The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Sims 3 Pets » Str 15 Feb 2012, 18:07

dneska som skusila a maju priatelstvo na najvissej urovni aj box a neda sa mi to...chcela som mat zriebatko s goo marshalom a sparit ho sciernym divokym konom a nejde mi to ale vyhodilo mi prianie ze chce sa pokusit o zriebatko s goo marshlal ale aj tak to nejde asi mam nejaku chybu v hre aleboco..ale aj tak vam dakujem za odpisanie :plumbob:
Sims 3 Pets
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto 14 Feb 2012, 21:57
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod PrincessLeia » Str 15 Feb 2012, 18:35

A toho divokého koně už jsi adoptovala??
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod pat » Str 14 Mar 2012, 20:02

Chcem sa opýtať, že v susedstve som našiel papagája a to si ho môžem zobrať aj domov a ak áno, tak ako? Lebo keď naňho kliknem so simíkom, že má s ním niečo spraviť, ale tam je len možnosť dívať sa naňho. A ja by som si ho chcel zobrať domov to sa nedá, že si ho zoberiem, len tak z prírody domov? :(
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Emerald » Štv 15 Mar 2012, 00:16

Dá sa to. Okrem dívať sa by tam mala byť možnosť spriateliť sa s ním teda nejak tak podobne a potom si ho vezme, teda môže sa stať aj že sa Simovi nepodarí chytiť ho a uletí mu prípadne ho dzobne do prsta, ale to je iba náhodné, však nie vždy sa všetko musí vydariť. Keď sa Simovi podarí nejaké zvieratko chytiť objaví sa mu v inventári a potom keď Sim príde domov, tak keď pôjdeš do nákupného módu nájdeš tam klietky, tak si kúp takú čo je pre vtáky, lebo sú tam aj pre iné zvieratá a do tej klietky sa vták potom dá dať a budeš ho mať doma.

Akože sú v susedstve aj zvieratká, ktorá sa domov vziať nedajú. Napríklad sojka (vták), jeleň, mýval.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod marilyn » Štv 19 Apr 2012, 17:43

uz ste niekto vyskusali napoj aby zviera omladlo? co sa stane: odrataju sa mu dni, ktore prezil v danom stadiu zivota alebo sa zmeni stadium zivota zo stareho na mlade zviera?
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod PrincessLeia » Štv 19 Apr 2012, 20:40

Nezkoušela jsem to, ale vsadila bych na to první: ve své současné fázi života zůstane, ale vrátí se mu na plný počet dní do zestárnutí :wink:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod marilyn » Sob 21 Apr 2012, 18:52

dala som ten napoj svojmu staremu jednorozcovi a on sa zmenil na mladeho :dance:
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod PrincessLeia » Sob 21 Apr 2012, 22:33

Opravdu? Mohlo by to působit ještě z dospělého na štěně :D
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Vani » Str 02 Máj 2012, 14:56

Dneska som začala hrať s domácnosťou v SV. Chcela by som sa opýtať, či si aj v mestách, kde žijú rodiny bez maznáčikov, si ľudia pomaly osvojujú nejaké zvieratká. Videla som zatiaľ len jedného veľkého koňa, a ten tam bol možno len kvôli žriebätku, ktoré ponúkala daná rodina na adopciu. Zase na druhej strane ani v mestečku k Pets nestretávam žiadne iné zvieratká, jediné zviera, na ktoré v psom parku naďabil môj pes, bol veľký biely kôň :lol: Osvojujú si domácnosti v iných mestách behom hry zvieratá?
Vani
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Pia 19 Aug 2011, 18:41
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod zuziniatko » Str 02 Máj 2012, 16:42

Asi iba ak máš zapnutý vývoj príbehu, ale to ti tu hovorím iba tak na teoretickej úrovni, lebo pets nemám :lol:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod marilyn » Štv 03 Máj 2012, 16:15

hej u mna si kazdu chvilu niekto nieco adoptuje a ono sa mu to okoti. Mam v meste uz kopu zvierat a lezu mi na nervy. :( Neboj sa o chvilu sa ti to rozbehne.
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod PrincessLeia » Štv 03 Máj 2012, 19:06

Mě to příjde roztomilé :) Rození mladých a jejich adopce. Když si chci pořídit mazlíčka, tohle je ten nejpěknější a nejpřirozenější a nejrealističtější způsob - koupit od souseda. Tedy tentokrát musím říct, že to vyřešili moc hezky. Ze začátku jsem byla zklamaná, že to nevyřešili jako ve dvojce (zverimex, ve kterém se dali zvířátka zjednoduše vytvořit. Mrzí mě zase, že se v trojce ve zverimexu neprodává VŮBEC žádná zvěř, ale to je jiná debata...), ale nyní jsem za to vděčná :)
Neboj. Se zapnutím příběhu se ti to brzy rozběhne, jak říká Marylin :wink:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Vani » Štv 03 Máj 2012, 20:15

Mne sa práveže adopcia nepáči. Neviem, či je to tak len v mojej hre, ale vždy sa mi po pár dňoch objaví u suseda zvieratko k adoptovaniu, no pokiaľ ho nechcem ja, neadoptuje si ho nikto iný :( Napríklad to isté žriebätko mám k dispozícii k adopcii aj po tom, ako vyrastie a kým si ho neadoptujem, iné zvieratká k adopcii nemám :(
Vani
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Pia 19 Aug 2011, 18:41
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod PrincessLeia » Štv 03 Máj 2012, 21:08

Na tom to není závislé. Já měla nyní ve městě jednu rodinu s plno štěňátky. Bylo jich asi 5. A potom asi po jednom simím týdnu se mi nabídla adopce v jiné rodině na úplně jiná štěňátka, která se tam narodila a když jsem se podívala do rodiny, která nabízela předtím, adoptované z jejich štěňátek nebylo ani jedno. Takže to nezávisí na tom, jestli si je někdo koupí nebo ne. Prostě se to mění (nebo nemění) podle libosti. A to že mají tolik štěňátek, to už je problém té rodiny :lol: A aspoň má po městě co pobíhat :)
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Pets / Domáci maznáčikovia

Poslaťod Flora Kreslená » Pia 04 Máj 2012, 15:37

Ja mám spustený príbeh a napriek tomu sa mi to nemení. Myslím že to je bug. :down: A hrám to už dosť simích týždňov.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia