Downloady zo sveta úvod

Prehľad downloadov všetkého druhu rozdelený do kategórií

Moderátor: Sašena

Downloady zo sveta úvod

Poslaťod Emerald » Štv 09 Okt 2008, 21:50

Downloady zo sveta

Na žiadosť vás, členov fóra pridávame celkom novú sekciu a to „katalóg“ downloadov. Stále dokola sa mnohý z vás pýtajú na tie isté veci a v téme určenej pre tých čo hľadajú nejaký download je viac off topicu ako odpovedí, preto sme sa rozhodli počúvnuť hlas väčšiny a spraviť veľký prehľad downloadov.

Aj táto kategória ako mnohé iné bude mať svoje pravidlá a prísne budeme dohliadať na ich dodržiavanie, pretože tému ste si vypýtali vy a ak tu bude taký istý neporiadok ako vo vyššie spomínanej téme tak sa to tu celé zruší.

Pravidlá:
1. V témach venovaných rôznym skupinám downloadov je prísne zakázané komentovať ako sa vám downloady páčia či nie! Toto je najzásadnejšie pravidlo, ktoré ak budete porušovať, tak túto sekciu zrušíme.
2. Downloady budú tematicky delené a témy budú rozsiahlejšie. Založiť tému „zelené sukne“ a jej podobné je teda zakázané!
3. Do tém je zakázané dávať linky odkazujúce priamo na stiahnutie súboru! Pre tých čo nechápu: ak kliknem na link a download sa začne sťahovať bude zle! Po kliknutí na link by som sa mala dostať na stránku, kde si následne môžem download stiahnuť.
4. Dávať linky na toľkokrát spomínanú nelegálnu stránku je taktiež zakázané! To by, ale každý z vás čo sem už nejaký ten piatok chodí mal vedieť. Takže toto pravidlo dávam do pozornosti hlavne nováčikom.
5. V témach je tiež zakázané pýtať si ďalšie downloady. Pre tento účel bude vytvorená špeciálna téma kam budete písať svoje požiadavky.
6. Okrem týchto pravidiel tu platia aj základné pravidlá fóra. Ak niekto nevie kde sú tu je link:

Ako to celé bude fungovať?!

Hlavne od začiatku budete musieť byť trpezlivý! Nedá sa sem pridať všetko v priebehu jedného večera a taktiež nemôžete začať pridávať všetci naraz! Dohoda bude jednoduchá, prvé dva dni budem pridávať iba ja Emerald, potom môžete začať aj vy. Nie že by som vám nechcela dovoliť, ale chcem vám aj ukázať ako si tie témy predstavujeme. Tiež je tu ten už spomínaný zmätok, ktorý by nastal keby ste všetci naraz začali pridávať. V priebehu 10 minút by sa tu objavilo 5 tém s nábytkom do detských izieb a potom by ste sa hádali kto bol prvý a koho téma sa nechá. Týmto veciam sa chcem vyvarovať!

Taktiež budú obmedzenia v tom, čo sa tu bude a čo nebude nachádzať. Ak niekto z vás bude hľadať už spomenutú „zelenú sukňu“ tak to napíše do témy Downloady, ktoré hľadáme v sekcii Downloady. Ak niekto bude mať naozaj dobrý nápad na to aká téma chýba, tak mi prosím napíšte PM a založím tému alebo požiadam niekoho z častých prispievateľov aby mi pomohli.

Príklad tém aké sa tu budú nachádzať:
- Reštaurácie
- Nábytok do detských izieb
- Starodávny nábytok
- Svadba
- Záhrada

Do už vytvorených tém budete môcť postupne pridávať ďalšie veci čo nájdete k danej tematike. Pri svadbe to napríklad budú svadobné šaty, obleky pre ženíchov, šaty pre družičky, účesy, bižutéria, kytice do rúk, ale aj kostoly, zariadenie do kostolov so svadobnou výzdobou, svadobné oblúky, svadobná výzdoba...

Niektoré témy budú rozmanitejšie iné budú jednotvárnejšie, no určite tu nájdete to čo budete potrebovať do príbehu či len tak na oživenie hry. Ak tu ešte téma s tým čo hľadáte nebude, napíšte mi PM alebo napíšte do témy Downloady, ktoré hľadáte.

Ak by ste mali nejaké otázky ohľadom tejto témy adresujte ich mne najlepšie cez PM.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Pia 10 Okt 2008, 20:17

vidím, že niektorý z vás asi toto tu nečítali :?
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Pia 10 Okt 2008, 22:45

a co sme urobili zle? ya som si to isto precitala... a nic co by sa nedodrzalo som nenasla :?
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod kitty767 » Pia 10 Okt 2008, 22:50

Bolo tam že musíš počkat dva dni, kým sama začneš pridavat downy .... :idea: :wink:
SDL and SG-1 4ever! :oops: :!:

IQ Zeme je stále rovnaké, len ľudí na nej je čím ďalej, tým viac :idea: :!:
Obrázok užívateľa
kitty767
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 485
Registrovaný: Pia 20 Jún 2008, 16:01
Bydlisko: SimCity
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Pia 10 Okt 2008, 22:55

robim zbytocne OT... teras ked som si to spatne precitala... fakt to tam ye... prepacte :(... :cry: ak to tak velmi vadi ten prispevok zmazem....
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod eva » Pia 10 Okt 2008, 22:58

Aj ja sa ospravedlňujem, odteraz idem čítať všetko pekne po poriadku, prepáčte :oops:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Pia 10 Okt 2008, 23:27

vadiť nevadí, ale ja som chcela aby ste to aj pochopili a preto som chcela začať, a zistila som že síce nie ty ale iný nepochopili

podstatou tejto časti a týchto tém je to, že budú odkazovať priamo na stránky kde sa dá download stiahnuť, čiže ak dá nikto link na home page a dva obrázky a napíše majú tam super šaty a veľa tak to ani nemusel robiť pretože to vieme všetci aj bez toho, zistiť si link na stránku s downloadami, áno pri niektorých stránkach sa nedá dať priamy link pretože to majú zablokované, ale treba dať potom aspoň na sekciu link to ide vždy
a treba dávať pozor na to aby obrázky nerozťahovali fórum a ak sú väčšie ako 600px tak ich treba zmenšiť (to je ale v pravidlách fóra), taktiež v jednom príspevku pomiešať účesy so šatami a doplnkami je veľmi chaotické, len to som ešte nemala šancu ukázať lebo som nestihla

proste každý je hrrrr do všetkého, no ja radšej pridám menej tém ale bude tam toho viac a bude to pekne prehľadne spracované a všetko bude usporiadané aby sa v tom tí čo niečo hľadajú vedeli zorientovať
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod marilyn » Sob 22 Nov 2008, 01:45

neviete co sa stalo s helgou?
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: Downloady zo sveta úvod

Poslaťod adam1 » Pon 02 Mar 2009, 21:24

obsah príspevku zmazaný
Naposledy upravil Emerald dňa Pon 02 Mar 2009, 21:29, celkovo upravené 1
Dôvod: príspevok porušil autorské práva výrobcu downloadov
adam1
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pia 23 Jan 2009, 22:57

Re: Downloady zo sveta úvod

Poslaťod Emerald » Pon 02 Mar 2009, 21:27

a toto čo?
1. priamy download ti rovno mažem :evil:
2. toto je informačná téma
3. ani nevieme čo si nám chcel ukázať, prosím prečítaj si všetko čo sa tejto témy týka a pozri si ako to je upravené v témach
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Downloady zo sveta úvod

Poslaťod Dijanka23 » Uto 03 Mar 2009, 18:14

ja len chcem navrhnut nejake temy...auta...alebo vlasy(kratke,dlhe,slavnostne,kucerave ci rovne)..take nieco by som tu prijala..
Obrázok užívateľa
Dijanka23
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 221
Registrovaný: Sob 14 Jún 2008, 01:09
Bydlisko: Svidnik


Späť na Downloady zo sveta

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť