný - prístav.

2.Následne idete do módu výstavby kde si do mora postavíte mólo (móla sú v tej istej časti ako aj základy domov),
na na brehu spravíte do móla pekne schodíky aby sa tam Simovia dostali :)

3. Potom potrebujete ten prístavný "mostík" pri ktorom "parkujú" hausbóty, ten však nájdete až v kolonke buydebug.
Čiže do okna na cheaty najprv napíšete "testingcheatsenabled on" a potom "buydebug".

4. V móde nakupovania sa vám objaví nová kolonka buydebug, následne si dajte filtrovať obsah len na predmety ktoré pribudli s dodatkom Tropický ráj a určite tento prístavný mostík nájdete :). Musí byť položený na štyroch štvorčekoch (2x2) - na móle a smerovať do mora.

5. Až teraz zistíte či je váš pozemok dostatočne veľký, pretože tento prístavný mostík zaberá v mori obrovskú plochu, aby sa sem zmestil aj najväčší hausbót :).

Ja viem, že moje vysvetľovanie je ťažko pochopiteľné :D, ale snáď vám to aspoň trochu pomohlo, keby boli obrázky, bolo by to lepšie :mrgreen: .




A ešte na tému - ako si kúpiť loď pokiaľ bývate v hausbóte :).
Vo vo väčšine prístavov Paradisa je nielen mólo, ale aj ten stĺpik kde sa parkujú člny, stačí naň kliknúť a objaví sa vám ponuka na kúpu vodných dopravných prostriedkov :D , kúpený čln sa vám následne objaví v inventári Simíka :whistle:

Edit: http://gamesims.sector.sk/wp-content/pi ... ise_03.jpg - nevedel som že v tropickom raji sa dá lyžovať na vode :o , ako toho dosiahnem? :D
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Island Paradise / Tropický raj

Poslaťod pipa » Sob 17 Aug 2013, 15:30

Tu sa niekto na to vodné lyžovanie pýtal je to tam viac rozobrané ale v skratke jednoducho musíš dať dvoch simov na člne (neviem či záleží na akom) a potom klikni na ten čln a budeš mať možnosť vodného lyžovania. Ja sama som to síce neskúšala ale zrejme to už tak funguje :wink:
It's a good thing to be strange, normalness leads to sadness.
-Phil Lester
Obrázok užívateľa
pipa
Starec
Starec
 
Príspevky: 2717
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 12:44
Bydlisko: Topoľčany
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Island Paradise / Tropický raj

Poslaťod Markus » Sob 17 Aug 2013, 16:26

Ďakujem :oops: , vyskúšam :wink: .
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Island Paradise / Tropický raj

Poslaťod Markus » Ned 18 Aug 2013, 19:44

Sorry že píšem dvakrát za sebou :mrgreen: , ale prišiel som na to, čo som dodnes nevedel.. vy ste to možno vedeli, ale ja som celý happy :D

Zistil som že s týmto dodatkom, si môžem v ktoromkoľvek susedstve vyrobiť kdekoľvek na vode vlastný ostrov :clap: :clap:
Stačí umiestniť pozemok do susedstva kamkoľvek tak, aby bol celý vo vode, a tam sa vám spraví rovienka :D
a z nej si môžete v móde výstavby toho pozemku modelovať ostrovček ako si len želáte :mrgreen:

Ja viem že je to blbosť, ale ja žasnem a tlieskam :clap: :clap: :clap:.
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Island Paradise / Tropický raj

Poslaťod vika » Str 28 Aug 2013, 21:56

chcem sa opytat, ci stoji tento minidatac ci datac? (teraz som dlho nesledovala sims hry) za to aby som si ho kupila :)
je pravda ze ma zaujali hausboty, tak mi prosim napiste vase skusenosti z hry :) dakujem
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Island Paradise / Tropický raj

Poslaťod PrincessLeia » Str 28 Aug 2013, 23:04

Datadisk, velký dodatek :wink:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Island Paradise / Tropický raj

Poslaťod Simko » Štv 29 Aug 2013, 13:56

Určite sa oplatí! Podľa mňa je veľmi dobrý! :)
I keď tento dodatok dosť spomalil hru :roll: Ale len a len odporúčam!
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Island Paradise / Tropický raj

Poslaťod vika » Štv 29 Aug 2013, 21:10

to som rada, lebo ma celkom zaujal :) len ma zaujima preco spomalil hru? ma vacsie HW naroky? bugy?
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Island Paradise / Tropický raj

Poslaťod Simko » Štv 29 Aug 2013, 21:20

Ja osobne ho ešte (zatiaľ :D ) nemám, ale keď že sú teraz zľavy tak si ho určite kúpim. No ale hral som to pár dní u kamoša, a je to fakt vydarený dodatok :)
Neviem prečo ale po nainštalovaní toho dodatku sa mu hra trochu začala lagovať, hlavne keď sme išli na loďke.
Ale nie je to nič strašné :wink: Ja som si to ani nevšímal.
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Island Paradise / Tropický raj

Poslaťod NatyForever » Pia 30 Jan 2015, 18:50

Na tomto dodatku sa mi páči to, že keď sa ide simík potápať, tak vidíš čo robí pod vodou :) Najviac sa mi ten taxík, ktorý jazdí po vode a žralok :twisted:
Aj cesta dlhá tisíc míľ začína prvým krokom, tým správnym smerom.
Obrázok užívateľa
NatyForever
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Ned 23 Nov 2014, 12:53
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia