The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod vika » Str 29 Jún 2011, 00:27

ja na tom nie som lepsie :( tiez som na nule a povedala som si ze zo store nic uz kupovat nebudem, je to drahe :( a tak mam aspon datadicky a minibalicky....so store mam vacsinou veci so boli zadarmo a nejake sety co som pokupovala za body co davali za registraciu hry a datacov, co bolo perfektne.....teraz je to nanic :( ale ten kostolik urcite daj Emerald, strasne je pekny :)
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod Emerald » Str 29 Jún 2011, 00:38

Och škoda, v TS2 boli tie veci na svadbu a oslavy v minidodatku a ten sa mi dosť páčil, tie veci boli naozaj využiteľné. Dobre ja ho potom pribalím k magazínu :wink:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod Totodile7625 » Štv 14 Júl 2011, 17:09

Tí imaginárny priatelia sú hnusne strašidelný. Byť dieťaťom s podobnou "hračkou", tak mám frustráciu na celý život.

Obrázok

Obrázok

Kliknite na obrázky pre zväčšenie.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod PrincessLeia » Štv 14 Júl 2011, 17:10

Už jsem komentovala na FB. Opravdu strašidelní. Brr!! :shake:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod schnegy » Štv 14 Júl 2011, 17:19

Podla mna su zlati... Pri tom tvojom ciernom pozadi vyzera vsetko ako z hororu.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod Totodile7625 » Štv 14 Júl 2011, 17:35

Ich odfotím v záhrade ... ajtak budú strašidelný. Už len tá tvár ... Brr. :shake:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod PrincessLeia » Štv 14 Júl 2011, 18:42

Já je zatím viděla jen takto z fotek. Na tom černém pozadí jsou vážně trošku děsiví. Uvidíme, jak si na ně zvyknu ve hře. Protože bych je velice ráda využívala :) Moje děti bývaly vždy trochu osamocené.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod Makakovic » Štv 14 Júl 2011, 18:46

Mne sa zdajú zlatí a takí "originálni" ako detský výmysel, takže za toto dávam EA veľké :good: !
Komu sa nelení tomu sa zelení, povedala babka a obrástla ďatelinou.
Obrázok užívateľa
Makakovic
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Uto 10 Aug 2010, 15:45
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod Mel 11 » Pia 15 Júl 2011, 21:15

no neviem...mohli im dat aspon usmev... :cry:
Obrázok užívateľa
Mel 11
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Uto 02 Feb 2010, 10:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod Emerald » Sob 16 Júl 2011, 20:55

Mne sa na nich páči to srdiečko, ktoré názorne ukazuje, že ho majú veľké a na správnom mieste. Myslím, že tvorcovia hry ho vytvorili veľmi rozumne.

Ak má dieťa imaginárneho priateľa, tak nemusí byť krásny ani dokonalý. Možno nie každý sa nad tým zamýšľa tak ako tvorcovia, no ja v ňom vidím veľmi hodnotnú postavičku. A k tomu úsmevu, tak imaginárneho priateľa majú väčšinou deti, ktoré tých reálnych nemajú a tie sa teda veľmi neusmievajú. Podľa mňa by mu úsmev uškodil, pretože dieťa si imaginárneho priateľa vymyslí aby malo komu porozprávať prečo mu je smutno a vtedy sa naňho ten priateľ neusmieva. A deti, ktoré si takéhoto priateľa vymyslia sa ani pri hre s ním neusmievajú, pretože im neodpovedá a nereaguje a niekedy ak zabudnú zaňho odpovedať na položenú otázku, tak zosmutnejú ešte viac. Krásny príklad toho ako funguje psychika ľudí. Vám sa zdá škaredý a strašidelný, no pokiaľ v hre túto postavičku uvidí niekto, kto mal "skutočného" imaginárneho priateľa, tak tomu sa to bude zdať ako výborná myšlienka a poteší ho, že ak v hre dieťa nemá súrodenca ani kopu kamarátov nemusí si iba čítať knihy o varení a polievať zeleninu.
Keby ste skutočnému dieťaťu povedali, že je jeho imaginárny kamarát škaredý, tak by to to dieťa asi neprežilo, prečo teda hovoríte o imaginárnych kamarátoch detí, ktorým ovládate život, že sú škaredí? Je to kruté aj keď sú to iba postavičky z hry.

Možno je to poňaté veľmi psychologicky, no tvorcov hry by som za to ako toho priateľa spravili normálne pochválila, pretože imaginárny priateľ má u ľudí, ktorý sa stretnú s osobou, ktorá ho má vyvolávať nepríjemný pocit.

Možno to je OT, no minule som pozerala seriál a dieťa si tam vymyslelo imaginárneho priateľa, ktorý mu nahrádzal mamu, pretože ona začala pracovať a bola málo doma. Toho priateľa si zosobnil v dáždniku (takom tom veľkom čiernom) a stále ho nosil so sebou a mamu keď to zistila to privádzalo do šialenstva a snažila sa ho silou mocou odstrániť až mu ho jednej noci ukradla a vyhodila do smetí. To robíte aj vy ak nechcete aby deti mali toho priateľa a chcete im zmazať tú bábiku keď ju dostanú. Dieťa dostane hračku, ktorá by vyrástla na postavičku, ktorá by vám zmenila plány a štve vás to, tak ako tú seriálovú mamu to štvalo, že dieťa sa nesprávalo ako očakávala.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod Totodile7625 » Sob 16 Júl 2011, 22:12

Ja som nepovedal, že je škaredý, ani že ho mažem, ak ho dieťaťa dostane. Iba sa mi zdá strašidelný. Toť vše. :)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod Emerald » Sob 16 Júl 2011, 22:30

Však ja som to nepísala iba teba, ale všetkým, lebo som čítala už aj otázku ako sa tej bábiky zbaviť keď ju dieťa dostane.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod PrincessLeia » Ned 17 Júl 2011, 08:59

Emerald je velice moudrá. Opravdu. Když se na to dívám takhle, člověk si vyčítá, že moc rychle odkýval něco, co ještě pořádně nezná. Svoje simíky miluji a nikdy jsem je nebrala jen jako počítačové postavičky a tak se tedy teď až těším, či imaginární přítel přibude do naší rodiny a bude její plnohodnotnou součástí. Jak říkám, mé děti vždy bývají osamělé.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod schnegy » Ned 17 Júl 2011, 21:41

No, ak ho dieta nepotrebuje, predsa sa s nim nebude stale hrat a potom sa ani nemoze premenit na "skutocneho". Tolko ku zbaveniu sa ho, ak vas prestanu bavit, nemusia byt v kazdej rodine. Inak tazko pochybujem, ze tvorcovia hry na to isli az takto psychologicky ale zaklad tam samozrejme je. Ta myslianka s usmevom je zaujimava, mne to pride skor nieco ako chapavy pohlad. No a ked nieco robia, smiesne pobehuju apod. nie je to az take strasidelne. To len poukazuje na to, ze prvy pohlad velmi casto klame a ovela viac o vas prezradi vase spravanie, nie vyzor. Aj tak sa to da chapat :wink:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Hry osudu - vaše fotky

Poslaťod BoBeC » Ned 17 Júl 2011, 22:59

mne nejako extra nezalezi na tom ako vyzeraju pridu mi smiesni... najma ked sa pohybuju a komu nahodou zacnu liezt na nervy tak staci ked pojdete spat alebo s dietatom do skoly on sa potom zmeni zase na hracku a ked ho supnete dietatu do inventara tak sa nepremeni dovtedy kym ho zase neumiestnite na podlahu... inak ja som doslova bazila za tou hrackou a salela som ked mi ju hra nedala :D
Emerald nebolo to nahodou v zufalych manzelkach? :oops: v jednej casti si tam lynettin syn vymyslel taku imaginarnu pani a nosil vsade dazdnik a tiez ho ona hodila do smeti :D tak ja len ze to je podobne :D
Nikto učení z neba nespadol, zato debilov ako keby zhadzovali
Radšej včela v ruke ako ovad v oku
Peniaze neznamenajú všetko, ale radšej plakať vo vile ako niekde na lavičke

Osídla lásky - viewtopic.php?f=14&t=1118&start=0&view=viewpoll
Obrázok užívateľa
BoBeC
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Pia 22 Okt 2010, 21:06
Bydlisko: Privátna 8, Belin záliv
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia