The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod zuziniatko » Ned 12 Jún 2011, 19:20

(ale ak je townie, tak to fungovať nebude.)
Neviem prečo, mne sa takéto veci stávali v sunset valley s tými rodinami typu sekemoto alebo tak. proste tie originálne rodinky čo sú tam od začiatku, nešlo mi s nimi muchlovať, milovať, zasnubovať sa, byť s nimi frajerka/frajer, vydávať sa a ani sťahovať (ale vzťahy mali dobré, tým to nebolo). tak som sa prepla napr. k tým sekemotovcom a on tieto všetky interakcie robiť mohol.
:huh: :unknown:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod schnegy » Ned 12 Jún 2011, 20:41

Ale ak je townie, to znamena, ze sa vyskytuje len v meste a byva mimo mesta (rozumej nikde), kam by si teda chcela aby sa simka prestahovala? :lol: NPC postavy nebyvaju na ziadnom tajnom mieste alebo co... Jednoducho nebyvaju nikde.
Hm ale s tymi interakciami, co nefunguju, je to zvlastne a ak ti to z druhej strany slo, typujem to na bug. Resp. oni tie moznosti tam nie su vzdy, dokonca ani ked mas velmi dobry vztah so simom a davno medzi nimi neprebehla romanticka interakcia, tie moznosti zmiznu a treba sa k nim opat dopracovat. Mozno preto sa ti to stavalo. Ale mam pocit, ze sme uz dost OT.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod zuziniatko » Ned 12 Jún 2011, 21:02

no hej, townie je bezďák :D
a to s tými interakciami je určite chyba, len mi lezie na nervy že nemôžem radiť so sekemotovcami bez ich pričinenia :D
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod BoBeC » Pon 13 Jún 2011, 11:29

moji simici mali pocas krizi stredneho veku priania ako "flirtovat s niekym inym" ci "prestahovat sa" alebo dokonca "rozviest sa" a ja som im to vsetko splnala ani neviem preco som si povedala ze im vsetky priania tykajuce sa krizi veku budem plnit :) a asi aj preto ze ked som tieto zrusila vzdy mi chodili ale tieto iste proste nikdy nie ine a chcela som im nejake posplnat :) obaja mali 4 hviezdicky ako celebrity a tak o ich rozvode vedelo cele mesto a potom som ich dala vyliecit a ked sa uz prestali na seba hnevat zase som ich dala dokopy :D dokonca sa aj znova vzali mali tu peknu svadbu prisli im domov darceky a pocas svadobnej noci mi pribudla interakcia "byt hravy" je to pod kolonkou romanticky ale da sa to len ked obaja stoja a nic nerobia teda v posteli ta interakcia nie je ani na gauci a ani vo virivke... ked dam tu interakciu chlap pride k zene zacne ju nejako steklit alebo co ona sa zacne tak divne hihnat a potom spolu obaja zamieria do postele a tam sa pomiluju :D inak myslim ze to milovanie sa neda ovladat teda ak nechcete dieta radsej im tu interakciu nedavajte lebo moja simka po nej otehotnela :shock: a to uz ma prosim pekne 7 deti s jednym muzom jedno s druhym a jedno co ma muz s druhou :D takze pocetna rodinka :) momentalne s nou byvaju piati - jej muz dospely Stando :D mlady dospely Richard, teenka Dee, potom dieta Tibor a simka batola len to si nespomeniem ako sa volala plus to co sa ma coskoro narodit :D a ostatnych som musela prestahovat este s jednym mladym dospelym Dominikom teda tusim ktory sa potom ozenil a ma uz teraz batola Alfreda :D meno mu dala hra :P takze no pocetna rodinka len co je pravda... dala som im aby mali tie najdlhsie etapy nakolko nechcem aby mi niekedy zomreli lebo za tuto rodinku hram uz strasne dlho este z cias ked tato moja simka a jej muz neboli zobraty a v rodinke mi byvali aj jeho rodicia a nejaky kamarati :D inak sa mi minule stala taka divna vec ze teenku Dee pozval na ples jej brat Dominik ktory momentalne byva v tej druhej rodine a na plese mi prislo ze sa jej spytal ci s nim chce chodit tak som logicky dala nie a potom mala pri nom take srdiecko ze flirt :lol: ale pritom to bol jej brat... a ked sa s nim rozisla rapidne sa im zhorsili vztahy... takze moja rada nikdy nechodte na ples s niekym z rodiny :mrgreen:
Nikto učení z neba nespadol, zato debilov ako keby zhadzovali
Radšej včela v ruke ako ovad v oku
Peniaze neznamenajú všetko, ale radšej plakať vo vile ako niekde na lavičke

Osídla lásky - viewtopic.php?f=14&t=1118&start=0&view=viewpoll
Obrázok užívateľa
BoBeC
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Pia 22 Okt 2010, 21:06
Bydlisko: Privátna 8, Belin záliv
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod PrincessLeia » Pon 13 Jún 2011, 14:11

Poslední věta je nejlepší :mrgreen: Jinak máš pravdu - početná rodinka. Ty jsou ale nejlepší a krásné je, když si je člověk tak oblíbí, že nechce, aby jej opustili :) Děkuji za hezký výčet ze hry. Moc fajn se to četlo :good:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod Emerald » Pon 13 Jún 2011, 15:07

Toto bolo super, už musím aj ja spraviť svadbu, mám dva páriky z čoho jedni už mali rozlúčku so slobodou (to som sem dávala fotky), tak snáď ich už konečne zosobášim, nech to vidím aj ja :D
Inak super príbeh a tie deti :lol:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod BoBeC » Pon 13 Jún 2011, 15:41

eh dakujem, trosku som sa tam rozpisala ale hlavne ze som vas potesila a este som si vsimla ze po milovani cez interakciu "byt hravy" pribudne aj nova naladovka ale nie som si ista ci je to tou interakciou alebo mojou vodnou postelou :D to este zistim a dam vam vediet a neprisiel niekto na to citanie rozpravok? ci to zalezi od veku alebo znamenia ci vlastnosti... lebo moj sim mal prianie precitat rozpravku batolatu a ani za svet neviem prist na to ako to mam spravit... na dieta som uz prisla vacsinou ked ho dam do postele a kliknem potom na nejakeho rodica sama mi naskoci interakcia poziadat o precitanie ale pri batolati ktore je v postielke sa mi na ziadneho rodica kliknut neda... tak uz vazne neviem ale keby sa to v hre nedalo nenabehlo by mi take prianie ci? :lol:

btw este som sa chcela spytat ci niekto neprisiel na to "opijanie a opicu" :D lebo uplne na zaciatku tejto temy je tam clanok kde je pisane ze simovia na vecierku po poziti nejakeho napoja budu robit veci za ktore sa budu rano hanbit ako strkanie prstov do zastrcky a podobne... ze ci to tam vobec je a ci to uz volakto zazil respektive odskusal ze ako to funguje :D inak zastrcky som nikdy v hre nevidela :mrgreen:
Nikto učení z neba nespadol, zato debilov ako keby zhadzovali
Radšej včela v ruke ako ovad v oku
Peniaze neznamenajú všetko, ale radšej plakať vo vile ako niekde na lavičke

Osídla lásky - viewtopic.php?f=14&t=1118&start=0&view=viewpoll
Obrázok užívateľa
BoBeC
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Pia 22 Okt 2010, 21:06
Bydlisko: Privátna 8, Belin záliv
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod zuziniatko » Pon 13 Jún 2011, 16:54

--to so zástrčkami je asi len niečo také, že aby mali čo napísať na obal. :evil:
--a s batolaťami sa možno nedajú teda čítať rozprávky... :cry:
--"byť hravý" musím vyskúšať :twisted:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod Emerald » Pon 13 Jún 2011, 18:43

A s batoľaťom si to neskúšala tak, že keď bolo na zemi, že by si klikla a pohľadala tú interakciu? Ja som teraz pár krát hrala za rodinu bez detí.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod BoBeC » Pon 13 Jún 2011, 18:58

zuziniatko dat sa to nejako musi ked mal take zelanie aspon myslim...
emerald taka interakcia tam nie je pribudli nejake nove ale toto tam nie je... mozno to tam bude ked bude velmi unavena skusim to este raz pozriet
Nikto učení z neba nespadol, zato debilov ako keby zhadzovali
Radšej včela v ruke ako ovad v oku
Peniaze neznamenajú všetko, ale radšej plakať vo vile ako niekde na lavičke

Osídla lásky - viewtopic.php?f=14&t=1118&start=0&view=viewpoll
Obrázok užívateľa
BoBeC
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Pia 22 Okt 2010, 21:06
Bydlisko: Privátna 8, Belin záliv
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod o.k » Pon 13 Jún 2011, 21:19

Zalezi na tom aku knihu mu citate nemozete preca dietatu citat horor musite mat v inventary knihu pre deti tu kupite v knihkupectve ak sa pamatam tak je dedska kniha jimmy sproket alebo nieco take iba z takych mozete citat dietatu
Obrázok užívateľa
o.k
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Pon 13 Dec 2010, 18:27
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod BoBeC » Uto 14 Jún 2011, 10:10

o.k ano to ja viem a tie knihy doma maju ale mne ide o cirtanie pred spanim kde by malo batola akoze lezat v postielke a pocuvat niekoho kto mu cita... no nevadi aj tak dakujem skusim sa na to este mrknut ked budem najblizsie hrat :)
Nikto učení z neba nespadol, zato debilov ako keby zhadzovali
Radšej včela v ruke ako ovad v oku
Peniaze neznamenajú všetko, ale radšej plakať vo vile ako niekde na lavičke

Osídla lásky - viewtopic.php?f=14&t=1118&start=0&view=viewpoll
Obrázok užívateľa
BoBeC
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Pia 22 Okt 2010, 21:06
Bydlisko: Privátna 8, Belin záliv
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod Millie » Uto 14 Jún 2011, 23:28

mozes citat s batolatom knizku aj cez den, ked kliknes na kniznicu, tak tam mas taku moznost...
Obrázok užívateľa
Millie
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 183
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 21:11

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod BoBeC » Str 15 Jún 2011, 13:20

ano ano ja viem asi som sa nevyjadrila dost presne... mne skratka islo o to citanie pred spanim... to ze mozem batolatu citat z tych detskych kniziek o tom viem ale proste v informaciach o dodatku hry osudu raz bolo ze pribudne moznost citat detom pred spanim ako to bolo v the sims 2 apartment life tusim... a skratka moj simik raz dostal take prianie ze chcel precitat batolatu knizku na dobru noc len som nevedela ako sa to robi ale mozno sa to prianie jednoducho splni ked si s nou len precita tu detsku knizku... no ako som povedala musim sa na to mrknut este len som zatial nemala cas na hranie takze som to zatial nezistila... kazdopadne dakujem za pomoc ak by som na to nejako prisla tak dam vediet a ak na to pride niekto iny prosim informujte ma :oops:
Nikto učení z neba nespadol, zato debilov ako keby zhadzovali
Radšej včela v ruke ako ovad v oku
Peniaze neznamenajú všetko, ale radšej plakať vo vile ako niekde na lavičke

Osídla lásky - viewtopic.php?f=14&t=1118&start=0&view=viewpoll
Obrázok užívateľa
BoBeC
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Pia 22 Okt 2010, 21:06
Bydlisko: Privátna 8, Belin záliv
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Generations / Hrátky osudu

Poslaťod schnegy » Str 15 Jún 2011, 14:20

No tak ja som dneska mala cas a pozrela som sa na to, kedze mam v rodine jedno batola. Ako som uz predtym pisala, aj u dietata bola tato moznost dostupna, az ked malo naladovku, ze je unavene (nemusi byt cervena, uplne staci tak modra, ktora je vlastne neutralna ale znamena, ze je dieta unavene). Moznost predcitat batolatu sa mi objavila az vtedy. A myslim, ze som to spravila normalne cez inventar dospeleho, klikla som na detstku knihu a bola tam moznost citat knihu na dobru noc :wink:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia