The Sims™ 3 Showtime

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Totodile7625 » Str 18 Jan 2012, 18:57

To je jediné, čo ma ukľudňuje. Ze na normálnu verziu nezanevereli. Ale pravda. Jak nám dobre bolo ked pri TS2 nič také nebolo. :roll:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Tomak » Str 18 Jan 2012, 19:28

Ale všeobecne to tentokrát už naozaj prehnali. Ja už dosť dlho nadávam, ako to preháňajú a je to ešte k tomu čím ďalej, tým horšie. Stupňujú to. Si viem teraz predstaviť, v koľkých edíciách môže vyjsť TS4. Veď si len zosumarizujme The Sims 3 Showtime :slap: :

The Sims 3 Showtime - štandardná verzia
The Sims 3 Showtime - limitovaná edícia
The Sims 3 Showtime - zberateľská edícia Katy Perry
The Sims 3 Showtime - plus, ide o zjednotenie TS3 a dodatku (http://tinyurl.com/73jyymv)
The Sims 3 Showtime - súkromná verzia "Okašlem to všetko" :mrgreen:
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Totodile7625 » Str 18 Jan 2012, 19:34

Tú poslednú berem! :yes: :lol:
OT:
EDIT: Ale aspoň môžme mať zatiaľ akú, takú istotu, že TS4 bude. No bola by EA sprostá, keby z takého fenoménu ako je The Sims nevytrieskala ešte poriadny balík. :roll:

OT:
EDIT2: A z nás nevytiahla posledný cent ...
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Alisiq » Str 18 Jan 2012, 19:57

Tá posledná... :lol: :laugh:
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod zuziniatko » Str 18 Jan 2012, 22:17

Rozmýšľam o tej katy perry, akt o nebude trikrát drahšie... :cry: :evil:
Ale ak mám pravdu povedať, inak by som si asi ani showtime nekupovala........ :oops:
hanbíím sa za seba :lol: :roll:
Dúfam že ďalší datadisk bude (nenazvem to niečo lepšie ale) niečo viac pre mňa.
bude vôbec nejaký ďalší? :unknown:
lebo sa mi zdá že k trojke toho už bolo celkom dosť :lol:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Alisiq » Str 18 Jan 2012, 22:28

(Ja viem že som už s tým trápna..) Ja by som chcela "Príšery a monštrá", to by som si kúpila aj za 40 eur :lol:
A vy?
Dodatok by ďalší mohol byť, mno. Ale keby už bolo TS4... :what: :dance: :inclouds:
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod PrincessLeia » Str 18 Jan 2012, 22:34

Počasí a šlus. To je vše, co mi stačí k simo-štěstí :)
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Emerald » Str 18 Jan 2012, 23:14

PrincessLeia s tým počasím súhlasím, tiež mi ešte to chýba. Teda vždy sa nájde nejaká maličkosť, ktorú by som chcela, ale tak to sú drobnosti, ktoré ak nebudú, tak sa určite od zlosti nebudem trieskať o zem.

Ale napríklad v Showtime mi splnili karaoke, ja viem asi som to už minimálne 3x písala, no to keby do toho dodatku nedali veľmi by ma sklamali, lebo o čom je kariéra speváka keď to nezačne prostredníctvom karaoke :lol:

Mne sa napríklad z tej Katy Perry páčia tie predmety ako brnkátka a plagát, lebo je to niečo čo bude mať iba ten, kto si to kúpi a pritom to nie je vec do hry, len dúfam že to s tým nepokašlú ako s tým USBčkom v tvare diamantu, ktorý najskôr sľubovali iba k limitovanej edícii základnej hry a teraz sa dá vyhrať v každej druhej súťaži. Tie predmety do hry ma až tak neočarili, popravde tie dva outfity pre ňu sa mi nepáčia, keď si pozriete jej klipy má tam krajšie oblečenie, ale tie šaty na obale to už je iná káva. A to mega ovocie :unknown: akože fanúšikovia by stovky lepších predmetov vymysleli, EA niekedy ako keby nápady nedotiahne do konca. Tú Katy mohli naozaj ešte trošičku vylepšiť, lebo keď sa do toho už pustili a tú limitovanú edíciu s ňou spravili, tak to mohli ešte lepšie doladiť.

A pravdou je aj to, že sa už dávno skončila doba, keď Slováci nepoznali slovo videoklip. A ja osobne si myslím, že Katy je jedna z tých speváčok, ktoré si to zaslúžia. Čo všetko je v zákulisí si nikto z nás nevie ani predstaviť, takže jednoznačne nie je na nás aby sme súdili koho EA vybrala, lebo jednoznačne nebola Katy ich prvá a jediná voľba, ona bola jednoducho tá, s ktorou sa dokázali dohodnúť. A taktiež nie každý interpret si vie predstaviť to, že sa stane postavičkou v hre, niektorí si možno povedia, že nechcú aby sa stali idolmi hráčov v určitom veku, no Katy je jednoducho idolom mnohých mladých nielen dievčat. A tak vám poviem, že omnoho radšej v hre vidím Katy ako keby tam mala byť nejaký rýchlopečená Disney hviezdička.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Alisiq » Štv 19 Jan 2012, 08:59

Ale veď buďme šťastný, že EA vymýšľa takú skvelú hru! Ja by som takú úžasnú hru ani nevedela "stvoriť".
Dávajú nové datadisky pre nás, aby sme boli radi z hry. Tak si drobné nedostatky nevšímajme a radi buďme že vymýšľajú nové veci naďalej!
:)
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Flora Kreslená » Štv 19 Jan 2012, 13:56

Keďže mi nikto neodpovedal... Čo bude vlastne naviac v limitovanej edícii? Strácam sa v tom :oops:
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Tomak » Štv 19 Jan 2012, 14:34

O tom chcem pridať aj článok, kde pekne vysvetlím, čo všetko bude aká verzia obsahovať. Lebo verím, že v tom má nejeden chaos.

Limitovaná edícia - bonusový podnik a javisko (posledné 2 obrázky http://gamesims.sector.sk/2011/the-sims ... potvrdeny/)

Emerald: Inak obálka zberateľskej edície mi tak trochu pripomína Hannah Montanu. :lol: Ale to len moje asociácie... A tiež si myslím, že tie bonusové objekty odflákli, akože chápem, prečo dávali tie mega kusy ovocia a aj tie také kostýmy s ovocím, lebo Katy mala aj pódia často s nadrozmernými sladkosťami a ovociami a aj ona vyzerala častokrát ako cukrík - o tom celom je vlastne aj jej tematika bookletu najnovšieho CD a aj klip pilotného singlu z neho. No ale EA to poňala dosť lacnou formou. Ešte kostýmy ok, ale málo.

Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Emerald » Štv 19 Jan 2012, 15:18

:lol: Hannah Montana, to robia tie jej ružové vlasy, že to pôsobí tak sladko celé.
Akože to mi hneď napadlo, že sa inšpirovali klipom California Gurls, lenže Katy mala aj v klipe a aj na tomto koncerte sto krát krajšie šaty. To čo spravila EA je fakt veľmi odfláknuté a aj namiesto toho ovocia mohli dať lízatká, cukríky, cukrovú vatu, cupcaky...

Obrázok

download od hráčov
Obrázok
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod PrincessLeia » Štv 19 Jan 2012, 16:27

Též by jsem Em ještě vyplodila spoustu nápadů, které by simíky mohly o mnoho obohatit, ale jsem "skromná" a toužím již už jen po počasí. To je mi opravdu velice chybí. Byl by to obrovský skok k realitě, novým zážitkům a pro EA i k velké spokojenosti fanoušků.

Já jsem k Showtime již psala svoje v GS-magazínu. A to se nemění. Je plné skvělých nápadů, ale okolnosti mi kalí radost. Ale lhala bych, kdybych tvrdila, že si to na protest nekoupím. I když limitky oželím. Ta výdělečná kampaň mě začíná dosti znechucovat. A přitom bych tak ráda vyjmenovávala jen pozitiva!! Není mým koníčkem vyčítat nedostatky. Naopak. Ale nejsem dokonalá na to, abych se o totéž snažila v tomto jistém případě - Showtime. Avšak na špatný datadisk to nevypadá. Celkem chytlavá témata.

Souhlasím s tebou Emerald, že EA nedokáže nic dotáhnout do konce. Pro člověka jako jsem já je to vážně těžké zkouška věrnosti této hře :cry:


PS: Omlouvám se. Dnes se mi píše jako s kolíkem v hlavě. Nedokáži tvořit věty tak jednoznačně a vystižně, jak bych si přála a jak se mi v jiných dnech daří. Holt ne každý den je hej :)
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Flora Kreslená » Štv 19 Jan 2012, 17:44

Také cukríkové veci by som v mojej hre 100% využila :roll:
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Showtime

Poslaťod Alisiq » Štv 19 Jan 2012, 17:57

Možno to hceli trochu zmeniť, alebo čo. Mne osobne sa páči najviac ten download od fanúšikov :good: .
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť