The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Fuzz33 » Štv 03 Jan 2013, 00:51

Díky, ja si teda počkám :D

Netreba na to módy, vypnite spln a bude :D
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod schnegy » Štv 03 Jan 2013, 01:43

Zombie sa daju vypnut v nastaveniach ako celebrity, nie? Mam v tom chaos uz momentalne. Mne skor vadi to, ze sa neda na nich vobec kliknut. Nedaju sa vyhnat ale ani pozvat dnu alebo pozdravit, skratka moji simovia s nimi nemozu mat ziadnu interakciu. Teda nechapem na co okrem pozierania rastlin tam teda vlastne su. Na nikoho mi v zivote nezautocil ziadny zombie ani sa o nic nepokusal. Neviem, ci je to len bug... Okrem toho ma hneva vela veci, ktore sa mi doteraz nestavali, ako bezradne postavanie simov po zadani interakcie alebo s mojim batolatom to bol horor. Nedokazali ho rodicia nijak normalne zodvihnut, vzdy to trvalo 2 hodiny ak nie viac. Mozno je to stiahnutym domom, v ktorom hram. Ale je to no CC a base-game compatible dom, nemal by v nom byt ziaden problem. Obavam sa, ze tento dodatok sposobil niekolko neprijemnych bugov. Alebo len moj notas nestiha desifrovat co maju simovia v plane.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Totodile7625 » Štv 03 Jan 2013, 01:55

_Ja mám problémy so Sims3 čo si len pamätám. Preto ani poriadne nehrám. Teraz nedávno, po nainštalování práve RO sa mi stalo že môj sim ( teen ) dostal trest ( Hej, došiel domov o 19:00 ). Tak som si povedal okej, možno na to bude nejaký mód. Lenže potom ho začali rodičia peckovať úplne za všetko. Doslova nemohol spraviť ani krok v dome, aby sa mi nezobrazila otravná hláška o domácom vezení. Nakoniec to skončilo tak že chudák teen ( sa z toho zbláznil ) sa bugol a stále, aj keď mu trest nakoniec vypršal, chodil, akokeby sa plýžil z domu.
_A čo sa týka Zombies ... štvú ma. Pretože presne jak píšeš Schnegy, vôbec nič sa s nimi nedá robiť. Dokonca ani ten mozog simovi nechcú zjesť. A vypnúť v nasdtaveniach sa nedajú. Dajú sa vypnúť iba cheatom.
_Mimo to, nedá sa mi poriadne hrať, pretože hra mi laguje. Nie tipicky, ako keby som mal slabé HW, ale tak že ide úplne plynule a po 5 sekuindách hrania, sa na cca 2 sekundy zastaví. Jednoducho to vyzerá tak že všetky efekty fungujú ( diamant sa točí, zápach zo sima sa hýbe, Zzz animácia beží, ... ) ale všetko zastane. Simovia, autá ... kamera. Nedá sa nič robiť. A takto sa mi to sekne každých cirka 5 sekúnd. Skúšal som už hrať aj bez CC, ale nepomáha to. Jednoducho to je hrou.
_Chcelo by to naozaj nejakú MEGA aktualizáciu, ktorá by tieto bugy odstránila.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Fuzz33 » Štv 03 Jan 2013, 01:55

Zombie sa v nastaveniach vypnúť nedajú :D ... inak aj mne to liezlo na nervy, že tam len tak žrali rastliny, ale vypol som spln a bolo :D . Mne sa raz stalo, že sa mi batoľa zaseklo v postieľka a rodičia nevedeli nič s ním robiť, vypísalo mi, že "k tomuto objektu nemáte žádný vztah" či také niečo. No a potom ma to hneď omrzelo, celá tá rodina. To všetko bolo za tú Kostislavu, položila malú do postieľky a už sa nedala vybrať.
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Simko » Štv 03 Jan 2013, 02:06

Nie nedajú sa vypnúť v nastaveniach... :)
A ešte ked daš cheat TestingCheatsEnabled On a so shiftom klikneš ma schránku tak tam sa tiež dajú vypnúť nadprirodzené bytosti podľavýberu :wink:
Ale toto nie vždy funguje :roll:
Alebo ich čarodej alebo víla-neviem ktorá z nich- môžu vyliečiť z tej kliatby :wink:
Schnegy asi to bude bug pretože mne simíkov napadli veľakrát. A najlepšie jeked ich príde hned 5 :roll:
Inak už som poriadne OT :oops:
A už sa niekomu podarilo aby simík zomrel umrznutím? Ako to vyzerá? To sa len tak trasie a potom BOM a je po ňom?
Hodí niekto foto? :D
Toto: Uplne s tebou súhlasím :!: Akurát že aj ked nejakú aktualizáciu vydajú tak tá pokazí zas to čo doteraz fungovalo :cry: Už nech sa tá EA spamätá :slap:
Proste stará,dobrá, spoľahlivá SIMS 2! :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Fuzz33 » Štv 03 Jan 2013, 02:19

Presne Simko, aj ja teraz radšej hrávam TS2 tá nesklame :D
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Simko » Štv 03 Jan 2013, 02:28

OT:
Ja hrávam už len ju. Sims 3 už nemám lebo by sa PC zosypal. Ale budem mať! :lol: Len že ja mám len základnu hru a tá je už začína byť nudná. Musím sa poohliadnuť po dodatkoch ale ked ich nemôžem nikde pokope všetky nájsť. :shock: Ty máš aj dodatky?

A k tým mimozemšťanom: Nepribudol tám predmet ktorý ich prilakáva? :lol:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Fuzz33 » Štv 03 Jan 2013, 02:48

OT:
poď radšej na súkromné správy :D


Nič také bohužiaľ nepribudlo :(
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Kiwy639 » Štv 03 Jan 2013, 13:04

Stalo sa niekomu, že mimozemšťania uniesli niekoho aj z bytu? Lebo mometálne hrajem v Bridgeporte a oni nie a nie sa ukázať... Ja len či je to vôbec možné.

Toto, mne presne tak ako tebe dosť často sekne hru, zvuky hrajú naďalej, ale všetko ostatné sa stopne. Niekedy mi stmavne obrazovka a vypne sa hra. Myslím, že to začalo práve po nainštalovaní RO :(
Stále sa usmievaj. Nikdy nevieš, komu sa tvoj úsmev zapáči. :)

Zapáliť svetlo je lepšie ako nadávať na tmu.
Obrázok užívateľa
Kiwy639
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Uto 03 Jún 2008, 20:58
Bydlisko: Košice :)
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Simko » Štv 03 Jan 2013, 13:36

Kiwy oni ťa neunesú ani z domu :wink:
Musíš byť na záhrade. Alebo proste niekde vonku :wink:
Tak skús chodiť pred byt a tak :roll:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod CandyEm » Štv 03 Jan 2013, 14:34

Ja som už hrala skoro vo všetkých ročných obdobiach a ešte ani raz ku mne neprišli tí z vesmíru :unknown:
Aj by som si zahrala Sims 2-ku ale štvú ma tie "aspirace", lebo akonáhle môjmu Simovi nesplním nejaké priania tak sa úplne zosype :D
"Want a sugar cube?" -Finnnick Odair.
I don't care he's a fictional character, I still want to marry him. <3
Obrázok užívateľa
CandyEm
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str 14 Mar 2012, 14:44
Bydlisko: Panem
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Fuzz33 » Štv 03 Jan 2013, 15:41

Ale nezosype sa keď mu nesplníš priania, zosype sa len vtedy ak mu splníš obavu :D
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Kiwy639 » Štv 03 Jan 2013, 16:22

Vďaka Simko, skúsim to :)
Stále sa usmievaj. Nikdy nevieš, komu sa tvoj úsmev zapáči. :)

Zapáliť svetlo je lepšie ako nadávať na tmu.
Obrázok užívateľa
Kiwy639
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Uto 03 Jún 2008, 20:58
Bydlisko: Košice :)
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Simko » Štv 03 Jan 2013, 16:26

Snáď ti to pomôže a unesú ťa :wink:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Seasons / Ročné obdobia

Poslaťod Sirka21 » Štv 03 Jan 2013, 20:04

Mne sa raz podarilo ze ma zombiovia napadli a neskor sa zo simika stal zombie ale len na par dni sa stal. Ja som zombikov vyriesila postavenim plota a dala som na plot dvere a dala som tam pristup len pre rodinu. a moj simik pozeral cez dalekohlad a potom isiel posilovat a potom zrazu odbehol sa pozerat na oblohu a ja som sa rozculovala co robi a potom dosli mimozemstania a uniesli ho ked sa vratili so simikom spat tak som pouzila kod a nastahovala som mimozemstanku do domu a to som myslela ze nikdy ku mne mimozemstania nepridu. ono ked ich clovek silno chce ako najust nedojdu a ked na ne nemysli tak hned dojdu
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia