The Sims™ 3 Late night / Po zotmení

Diskutujte o datadiskoch, balíčkoch, či nástrojoch k "tretím Simom".

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: The Sims™ 3 Late night / Po zotmení

Poslaťod Emerald » Štv 29 Júl 2010, 18:35

Jaina tak oni asi budú mať nejaké zvláštne schopnosti a tak. Ja iba vravím, že hrať za upíra, ktorý nemôže vyjsť na denné svetlo je trochu obmedzujúce.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Late night / Po zotmení

Poslaťod Flora Kreslená » Štv 29 Júl 2010, 18:38

Lenže simík čo nebude upír nebude mať tie isté možnosti ako piť plazmu :slap:

Edit: Emerald predbehla
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Late night / Po zotmení

Poslaťod Jaina » Štv 29 Júl 2010, 18:42

samozrejme, ale podľa mňa to už stráca svoje čaro :oops: tu neviem, aké schopnosti plánujú, ale keby spravili denného tvora z úpira z TS2, tak by sa nejak extra od normálneho sima nelíšil :whistle: akurát v tom, že to kúše a neklesajú mu potreby... to ti trošku zvoľní hru, ale zase keby upustili aj od toho obmedzenia s denným svetlom, nemusela by si nič robiť, no o čom je taká hra? :whistle:

Flora: že čo? :lol:
"A jsme doma. Moc sídlí tam, kde lidé věří, že sídlí. O nic víc a o nic méně."
"Takže moc je jen fraškou?"
"Stínem na zdi. Jenomže stíny umějí zabíjet. A často se stává, že velmi malý člověk dokáže vrhat velmi velký stín."
Obrázok užívateľa
Jaina
Starec
Starec
 
Príspevky: 1536
Registrovaný: Štv 27 Nov 2008, 19:14
Bydlisko: Lesy a háje Revúckej vrchoviny
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Late night / Po zotmení

Poslaťod schischa » Štv 29 Júl 2010, 19:24

Súhlasím s Jainou, bude to na prd, ak si teda bude upír radostne pobehovať po dennom svetle... zatiaľ som sa nestretla s príbehom o upíroch, kde by sa v pohode promenádovali po slnku :down: (neberiem do úvahy Twilight, lebo to je sr*čka, nie upírí príbeh :slap: )...
Veď ak chceš hrať za upíra, tak musíš rátať s obmedzeniami. Koho to nebaví byť hore len vnoci, tak nech nehrá za upíra je to vybavené, nie? ;)
A myslím, že v tom novom susedstve bude aj tak najväčší život PO ZOTMENÍ, čiže so Simom-upírom budeme mať určite čo robiť aj vnoci...
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Late night / Po zotmení

Poslaťod schnegy » Štv 29 Júl 2010, 22:25

No len aby nas neprekvapili a bude tam tma NONSTOP :lol:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Late night / Po zotmení

Poslaťod Emerald » Štv 29 Júl 2010, 22:27

To asi nie, veď aj to susedstvo v TS2 bolo spravené tak, že v ňom síce bola tma v náhľade, ale keď sa tam za niekoho hralo tak mali normálne deň a noc.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Late night / Po zotmení

Poslaťod schischa » Štv 29 Júl 2010, 22:49

schnegy píše:No len aby nas neprekvapili a bude tam tma NONSTOP :lol:

no napríklad toto by mi vôbec neprekážalo :twisted: :D
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Late night / Po zotmení

Poslaťod Flora Kreslená » Štv 29 Júl 2010, 23:04

To určite neurobia lebo keď sa dajú všetky datadisky dokopy tak by bola stále tma aj na dovolenkách atď.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Late night / Po zotmení

Poslaťod Darkmanes » Štv 29 Júl 2010, 23:37

schischa píše:Súhlasím s Jainou, bude to na prd, ak si teda bude upír radostne pobehovať po dennom svetle... zatiaľ som sa nestretla s príbehom o upíroch, kde by sa v pohode promenádovali po slnku :down:


Údajne Upríske Denníky, ešte aj tam upíri môžu v pohode behať po slnku vďaka "zázračným" prsteňom. Ale nečítal som, len som o tom počul :lol: .

Ale celkom zaujímavo znie tento datadisk, neviem sa dočkať! :D Konečne žiadne prehnané RPG alebo žiadna adventúra (teda dúfam).

Inak v TS2 tiež upíri nemohli ísť na svetlo, tak dúfam že teraz to nebude inak :D .
I will dream like the God,
and suffer like all dead children...


Rúško nekonečnej tmy sa zaťahuje,
život z môjho srdca si vynucuje,
posledná smrteľná rana do srdca,
uvidím už len mŕtveho svätca.
Obrázok užívateľa
Darkmanes
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 222
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 19:46
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims™ 3 Late night / Po zotmení

Poslaťod marilyn » Pia 30 Júl 2010, 13:18

U mna nemohli byt cez den ani doma v kresle aj ked som okna nemala :x
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Late night / Po zotmení

Poslaťod Emerald » Pia 30 Júl 2010, 17:42

Ak sa chcete dozvedieť kopu nových informácií o datadisku tak dnes sa sem určite zájdite pozrieť niekoľko krát. Postupne pridám celú kopu nových informácií, tu je prvá časť z mnohých :)

1. časť

Budú v hre výťahy?
Samozrejme. Ako inak by ste sa chceli dostať na vrchné poschodia? Určite nie po schodoch!

Otázka neznáma...
Jedna z mojich obľúbených romantických možností je „spraviť ťah“. Tiež pribudlo pár veľmi sexi tanečných pohybov.

Budú oddelené zručnosti zvlášť pre každý hudobný nástroj?
Samozrejme! Gitara/bicie/basgitala/klavír každý z nich má zručnosť, príležitosti, želania.

Na aké nové kariéry a interakcie sa môžeme tešiť?
Bude nová filmová kariéra, ktorá má dve odvetvia a to režisér a herec. Tiež pribudnú nové super veci, ktoré môžete robiť v meste.

Budú upíri môcť mať upírie deti?
Ako by sme mohli mať upírov bez malých upírčat. Samozrejme sa môžu rozmnožovať a mať upírich potomkov.

Vysoké budovy, ktoré sa objavili vo videu sú iba dekorácia?
Výškové budovy sú v skutočnosti obývateľné. Ak zarobíte dostatok Simoleonov a môžete si kúpiť jednu z luxusných budov.

Je nové susedstvo také ako Riverview, Twinbrook a Sunset Valley alebo je to susedstvo, ktoré sa dá iba navštíviť?
Je ako ostatné. Ak chcete môžete si doňho pomocou nástroja na úpravu mesta presunúť svoju rodinu za ktorú radi hráte.

V novom datadisku sa dá stať hercom?
Áno je to jedno z odvetví filmovej kariéry. Toto a réžia.

Dá sa v datadisku The Sims 3 Late night hrať na bicích.
Áno dá sa hrať na bicích.

Budú upíri starnúť? Ako dlho bude môj upírsky Sim mladým dospelým ak nastavím maximálnu dĺžku života?
Upíri budú starnúť, ale VEĽMI pomaly. Upríri zostanú mladými dospelými a dospelými veľmi dlho.

Aké sú výhody VIP miest oproti tým obyčajným?
Lepši celebrity, lepšie drinky a ďalšie lepšie veci.

Bude v hre veľa nových objektov? Môžete pár vymenovať?
Pridali sme mnoho nových objektov. Shuffleboard (neviem to pomenovať po slovensky, ale tu je obrázok tej hry http://www.mastersgames.com/images/outd ... ollout.jpg), šípky, prístroj na bubliny, nový profesionálny bar, 3 nové hudobné nástroje, vírivky.

Budú nové možnosti na úpravu Simov v CAS?
Áno bude nov ý nástroj na zmenu veľkosti pŕs u žien a zmenu veľkosti svalov u mužov.

Už ste prišli na to ako sa môžu Simovia rozprávať kým sedia?
Spravili sme množstvo práce aby sa Simovia mohli spolu rozprávať keď sedia, popíjajú drinky a iné. Vyzerá to výborne!

Sú v hre byty a ako pracujú? Môžeme vidieť každé poschodie?
Byty sú vylepšením hrobiek z Cestovnej horúčky. Veľké makety s niekoľkými poschodiami, na ktorých môžete stavať a žiť.

Sú aj iné zručnosti okrem hry na hudobné nástroje?
Miešanie nápojov je ďalšia zručnosť. Vytvorte množstvo úžasných nealkoholických drinkov, naučte sa pár pohybov a samozrejme pracujte ako barman.

Zomrú upíri ak budú vystavení slnku?
Nezomrú od slnka, ale je to ešte horšie. Kým sa nezotavia z popálenín, ktoré im spôsobí nebudú môcť používať svoje schopnosti.

Budú sa môcť upíri pohybovať na dennom svetle alebo to bude ako v The Sims 2?
Môžu ísť na slnko, ale je to na ich vlastné riziko. Je najlepšie obmedziť ich pohyb na slnku.

2. časť

Ak si založíme skupinu môže potom hrať aj v kluboch?
Áno. Môžete zorganizovať vystúpenie alebo iba tak prísť s celou kapelou a zahrať niečo.

Budú v hre aj bowlinové dráhy?
Nie, bowling nebude. Chceli sme pár vecí aj zmeniť.

Bude možnosť, že ak budem hercom aby som mohol ísť na konkurz? Budú aj nejaké premiérové udalosti pre naše celebrity?
Konkurzy sa budú konať v susedstve. Taktiež môžete nafotiť sériu promo fotiek. Je to super!

Sú mrakodrapy v The Sims 3 Late night iba zajačie diery alebo budú mať nejaké špeciálne viditeľné interiéry?
Sú to makety podobné pyramídam v Cestovnej horúčke. Nie sú to iba zajačie diery.

A čo sa týka dopravných prostriedkov, bude v Late night aj metro?
Áno bude v hre metro.

V novom meste budú aj miesta z datadisku Povolania snov? Ak náhodou nemám tento datadisk budú tam prázdne miesta?
Áno môžete si do mesta umiestniť aj lokality z Povolaní snov. Vždy sa snažíme nechať v meste trochu voľného miesta.

Budú v datadisku aj nové vlastnosti pre Simov?
Áno. Nová vlastnosť je plachý/hanblivý a ďalšia nová bude pre celebrity.

Otázka neznáma...
Áno. Zídete dolu do metra a vyjdete na nejakom inom mieste.

Odkiaľ kam pôjde metro? Z jednej strany susedstva na druhú?
Je niekoľko dráh naprieč susedstvom. Taktiež si môžete postaviť vlastnú, dokonca aj priamo na pozemku vašich Simov.

Budeme môcť našich hercov, spevákov a režisérov vidieť pri práci. Ak áno ako?
Áno, vaši Simovia budú občas natáčať vonku mimo filmového štúdia.

Bude nejaké nové miesto, kde sa bude dať robiť WooHoo?
Áno. WooHoo budete môcť robiť vo vírivke a vo výťahu.

Bude nejaký nový spôsob smrti?
Upíri môžu umrieť smädom.

Budú v hre aj paparazzi?
Áno. Môžu byť veľmi otravní. Ale bude zábava vysporiadať sa s nimi.

Budú nové kariéry také ako sú tie v Povolaniach snov?
Nová filmová kariéra má niektoré prvky z Povolaní snov, bude to však skôr ako doktorská kariéra.

Čo sú to balíčky s plazmou? Počul som, že sú pre upírov.
Balíčky plazmy sú nové občerstvenie pre upírov na uhasenie ich smädu.

Vo videu je prístroj na výrobu bublín, sú v hre aj ďalšie také efekty ako napríklad pena alebo trblietky?
Áno! Nový prístroj FX je úžasný. Vypúšťa sneh, oheň, trblietky, bubliny... och decká je to totálne úžasné.

Čo sa stane ak sa upíri napijú z iných Simov? Má to aj nejakú animáciu?
Záleží na tom, či je váš Sim s nimi v nejakom romantickom spojení.

Ako by ste opísali nový typ mesta v tomto datadisku?
Má krásnu panorámu, množstvo výškových budov a prekrásne pobrežie.

Bude v hre mikrofón?
Nie mikrofón nebude. V hre je klavír, bicie, basová gitara a samozrejme zostala aj gitara.

3. časť

Otázka neznáma...
Oni nie sú vždy nevinní! Ale áno, balíčky s plazmou, plazmové ovocie a ako ste spomenuli pitie z iných Simov.

Boli upíri ovplyvnení Twilight ságou?
Nie. Sú to naše vlastné výtvory.

Viem, že bude vlastnosť hanblivý, ale čo je tá záhadná „celebritná“ vlastnosť? Môžete nám prezradiť, alebo je to prekvapenie?
Je to niečo podobné ako vlastnosť výstredný v súvislosti s vynálezmi. Dá vám to výhodu ak sa budete chcieť stať celebritou.

Aký druh nábytku môžeme očakávať v The Sims 3 Late night?
Naozaj úžasný nábytok. Zamilujete si byť celebritou v našich nových útulných podnájmoch.

Prečo v datadisku nebude mikrofón?
Chceli sme sa zamerať na samotnú kapelu. Mali sme množstvo hudobných nástrojov a basová gitara, bicie a klavír boli tie, ktoré sme vybrali.

Je treba vysokú znalosť záhradníčenia aby sme mohli vypestovať plazmové ovocie? Bude možné nájsť semiačka iba tak pohodené v meste?
No. Semiačka a ovocie sa budú dať kúpiť v obchode. Ale áno, záhradnícka zručnosť vám pomôže.

Budú mať upíri novú potrebu?
Hlad bude nahradený smädom. Ale hrať sa upíra bude dosť odlišné od hry za obyčajného Sima.

Takže je to celkom nové mesto? Nie iba miesto na ktoré sa bude dať cestovať ako tomu bolo v The Sims 2?
Áno, bude to celkom nové mesto, v ktorom sa bude dať žiť.

Prečo ste vybrali typ mesta podobný NY a nie LA?
V skutočnosti sme sa neinšpirovali New Yorkom.

Otázka neznáma...
Ísť von počas noci! Mesačný svit ich nepopáli. Iba slnko.

Aké špeciálne schopnosti majú upíri?
Môžu čítať myšlienky, loviť ostatných a stať sa super silnými veľmi rýchlo.

Otázka neznáma...
Pridali sme niekoľko nových receptov pre bary a nový vozík s jedlom. Pikantné krídelká = delikatesa.

Bude tento datadisk opäť založený na príležitostiach? Alebo sa konečne dočkáme viac simulácie?
Tento datadisk je doteraz najviac zameraný sa simuláciu. Príležitosti sú trochu zatlačené do úzadia.

Ako sa volá nové mesto?
Zatiaľ sme nevybrali meno. Máte nejaké návrhy?

Musia aj upírie deti chodiť do školy, nemajú zákaz vychádzania?
Všetky deti, upírie aj normálne, musia chodiť do školy. Je to zákon! Plus nechceme aby boli hlúpe.

Otázka neznáma...
Teraz môžete postaviť bazén na ktoromkoľvek poschodí, okrúhle bazény. Pridali sme aj nástroj na fontány, tiež môžete nafarbiť steny a podlahu bazénu.

Otázka neznáma...
Polovičné steny stavané vo vnútri budov... je tu množstvo nových možností zariaďovania a stavby.

4. časť

Otázka neznáma...
Áno môžete postaviť nové pódium. Taktiež je tam tanečný parket.

Je vampirizmus genetický alebo je to také ako v The Sims 2.
Je to genetické.

Viete dátum vydania?
26. október 2010

Niečo nové v nástroji Vytvor Sima?
Pridali sme nové možnosti (prsia, svaly). Taktiež nové oblečenie a účesy sú prekrásne.

Ako môžu upíri zomrieť?
Môžu zomrieť od smädu, na starobu... skutočne každou smrťou okrem hladu.

Dokáže plazma upírov aj omladiť?
Nie, je to iba jedlo. Ale ovocie života ich zaručene omladí.

Bude nejaká nová farba pokožky?
Upíri budú mať špeciálny typ pokožky (nebudú sa trblietať). Ale nie, nepridali sme žiadne nové „druhy pokožky“.

Potrebujú upíri spánok?
Áno. Pridali sme pre nich novú špeciálnu posteľ, je dosť strašidelná.

Zmení sa pokožka Simov po tom čo sa stanú upírmi (bude bledá a tak podobne) alebo zostane rovnaká?
Zmení sa. Je trochu bledá a... nadpozemská. Vyzerá skutočne perfektne. Znovu pripomínam, trblietať sa nebude.

Budú mať Simovia možnosť ísť na rande, myslím oficiálne rande.
Budete mať možnosť vytvoriť si skupiny s ktorými sa budete chodiť zabávať. Taktiež romantické skupiny.

A čo autá? Budú v budúcnosti vylepšené? Nepáči sa mi, že sa Simovia stratia a následne sa objavia v aute.
Práveže tento systém nám umožňuje vytvoriť akékoľvek auto. Požiarnické autá, pretekárske autá. Dávame prednosť tejto flexibilite, ktorú by sme inak nemali.

Môžu mať upíri deti s normálnymi Simami a mať spolu polovičného upíra?
Áno môžu mať spolu deti, ale polovičný upíri neexistujú. Deti buď sú alebo nie sú upírmi.

Budú v Late night nejaké nové tanečné pohyby?
Áno. A sú skutočne horúce. Naši animátori sú úžasní.

Môžu nás iný Simovia pozvať na párty?
Áno! Skutočne sme radi, že sme dokázali vytvoriť párty, ktorých hostiteľmi sú NPC postavy.

Stanú sa niektoré zajačie diery prístupnými?
Nie, nesprístupnili sme žiadne už existujúce zajačie diery.

Budú v Late night aj nejaké VIP postavy z reálneho sveta?
Myslíme si, že je zábavnejšie vytvoriť si naše vlastné osobnosti. Ale ak chcete, vy si ich môžete vytvoriť.

Takže upíri nespia v truhlách?
Nie, žiadne truhly. Používajú normálne postele a nový upírsky oltár.

Môžeme si postaviť nové budovy do takej výšky do akej chceme?
Nie, ale je tu množstvo rôznych budov, ktoré môžete použiť.

Wau môžeme sa vkradnúť na párty? Funguje to aj v kluboch?
Ak má klub vyhadzovača môžete sa dnu vplížiť, podplatiť ho, vlámať sa iným vchodom... alebo sa môžete legitimovať vašim statusom celebrity.

5. časť

Asi koľko bude stáť penthouse?
Rozsah cien je rôzny tak ako pri rodinných domoch. Niektoré sú lacnejšie, iné sú veľmi drahé.

Budú nejaké nové druhy fúzov?
Áno. To bola dosť veľká požiadavka od vás hráčov a my sme tiež skutočne chceli nové fúzy a brady.

Existuje aj nejaký lektvar, ktorý premení upírov na normálnych Simov? Alebo musia zostať upírmi do konca ich života?
Pridali sme upírsky liek.

Majú upíri špeciálne vlastnosti, ktoré môžu mať iba oni?
Nie, ale majú množstvo unikátnych zvykov. Sú skutočne úžasní.

Pridali ste aj odrazy na vodnej hladine?
Áno. Naši inžinieri vložili do hry nejaké nové úžasné odrazy.

Pridali ste nejaké nové zajačie diery?
Áno, v hre je nové metro a filmové štúdio. Plus sme vylepšili niektoré staré a vytvorili sme viac druhov.

Je duch upíra, ktorý zomrie od smädu nový alebo bude taký istý ako duch Sima, ktorý zomrel od hladu?
Je to nový duch.

Ako sa môj Sim môže stať upírom?
Musíte nájsť upíra, spriateliť sa s ním a presvedčiť ho aby vás premenil. Stavil by som sa, že upírsky bar je na to dobré miesto.

Je nový datadisk zmes datadiskou The Sims Hot date a The Sims House party?
Nie je to také jednoduché. Vzali sme množstvo našich obľúbených prvkov a zmiešali sme ich totálne po novom. Plus sme pridali niečo celkom nové.

Keď Simovia vojdú do metra objaví sa načítavacia obrazovka alebo ich budeme sledovať ako v taxíku, kde vidíme kam idú?
Žiadna načítavacia obrazovka! Chvíľu po tom ako vojdú do metra váš Sim z neho vyjde cez iný východ.

Bude aj plazma s príchuťou grilovaného syra? Upíri predsa potrebujú trochu grilovaného syra!
Upíri môžu jesť grilovaný syr ak chcú, ale nijak ich to neuspokojí.

Viete koľko nových víriviek bude v hre?
Budú 3 nové vírivky. Vyzerajú fantasticky.

Aké rýchle je metro? Stojí jazda ním peniaze alebo je to zadarmo?
Metro je zadarmo, teda pokiaľ vás v ňom neokradnú. Ale to sa nestáva až tak často. Je to rýchlejšie ako jazda autom.

Aj si môžeme vybrať kam chceme ísť alebo sa iba len tak niekde Simovia ukážu? Čo ak sa metro pokazí?
Konečnú zastávku si vyberáte.

Zaujímalo by ma či budú mať bazény aj nové interakcie a pribudnú k nim nejaké nové objekty.
Bazény prešli veľkým vylepšením. Môžete ich postaviť na hociktorom poschodí (takže aj na vrchnom poschodí penthousu) a sú tiež oblúkové.

Bude v hre aj ten úbohý upírsky outfit, ktorý bol v The Sims 2?
Nie. Upíri v Late night sú úžasní, moderní a cool. Žiadni blázniví vyciciavači krvi.

Môžeme iba tak napadnúť Simov a piť ich „plazmu“ alebo si od nich musíme vypýtať povolenie?
Musíte sa ich spýtať. Nie sme veľmi na svojvoľné násilie.

6. časť

Budú aj nejaké nové hudobné žánre, obľúbené veci a farby?
Upíri majú nové obľúbené jedno - 0 pozitív :D a áno nová hudba bude tiež.

Môžu ísť teenageri do klubov?
Áno môžu za predpokladu, že tam nepôjdu príliš neskoro, po zákaze vychádzania. Sústreďujú sa v nich predovšetkým dospelí, ako inak.

Môžem stanicu metra postaviť aj ja na hocijakom pozemku v ktoromkoľvek susedstve? Taktiež aj v susedstvách tvorených cez CAW?
Áno, sú to v podstate veľké objekty. Môžete ich postaviť na akomkoľvek type pozemku, tiež na vašom vlastnom pozemku.

Môžu ma prepadnúť v metre? Myslel som si, že hra má označenie T (pre teenagerov).
Nie je to násilné prepadnutie. Technicky môžete vidieť niečo takéto „napadol ma medveď“. My robíme iba hlúposti, nie sme násilný.

Aká bude farba loga a obalu datadisku Late night?
Zatiaľ nie sme hotoví s návrhom obalu ani loga. Takže vám neviem povedať.

Čo? Ako ma môže v The Sims 3 napadnúť medveď?
Trávte veľa času v mauzóleu.

Bude v Late night aj DJ-ský pult?
Nie nebude. Chceli sme sa zamerať iba na hudobné nástroje.

A čo paparazzi?
Paparazzi sú v hre. Budú sa potĺkať po okolí aby spravili nejaké fotky celebrít.

Otázka neznáma...
Pridali sme množstvo nových stavebných prvkov ale nie točité schodisko.

Budú mať aj rodiny v Sunset Valley/Riverview/Twinbrooku nejaké výhody súvisiace s týmto datadiskom?
Rovnaké ako rodiny z nového susedstva. Môžete tam mať celebrity, bary, hudobné skupiny ak chcete.

Budú mať upíri nejaké špeciálne oblečenie, napríklad gotické?
Nespravili sme pre nich žiadne špeciálne oblečenie, ale pridali sme množstvo iných nových outfitov. Sú nesporne najlepšie aké sme doteraz spravili.

Aké sú výhody VIP miest oproti normálnym?
Viac celebrít, zaujímavejší ľudia, lepšie objekty a aktivity, lepšie drinky... celkovo vyššia kvalita.

Dostaneme aj zaplatené za hru na hudobných nástrojoch?
Samozrejme. Hudobníci nepracujú zadarmo! Teda pokiaľ nie sú zlý hudobníci.

Budú mať budovy podzemné parkoviská?
Nie, ale môžete postaviť suterén a dať do nej parkovacie miesta ak chcete.

Budú mať Simovia nejaké nové úlohy?
Pridali sme nové príležitosti súvisiace s novými zručnosťami a kariérami, taktiež pribudli vystúpenia pre kapely.

Môžu Simovia dostať prácu v nočnom klube?
Vaši Simovia môžu privyrobiť ako barmani alebo zarobiť nejaké peniaze za vystúpenie s kapelou.

Čo sa stane ak upíri zjedia cesnak?
Nie sú z toho nadšení. Musím vám však nechať aj nejaké prekvapenia.

Ak má celebrita deti, stanú sa okamžite celebritami alebo na tom musia pracovať?
V hre je nová práca pre teenagerské celebrity na polovičný úväzok, ktorá je dostupná iba pre deti celebrít.

Budú aj nové tetovania?
Áno pridali sme pár nových tetovaní.

Budú mať drinky nejaké špeciálne efekty?
Bude niekoľko druhov efektov. Počkajte si až to uvidíte v hre.

Ako vyzerá plazma?
Je červená.

Ako chodia upírske deti cez deň do školy?
Veľmi rýchlo aby sa vyhli slnku. Popravde celý upírsky efekt ich zasiahne až v neskoršom živote.

Budú môcť Simovia bývať aj v normálnych domoch?
Áno, postavili sme pár prekrásnych domov.

Povedali ste, že sú nové nástroje a vystúpenia pre kapely. Sú aj iné interakcie ktoré môžu robiť? Napríklad spýtať sa ľudí či sa nechcú pridať k ich skupine.
Áno. Môžete si sami zostaviť kapelu, vykopnúť z nej ľudí.

Budú v hre sklápacie postele?
Nie tento krát sme sklápacie postele nepridali.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Late night / Po zotmení

Poslaťod zuziniatko » Pia 30 Júl 2010, 18:24

Wow, super :-)
Najviac sa teším na tie hudobné nástroje (klavír) a hereckú kariéru :lol:
aj keď ten datadisk asi nebudem mať...
A ešte to rozprávanie pri stole by mohlo byť super :gathering:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Late night / Po zotmení

Poslaťod vika » Pia 30 Júl 2010, 18:58

mne sa paci ten napad z metrom :) a aj tie nove kariery vypadaju dobre :) datac sa mi zacina pacit, este by to chcelo nejake screeny z hry alebo obrazky k datacu :)
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Late night / Po zotmení

Poslaťod Emerald » Pia 30 Júl 2010, 19:11

Hej presne obrázky chýbajú. Mne sa zdá, že pri TS2 datadiskoch sa pred ich vydaním objavovalo oveľa viac obrázkov. Minimálne zo začiatku, posledné dodatky už zanedbali, ale to bolo zrejme na úkor TS3.

Mne sa páči ten stroj na bubliny, sneh, oheň, trblietky (asi konfety)....
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims™ 3 Late night / Po zotmení

Poslaťod Max » Pia 30 Júl 2010, 19:49

nemam akurat cas citat to cele, ale to metro znie skvele :shock:
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na Datadisky a ostatné dodatky k The Sims 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia