The Sims™ 3 Showtime

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod koc58 » Uto 10 Apr 2012, 20:43

Haha...že trapas...ofiaciálny art...nemyslíte že tam je niečo navyše?Niečo čo v hre len tak(teda vôbec) nenájdete?
Obrázok
Chci prežiť svoj sen a nie presnívať svoj život...
Obrázok užívateľa
koc58
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Ned 12 Jún 2011, 12:40
Bydlisko: Svidník
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Totodile7625 » Uto 10 Apr 2012, 21:35

Ak myslíš tu gitaru s popruhom a tú bundu, tak máš pravdu. Ony tie artworky vždy majú niečo viac do seba ako samotná hra. ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Emerald » Uto 10 Apr 2012, 22:18

A ešte sa mi zdá, že pri spievaní s gitarou nemajú pred sebou mikrofón. A to spievanie s gitarou mi príde také divné, radšej vystupujem bez gitary aj keď som to moju speváčku krvopotne učila nech má aspoň pár bodov v gitare, no asi zbytočne. Ale či tam ten mikrofón je alebo nie si fakt neviem spomenúť :oops:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Lianka79 » Str 11 Apr 2012, 11:27

Chcem sa spytat, len nedavno som si konecne nainstalovala Showtime a zacala hrat. Citala som na viacerych forach nieco o tom, ze cez SimPort je riziko stiahnutia do mojej hry neoficialnych downloadow od hostujucich hracov. Dost sa toho obavam, pretoze ja v hre nemam ziadny neoficialny obsah. Ani veci z výmeny - nic. Iba veci zo store. Zaroven sa nieco pisalo, ze ma vyjst opravny patch na to.
Otazka1: uz vysiel alebo este len vyjde? Hrozi este stale toto riziko alebo uz mozem veselo prijimat hostujucich Simov?
Otazka2: A hrozi taketo riziko pre mna aj v pripade, ak ja poslem mojho "čistého" Sima do hry ineho hraca, ktory ma kadejake downloady?
Lianka79
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Ned 30 Máj 2010, 11:51
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Totodile7625 » Str 11 Apr 2012, 12:44

Ak nemáš v hre žiadne downloady, nemal by to byť problém. Hlavne pre to, lebo ked aj prijmeš nejakého sima, ktorý na sebe downloady má ( je jedno či package, alebo sims3pack ) tak tie downloady sa nezobrazia a tvoja hra ich prepíše iba vecami, ktoré máš ty v hre. A ak nejakého sima niekomu pošleš, tak tiež nie je problém, pretože kým je sim na turné u tvojho priateěa, tak ten priate+ s tým simom nijak nemanipuluje, ani ho teda neupravuje, takže žiadna hrozba zašpinenia hry tu nie je. To zaručujú práve najnovšie aktualizácie.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod yoh1len » Ned 15 Apr 2012, 21:15

ja mám problém... dosiahol som úroveň 8 v spevackej kariere a zrazu ked dam "vytvorit podium" alebo ako sa to volá mi tam len pride simik nieco "vezme" zo zeme a potom ho to len tak hodí mimo podia a nic viac neurobim... ziadne vystupenie uplne v... :( do 8 urovne povolania to islo v pohode a teraz sa to buglo :/
yoh1len
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 149
Registrovaný: Sob 31 Júl 2010, 20:58
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod koc58 » Ned 15 Apr 2012, 22:31

Taký istý problém mám aj ja...musíš ho pred vystúpením prezliecť do kariérneho oblečenia, lebo hra to niekedy sama nedokáže(na javisku, mojim simíkom dokonca aj trvá dlho sa na javisko vydriapať)
Chci prežiť svoj sen a nie presnívať svoj život...
Obrázok užívateľa
koc58
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Ned 12 Jún 2011, 12:40
Bydlisko: Svidník
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod yoh1len » Uto 17 Apr 2012, 00:46

super, vďaka za radu skúsim a budem dúfať, že to pomôže :)
yoh1len
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 149
Registrovaný: Sob 31 Júl 2010, 20:58
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod abinka » Ned 29 Apr 2012, 09:53

caute ;)) chcem sa opytat je showetime dobry dodatok ??? lebo mam skupinu a bola by som rada keby tam mam aj spevacku ;) tak len chcem vediet ci ste s nou spokojny ;)) hoci najradsej by som bola keby bolo uz seasons ;)) tak dikesss ;)) za odpoved ;))
abinka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon 17 Máj 2010, 10:18
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Totodile7625 » Ned 29 Apr 2012, 10:47

Dojmy uživateľov z tohto dodatku nájdeš v celej tejto téme na predchádzajúcich stránkach. Väčšinou ide o pozitívne ohlasy. No musím ťa asi sklamať, ale v Showtime sa nedá dať dokopy speváčka a skupina, myslím tým že napríklad na podiu budú vystupovať spolu.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod zuziniatko » Ned 29 Apr 2012, 22:05

Ak už máš Late Night, Showtime ti nejak veľa nového d hry neprinesie :P kebyže ten dodatok nepozrebujem do "zbierky", ani by som si ho nekupovala :lol: :oops: :cry:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Totodile7625 » Ned 29 Apr 2012, 22:36

Ja by som to povedal práve naopak. Late Night je iba slabý odvar Showtime, takže rozhodne Showtime je omnoho lepší jak Late Night. Late Night je blbina kvôli ktorej je simík po jednom prehodení slova celebrita. :down:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod PrincessLeia » Ned 29 Apr 2012, 23:22

Totodile7625 píše:Ja by som to povedal práve naopak. Late Night je iba slabý odvar Showtime, takže rozhodne Showtime je omnoho lepší jak Late Night. Late Night je blbina kvôli ktorej je simík po jednom prehodení slova celebrita. :down:


Nemohu souhlasit víc... Jediné plus, které tomu datadisku ještě přiznám jsou 3 nové nástroje. Což je, přiznejme si, dost málo...
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod abinka » Pon 30 Apr 2012, 12:30

hej hej mam lite night :)) ako to preco nejde spevacka a skupina dokopy ? :O to je blbost toto ale sak nevadi kupim si to ..:)) ale ako bola som 4 krat v tesku a kazdy druhy den a jednoducho vobec tam nebolo showetime :D ja to mocne ze nechapem nase puchovske tesco je akosik pozadu .. tak som sa os...aj ked som isla kupovat piratov z karibiku mali premieru v maji a ja som myslela ze aspon 2 mesiace a tak ze pockam musela som cakat do oktobra :DDD no co na nase puchovske tesco ziadne nema :DD
abinka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon 17 Máj 2010, 10:18
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod zuziniatko » Pon 30 Apr 2012, 21:53

Toto a Leia, veď ja vám to neberiem :lol: :oops: Proste mne sa viac páčilo late night :roll:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia