The Sims™ 3 Showtime - vaše fotky

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

The Sims™ 3 Showtime - vaše fotky

Poslaťod Emerald » Štv 08 Mar 2012, 01:42

Keďže niektoré obchody už rozposielajú predobjednané hry, tak tu je téma na vaše obrázky z hry :)
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime - vaše fotky

Poslaťod Totodile7625 » Pia 09 Mar 2012, 19:14

Nejde síce o fotku, ale rád by som sa s Vami podielil. Ako prvú som v dodatku skúšal kariéru speváka. Pre vyššiu úroveň musí sim robiť rôzne veci. Ja som s ním začal vystupovať za sprepitné. prekvapilo ma jak tí simíci vedia spievať, bez absolútne žiadneho skillu, ani praxe. :huh:



A ani v trojnásobnej rýchlosti to nie je od veci. :mrgreen:



Mimo to, ten song, ktorý spieval nie je absolutne zlý. :roll: :mrgreen:
Hrám na NB, takže grafika podla toho aj vyzerá. Ospravedlňujem sa. No myslím si že to podstatné je vo zvuku.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime - vaše fotky

Poslaťod Emerald » Ned 11 Mar 2012, 16:03

Pár fotiek zo speváckej kariéry. Inak musím povedať, že ma to baví. Teda až na tie online funkcie, to som si vôbec ani nezapla, mne to príde až obťažujúce keby mi tam v jednom kuse majú vyskakovať okienka, že sa to pridalo do môjho profilu... prežijem aj bez odznakov a možnosti poslať speváka na vystúpenie k niekomu do hry.

No dobre a speváčka!

Prvé vystúpenie na pódiu a moji prví dvaja fanúšikovia :lol:
Obrázok

Obrázok

Obrázok

A tu už vystupuje v podniku
Obrázok

Obrázok
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime - vaše fotky

Poslaťod Totodile7625 » Ned 11 Mar 2012, 16:41

Ja som si naopak tie online funkcie oblúbil. SimPort som už viackrát využil. A odznaky je tiež zaujímavé zbierať. Okrem toho za SimPort dostávaš peniaze a podobné odmeny. Napríklad aj nové objekty do hry. ;)

Inak zatiaľ som skúšal iba speváka a akrobata. Speváka mám na úrovni 8 a akrobata ( akrobatku ) na úrovni 6.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime - vaše fotky

Poslaťod schnegy » Ned 11 Mar 2012, 18:18

To pozadie s babikou je super :lol:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime - vaše fotky

Poslaťod Emerald » Pon 12 Mar 2012, 00:58

No také narýchlo je to vyzdobené pódium, vlastne to aj stojí peniaze. Dá sa to meniť pri každom vystúpení, ale aj uložiť aby som to stále nemusela ukladať po jednom. Tam sú vlastne také nové objekty, ktoré sa špeciálne používajú na úpravu pódia.

Mňa tie online "vymoženosti" vôbec neoslovili. Akože pár vecí hore dolu, no príde mi to, že to tam nepatrí. Lebo to všetko, čo pridali sú funkcie, ktoré sú charakteristické pre herné konzoly a popravde kým to tuto nevymysleli, tak som si to v normálnej PC hre ani nevedela predstaviť. Ja si takéto funkcie užívam na konzole, jasné chápem, že pre tých ktorí konzolu nemajú je to niečo nové, no tých čo s tým už skúsenosti majú na poli vlastného profilu na niektorej konzole, je to skôr navyše :unknown:
Fakt si neviem predstaviť, že ja budem hrať a práve budem napríklad v polovici zariaďovania domu a teraz mi príde ponuka "Ten a ten kamarát k tebe poslal svoju speváčku. Poď sa rýchlo pozrieť na vystúpenie!" a ja teraz budem všetko musieť nechať tak a utekať sa pozrieť. Hlavne teraz je to zábava lebo všetci hrajú za spevákov, akrobatov a kúzelníkov, no keď ošiaľ pominie, tak sa vrátime aj k rodinkám bez takýchto umelcov a tam to už bude asi pre väčšinu ľudí na príťaž ak budú mať veľa priateľov, ktorí im tam stále budú posielať postavičky na vystúpenia, vlastne potom si to všetci povypínajú.
Naozaj pre mňa sú tie online funkcie väčším sklamaním než absencia počasia. Myslím, že vzhľadom na to, že to proste nie je online hra, ale iba online funkcie v našom obľúbenom simulátore mi to tam nesedí.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime - vaše fotky

Poslaťod Totodile7625 » Pon 12 Mar 2012, 01:12

Nie, nie, nie, ono to tak vôbec nefunguje. Dovoľ mi to vysvetliť. Ja mám na offiku 64 priateľov. Iba cca štvrtina z týchto priateľov začala využívať tieto online funkcie. Ony hlášky, že niekto niečo publikoval, alebo hľadá nejaký talent pre svoju show, či naopak ponúka sima pre show sa Ti vyhadzujú iba vtedy, ked ste obidvaja práve v hre. A to je naozaj vysoko nepravdepodobné že v jeden a ten istý okamih ste obidvaja v hre prihlásený. Okrem toho. Nie všetky hlášky sa v hre zobrazujú. Napríklad kto aký odznak získal sa zobrazuje iba v profile užívateľa ( nástenke ). Okrem toho, tieto hlášky Ti už vôbec nevyskakujú ked si napríklad v režime nákupu. Vyskakujú iba ked hráš. Odkedy mám Showtime a aktualizáciu 1.31 tak sa mi stalo dokopy cca 4x že sa mi v hre objavila hláška súvisiaca s online funkciami. Ak sa rozhodnem niekomu poslať svojho simíka cez simport, tak si to na svojom profile na offiku pozriem a následne mu ho podľa toho v hre pošlem. A naopak to isté. Ja si zavesím žiadosť o nejakého performera a hlášku v hre to vyhodí iba tomu, kto je akurát v ten istý moment v hre, respektíve v živom režime. A čo sa týka samotných odznakov, tak mňa to teší už len z toho dôvodu, že to hru obohacuje. Povzbudzuje to hráča v plnení rôznych úkonov so svojim simíkom. A taký nový odznak vždy poteší. :)

Osobne to teda hodnotím veľmi pozitívne. Jak online funkcie tak SimPort, pretože som čakal naozaj niečo podstatne horšie. A ked sa podarí ten SimPort aktualizovať tak aby fungoval stabilne, tak to bude naozaj fajn. Inak zo začiatku som mal voči Showtime predsudky. Dnes tie peniaze za neho dané nelutujem. Vdaka nemu ( a odznakom :mrgreen: ) som opäť začal hrať Sims. :)

No na druhej strane si stále stojím za svojim. Hru by som si bez tohto všetkéhpo vedel predstaviť a omnoho viac by ma potešilo, keby svoj entuziazmus vložili to vytvárania stabilnej verzie hry, poprípade do nejakého plnohodnotného dodatku, ktorý nebude iba polotovar, ako tomu bolo pri Po Zotmení.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime - vaše fotky

Poslaťod Totodile7625 » Pon 12 Mar 2012, 22:43

No, tak pár fotiek aj odomňa. ( V o niečo lepšej kvalite než boli tie dve videá. :lol: )

Príprava na vystúpenie kúzelníka ( úroveň 7. ).

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

A vysúpenie ...

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime - vaše fotky

Poslaťod Emerald » Uto 13 Mar 2012, 02:42

Jéj tá kúzelníčka je úžasne fotogenická, tie karty, holubice... krásne fotky.

Ináč teraz mi to napadlo ako som videla tú foto s lampou, že som si ju vymenila za body celoživotných prianí a pošúchala som a vyšiel ten Mystique/džin a mám tam možnosť 3x si niečo želať. Je tam toho veľa na výber ako šťastie, zväčšenie rodiny (asi to pridá nejakého Sima), oživiť niekoho... no a ja som si samozrejme vybrala bohatstvo, lebo moja rodinka bola bez peňazí a ono mi to na každého z dvoch dospelých členov pridalo po 50 000 Simoleonov :shock: malé bábätko nedostalo ani pes :lol: a ešte mi dve priania zostali. To som ešte cez víkend na to prišla, len som na to zabudla.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime - vaše fotky

Poslaťod Totodile7625 » Uto 13 Mar 2012, 09:09

Len si neželaj dalšie prianie! Pretože džin Ti strhne rovno dve a ty nebudeš mať nič! :lol:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime - vaše fotky

Poslaťod PrincessLeia » Uto 13 Mar 2012, 17:51

Hej, nádherné fotky. Dvě už jsem viděla na FB. Ty jsou asi nejkrásnější. Ale líbí se mi všechny. Souhlasím s Em, že je simka fotogenická :good:
Těším se, až si někdy Showtime pořídím, ale vůbec na to nespěchám :) Ani by se mi to nehodila tzv. do krámu. Nechci dělat převraty ve své rozjeté rodince :) I tak s ní nestíhám hrát... Ale třeba jeden z potomků bude mít vyšlápnuto na slávu, kdo ví :D
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime - vaše fotky

Poslaťod Totodile7625 » Uto 13 Mar 2012, 17:57

Inak to je fakt. Ten Showtime hodne naruší plynulý chod normálnej domácnosti. Momentálne mám štvorčlennú domácnosť ( Manželia, Džin a batoľa ) a ledva stíham.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime - vaše fotky

Poslaťod schnegy » Uto 13 Mar 2012, 22:48

Jej, fakt krasne fotky. Mohol by si nam nafotit taky maly serial, ze v ktorej tej cinnosti su ake zaujimavosti (su to inak povolania? netusim :oops: ).
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime - vaše fotky

Poslaťod Emerald » Str 14 Mar 2012, 23:39

Hej sú to povolania ako tie z dodatku Povolania snov.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime - vaše fotky

Poslaťod Totodile7625 » Ned 25 Mar 2012, 00:45

Trošku som sa hral s Džinom, pretože to čo generuje hra sa mi absolutne nepáči. Tak som si ho/ju prispôsobil k obrazu svojmu. :)

Obrázok

Nie je to nič dokonalé, ale tak kým sa nepoužije neoficiálny skin, tak to ani dobré byť nemôže. Asi sa poohliadnem po nejakom peknom modrom. :)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Ďalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť