The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Totodile7625 » Uto 05 Apr 2011, 16:35

Typujem, že to bol iba nejaký interiér z knižnice a po dokončení školy ( ktorú my z vnútra vidieť nebudeme ) ich niekdo v tých pláš´toch odfotí a oni budú skákať šťastím ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Emerald » Uto 05 Apr 2011, 17:25

A ten chemický labák potom ako vysvetlíš? Ja si myslím, že to bude niečo ako škola pre teenagerov. Deti budú stále chodiť do tej normálnej školy čo tam je a teenageri budú študovať takou formou ako to bolo v TS2 University. V anglickom článku sa písalo o High school graduation, high school je u nás stredná škola a v USA sa aj stredná škola končí takou graduation ako ste mohli vidieť vo videu a na obale. Takže myslím, že univerzita samotná tam nepribudne, ale teenageri budú mať novú školu :wink: Ono keď sa nad tým logicky zamyslíte a porovnáme to s tým ako to skutočne je na západe, tak je dosť možné, že mám pravdu.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Yashiro » Uto 05 Apr 2011, 19:40

Po pozretí českého traileru Generations, mi bolo hneď jasné, že tento dodatok musím mať. Konečne mi to príde, že tí Simovia aj žijú a nie sú len také postavičky. Najviac ma zaujali kočíky, maturita a alkohol (pokiaľ to je alkohol) teda rozlúčka so slobodou, konečne si tí muži aj nejako užívajú :D .

Som si istá, že tento dodatok si kúpim :) Takže začínam rozmýšľať nad vhodnou príležitosťou ako ho dostať :D
Hah... po veľkom kroku v mojom osobnom živote som sa zase ukázala aj v kútoch internetu
Obrázok užívateľa
Yashiro
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 244
Registrovaný: Štv 07 Okt 2010, 13:53
Bydlisko: Posteľ
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Emerald » Uto 05 Apr 2011, 19:49

Yashiro tiež som pozerala na tie fľaše šampanského a následne na tú rannú nevoľnosť, ktorá v prípade toho muža určite nebola spôsobená tehotenstvom :sarcastic:

Inak tá rozlúčka so slobodou sa aj mne veľmi páči, je to totálna novinka, ja veľmi dúfam, že sa tie rozlúčky budú dať organizovať aj v baroch :twisted: však si predsa nezdemolujem svoju obývačku, keď môžem spraviť bordel v krčme :P

A tie spomienky, to som mega nadšená, lebo v TS3 mi teda poriadne chýbali. Mne sa páčil ten systém v TS2 aj keď bol jednoduchý, no keď som priložila na ikonku tak som si podľa popisu hneď spomenula na to čo sa tomu Simovi vtedy stalo, ale teraz v TS3 keď si mesiac tú rodinu nespustím tak to je ako keby som ju predtým nikdy nehrala, jediné čo spoznávam je dom, ktorý som im ja postavila, ale to čo sa s postavičkami dialo predtým je už dávno zabudnuté a v TS2 som sa rada pri rodine, ktorú som dávno nehrala pozrela čo sa u nich naposledy dialo. A teraz okrem spomienok budú mať facebook a niečo ako blog, videá, fotky.... no fakt toto je veľké + tohto dodatku :)
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Totodile7625 » Uto 05 Apr 2011, 20:09

Na spomienky mám ten istý názor a vôbec na celý datadisk začínam meniť názor ^^
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod pat » Uto 05 Apr 2011, 20:20

Inak keď si pozriete ten český obal tak vľavo dole je muž a babka. A tá babka má paličku. To môžu mať starí ľudia aj palice na podopieranie
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Emerald » Uto 05 Apr 2011, 21:18

No ale vo videu ju má dedko a točí s ňou, tak neviem či to nie je iba na ozdobu :lol:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Tomak » Uto 05 Apr 2011, 23:04

Nie, aj v úplne prvom traileri je na konci dedko s paličkou, ako tam stojí vedľa gauča. :)

Ja verím, že tam konečne budú aj viacúrovňové podlahy - myslím tie také základy do interiéru (nie ten mini schodík, čo pridali s dodatkom Po zotmení) - keďže tento dodatok by sa podľa fanúšikov mohol volať aj "To, čo mala už základná hra The Sims 3 obsahovať" (to som niekde čítal :lol: ).

Páči sa mi ten alkohol :good: , dúfam, že to je alkohol, vždy mi prišla zaujímavá predstava opitého Sima, ako kríva, nevie rozprávať a pod. :lol:
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Emerald » Uto 05 Apr 2011, 23:30

No zatiaľ sme videli iba hangover :lol: to by ale bolo dosť vtipné keby opití neboli, ale ráno by už opicu mali :lol:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Totodile7625 » Str 06 Apr 2011, 07:55

Tomak píše: "To, čo mala už základná hra The Sims 3 obsahovať" (to som niekde čítal :lol: ).

To by bolo moc dlhé, ale celkom by to ten datáč vystihlo :lol:
Naposledy upravil Totodile7625 dňa Štv 07 Apr 2011, 07:53, celkovo upravené 1
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod pat » Str 06 Apr 2011, 10:58

mhm,takže to vyjde až v Júni. Ozaj a to čo robí ten simík na tom jednom obrázku? Strká nohu do wc? :lol:
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod vika » Štv 07 Apr 2011, 00:58

info bypadaju dobre :) konecne vieme nieco viac :D ja si datac urcite kupim, len som sklamana ze posunuli datum vydania :(
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Tomak » Štv 07 Apr 2011, 15:12

Ten dodatok by bol geniálny, keby pridával aj nejaké nové etapy, alebo reálne prechody medzi nimi (postupný rast). Práve mi napadlo, že presne taký mi už raz napadol v TS1 s názvom Real Life, ktorý už snáď v trojke bude čiastočne naplnený. No ale ako sa na to s nadhľadom pozerám, tak je hanba to, že som kedysi sníval o niečom takom v TS1 a naplnené to bude až v TS3 a aj to zasa až v dodatku. :slap:
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod pat » Štv 07 Apr 2011, 19:55

Na internete som si čítal o tomto datadisku a prečítal som, že simíkovia môžu trpieť krízou stredného veku. Je tam dačo také? A ak áno tak neviete mi to prosím vysvetliť, že čo je to tá kríza stredného veku? :)
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations

Poslaťod Emerald » Štv 07 Apr 2011, 20:11

Áno Simovia budú môcť trpieť krízou stredného veku.

Kríza stredného veku je v podstate nejaký pomyselný vrchol života, kedy človek začína sumarizovať to čo dosiahol a čo ešte nestihol. Je to spôsobené tým, že si človek uvedomí, že starne a ľudia by vtedy chceli zastaviť čas. U žien začína po 30-tke u mužov okolo 35-ky. Je to v podstate stredný vek, kedy si mladý človek uvedomí, že už taký mladý nie je, ale stále by sa chcel správať, cítiť ako za mladi, ženy ktoré ešte nemajú deti vtedy začínajú intenzívne rozmýšľať nad tým, že keď nebudú mať dieťa čoskoro tak asi už nikdy, muži ktorí to nezvládnu si to, že sú stále mladí dokazujú tak, že majú aj o 10 či 15 rokov mladšie milenky, naopak tí čo ešte v tom veku nemajú rodinu po hlave skočia do manželstva len aby ich nezaškatuľkovali ako starých mládencov... Ono to má rôzne formy, fyzickú a psychickú stránku, u každého je to inak intenzívne a v inom veku sa to začína, je to veľmi individuálna vec, u vyrovnaných ľudí, ktorí tak nejak všetko zvládli tak ako si to naplánovali sa táto kríza vôbec prejaviť nemusí... ak o tom chceš vedieť viac tak http://www.google.sk alebo sa spýtaj rodičov čo je to kríza stredného veku, ale pozor aby si ich neurazil :roll:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia